Cisna 2008

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez darude » poniedziałek, 26 maja 2008, 20:15

Byłem pierwszy raz i powiem, że wyścig górski to zupełnie coś innego niż zwykły rajd. Szybko zaczęło mnie to nudzić. 5 przejazdów na dzień, po tej samej trasie dość usypia. Z zawodników należy oczywiście wymienić Nagórskiego (myślę, że jako rallydriver byłby dobry), Królika (ta Corollka dosłownie płynie po drodze), Matuszyka (agresywna jazda Beemką), Janię w Alfie i kilku innych... :wink:
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice


Postprzez Glitol » wtorek, 27 maja 2008, 07:37

A ja zwracam uwagę na bardzo dobry występ debiutanta M. Tutaja w n-kowej Astrze (lokalny szowinizm przeze mnie przemawia :D ).
Mop: jak wrażenia z jazdy nowym bolidem :?:
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Sylwek_GSi » wtorek, 27 maja 2008, 14:52

to prawda kilku kierowców zrobiło wrażenie
-Nagórkski - pierwszy raz o nim slyszalem, pierwszy raz go widzialem alemoim zdaniem jechał najszybciej z wszystkich i najładniej.
-Królikowski i jego Corolla (nie wiem co bardziej czy kierowca czy auto)
- kierowca czerwonej astry chyba Tutaj
-no i Matuszyk w porownaniu z poprzednik rokiem o niebo lepiej.

Reszta tez szybko ale te najmocniejsze lancery (kus i mikołajczyk) jakos nie powalały.
Subaru Małyszczyckiego z paniąDerlak za kółkiem wyglądałlo jak eNka na dojazdówce, no ale dziewczyna dawała rade.
Avatar użytkownika
Sylwek_GSi
A5
 
Posty: 887
Dołączył(a): piątek, 3 paź 2003, 19:32
Lokalizacja: Krosno

Postprzez mop » wtorek, 27 maja 2008, 15:00

wrazenia calkiem spoko. Ceed jest fajny, bardzo stabilny, swietnie gasi hopy i dobrze hamuje. Przyspieszenie nie powala, ale tez nie jest zle. Boje sie, ze moze byc za miekki na tor, ale na ulice jest w sam raz.
Jednak niestety do eNek nie mam podejscia, staralem sie i staralem, ale nijak nie moglem dojsc Mateusza (Tutaja). Przynajmniej ze swojego czasu najlepszego jestem juz zadowolony :)
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Postprzez nick555 » wtorek, 27 maja 2008, 15:52

Szacunek dla tych co na mecie i dla zwycięzców, szczególnie pana Nagórskiego. Z perspektywy paru lat jeżdżenia w góry dawno nie widziałem kogoś kto by tak szedł od początku. No może jeszcze Łukasz Zieliński... Tomek Myszkier ma teraz niezły zgryz.
Pozdrowienia dla Scyzorów za niezły happening z namiotem w sobotę wieczorem.
Nasz Hondzinka dawała rade, w sobotę rozlutował się kabelek od czujnika położenia przepustnicy, a w niedzielę wszystko zgodnie z planem. Grzesia Dudy w tym roku nie ugryziemy, nowe auto ma bardzo dobre, może się bić o trójkę moim zdaniem.
Ogólnie było spoko, dużo ludzi, niezła pogoda. Tylko trasa zaje.... szybka. Maluchy miały średnia powyżej 80...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez mortonrally » wtorek, 27 maja 2008, 16:26

hehe... widze nick555 ze szczupak scyzzor tez widziales heh:) to musielismy sie mijac setki razy :)
POGANUS ; WALDEK ; ADAŚ -- GOOO !!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
mortonrally
N3
 
