DAMIAN SAWICKI

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez poinformowany » czwartek, 11 lut 2010, 16:13

A może Golf zmienisz nick na ?. O jakich ty testach WTCC na Motorland Aragon piszesz. Sawicki może i tam był ale nie jeździł, możesz o to spytać jego bardzo dobrego kolegę Fulina. Nie muszę szkalować opinii Damiana, widać że jabłko nie pada daleko od jabłoni.


Zresztą był czy nie był, testował czy nie testował to bez znaczenia. Czas pokaże co osiągnie nasz kierowca. Pożyjemy, zobaczymy sezon wyścigowy już właściwie ruszył.
Ostatnio edytowano sobota, 13 lut 2010, 13:29 przez poinformowany, łącznie edytowano 1 raz
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00


Postprzez Golf » piątek, 12 lut 2010, 03:24

Dlaczego mnie obrażasz poinformowany?! Nie życzę sobie takiego zachowania, wyzwisk i inwektyw na kulturalnym ogólnodostępnym forum internetowym. Twoje zachowanie jest prosto spod budki z piwem!!!

Nie przytoczyłeś ani jednego rzeczowego argumentu, właściwego dla ludzi logiczne myślących. W każdym poście szkalujesz i oczerniasz Damiana i nic poza tym. Po co to?! Po co tu się pojawiłeś?! Chłopak jeździ w polskich barwach, reprezentuje nasz kraj na świecie godnie i z sukcesami i nagle pojawia się taki jeden "polaczek", który wszystko neguje. O co Ci chodzi poinformowany?!? Zazdrość, zawiść?!?

Jeszcze raz przytoczę Ci ten link: http://www.driverdb.com/country/41/ Zobacz, poczytaj i daj sobie i innym spokój... :?
Golf
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 4 wrz 2009, 21:49
Lokalizacja: Polska. Łódź

Postprzez poinformowany » piątek, 12 lut 2010, 09:48

Ja też sobie nie życzę, żebyś mnie obrażał.
A ten polecany przez ciebie link nic nie znaczy. Zastanów się nad tym i daj sobie spokój.
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00

Postprzez bzyq » piątek, 12 lut 2010, 12:32

poinformowany:
Kto Ty w ogóle jesteś? i czemu trollujesz?
pozbieraj zabawki, i wyjdź już z piaskownicy.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez m_sport » piątek, 12 lut 2010, 13:15

http://www.driverdb.com/country/41/
To jest największa i niezależna baza internetowa o tysiącach kierowców na świecie. Każdy, kto choć raz wystąpił w międzynarodowych (nie krajowych) zawodach ma tutaj swój profil i na bieżąco są dodawane jego wyniki oraz statystyki.


link ciekawy, ale jeśli chodzi o polskich kierowców moim zdaniem niekompletny. Brakuje chociażby większości zawodników którzy startowali w mistrzostwach strefy CEZ - a to przecież cykl międzynarodowy. Nie wiem jaki formalnie status mają MMCR, ale w nazwie jest Międzynarodowe mistrz. Czech, więc chyba powinny też być uwzględnione
m_sport
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): niedziela, 12 cze 2005, 23:17

Postprzez pi0ter » piątek, 12 lut 2010, 13:34

Prasówki Pana Patynowskiego (zresztą nie tylko jego) często są mocno koloryzowane, taka już ich natura, należy się do tego przyzwyczaić i traktować je z przymrużeniem oka. Jeśli testy wyglądały inaczej niż wynika to z komunikatu prasowego, można to zrozumieć, w końcu kierowca walczy o byt. Grunt, że bez względu na to, co piszą PR-owcy, Damian nie raz pokazał już, że jest materiałem na topowego zawodnika. Zresztą kierowcy walcząc o możliwość startów gotowi są posunąć się naprawdę daleko, Perry McCarthy za pieniądze sponsorów spłacił zaciągnięte długi, po czym przedstawiał im sfałszowane wyniki wyścigu, w którym nawet nie startował! Podobne przekręty odstawiało kilku innych, późniejszych kierowców F1.

Wracając do sedna dyskusji, wygląda na to, że pieniądze Orlenu jednak nie dla Damiana.
Avatar użytkownika
pi0ter
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): środa, 16 kwi 2008, 11:18

Postprzez poinformowany » piątek, 12 lut 2010, 13:59

bzyq twój post nic nie wnosi. Wyrzuć grzechotkę z wózeczka i połóż się już spać.
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00

Postprzez PAT » piątek, 12 lut 2010, 15:37

Ja tylko w kwestii formalnej: poinformowany, sposób w jaki zwracasz siê do innych u¿ytkowników forum nie bêdzie akceptowany, wiêc albo go zmienisz, albo Twoja "kariera" tutaj szybko siê zakoñczy.

Pozdrowienia
Avatar użytkownika
PAT
Site Admin
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 29 kwi 2005, 02:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez poinformowany » piątek, 12 lut 2010, 16:15

Kolego adminie zwróć uwagę również innym użytkownikom - na ich formę zwracania się (budka z piwem, piaskownica).

Pozdrowienia

PS. każdy może mieć swoje zdanie, ja przynajmniej nie daję się nabrać na komunikaty Sawickiego, o jego przewagach, a międzynarodowe statystyki - no cóż można wszystko wziąć do jednego worka, ale poziom tych imprez jest różny.
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00

Postprzez poinformowany » piątek, 12 lut 2010, 17:07

Ja też przytoczę kilka linków:

1. Komunikat prasowy zawodnika o testach z dnia 30-31 stycznia na Motorland Aragon (można znaleźć na autoklubie) :
"zespół SUNRED podstawił dla Damiana i Czecha Petra Fulina Leony WTCC oraz Seata w najnowszej specyfikacji do SEAT Leon EuroCup."

2. Informacja o hiszpańskich testach Fulina:
"S trojicí Ivan Trejbal, Jiří Navrátil a Matouš Kubů absolvujeme třídenní program na okruzích Alcarras a Calafat."
http://www.e-auto.cz/okruhy/24h-dubaj-2 ... inovky.htm

3. Fotorelacja z (trzydniowych ?) testów na stronie zespołu Fulina - Vekra Racing z dnia 2 lutego, w której nic nie ma o jazdach na Motorland Aragon (dlaczego jak to było takie ważne wydarzenie):
„Proto se Vekra Racing Team vydal za sluncem do Španělska, kde na okruzích Al´carras a Calafat proběhlo první letošní soustředění. Petr trénoval na Seatu zapůjčeném od stáje Sunred, který střídal s Octavií Kit