Posty: 480
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 16:19

Postprzez bzyq » wtorek, 27 maja 2008, 16:49

phi ... JAKIEŚ TAM?
nick555: ja Ci dam zaraz :P
w sumie, to przebąknęła myśl, żeby w niedzielę udać się do Cisnej, ale po całonocnej jeździe nikomu się nie chciało już jechać. Szkoda trochę, że w Górach nas nieco ubyło, bo atmosfera była taka trochę 'rodzinna'. Nie było wyścigu szczurów, a każdy sobie pomagał.
Niestety w tym roku kalendarz się brzydko zazębia z PPZM, więc nie będzie dane często oglądać chłopaków ( i kobiet ;p ) w górach, niemniej pewnie będzie nas gdzieś widać :)
powodzenia wszystkim
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez nick555 » wtorek, 27 maja 2008, 18:40

bzyq napisał(a):...w sumie, to przebąknęła myśl, żeby w niedzielę udać się do Cisnej...


Nie powiem, liczyłem że będziecie w niedziele. Rozmawiałem z waszym kierownikiem(nigdy nie zapamiętam jak ma na imię) i z Robertem Sz.

morton w górach zawsze ludzie się mijają 100 tyś razy a poznają osobiście po 2 latach nie bzyqu ;)?
Wkleję jakieś foteczki jak mi aparat coś wyprodukował...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez kopirajdy » wtorek, 27 maja 2008, 21:04

nick555 napisał(a): Maluchy miały średnia powyżej 80...

potwierdzam powyżej 80 ale też powyżej 90 a dokładnie mój najlepszy przejazd to 91km średnia
kopirajdy
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa, 24 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: Czernichów

Postprzez zachu » wtorek, 27 maja 2008, 21:05

A moim zdaniem ludzi było bardzo mało, rok temu np. w Korczynie czy Załuży było dużo więcej, może na początku odcinka było trochę ludzi ale powyżej hopy to prawie nikogo, może i moją skromną osobę ktoś widział byłem w koszulce Subaru, czapeczce Dudy i z transparentem Dudy
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez nick555 » środa, 28 maja 2008, 11:02

Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez micz » środa, 28 maja 2008, 15:28

Sylwek_GSi napisał(a):to prawda kilku kierowców zrobiło wrażenie
-Nagórkski - pierwszy raz o nim slyszalem, pierwszy raz go widzialem a


dwa sezony temu jeden z czołowych zawodników MP na 1/4 mili. :D
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez MisiekClio » czwartek, 29 maja 2008, 08:23

Nagorski to gosc, ktory zawsze krecil sie "blisko" sportu, ale stal troche z boku.
Zawsze poruszal sie topowymi furami. Pamietam jak kolo 97-99 roku smigal po Zakopanem nowiutka Corvetta, potem mial niezliczona ilosc Evo, w tym jedno z pierwszych (jesli nie pierwsze) w Polsce Evo7 - na baaardzo glosnym wydechu.

Juz pod koniec lat 90-tych pamietam, ze bral jakies wskazowki od Bogdana Herinka - ale wtedy utrzymywal, ze startowanie go nie interesuje - raczej tylko fun.

Bawil sie tez w sponsoring innych kierowcow- miedzy innymi Robera Slugockiego - w Clio, potem w Pugu i w jednym starcie Lancerem.

Kiedy zajal sie 1/4 mili, a ja przeprowadzilem sie z Zako, moj sluch o nim zaginal - a tu prosze jak chlop sie rozwinal!
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez Pancin » czwartek, 29 maja 2008, 19:00

Mateusz Tutaj, Opel Astra GSi N2000 - 3 i 2 m-ce w klasie

ONBOARD
Pancin

http://www.scyzzor.com]www.scyzzor.com
http://www.superoes.pl]www.superoes.pl
Avatar użytkownika
Pancin
N3
 
Posty: 227
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 01:30
Lokalizacja: Kielce

Postprzez nick555 » czwartek, 29 maja 2008, 19:08

Dobre dobre, nie obciąża się chłopak zbytnio :)
Tylko czy ja mam wrażenie że opona to jednak nie trzymała co? Na czym jechał? Przypadkiem na śmieciowym Toyo?
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron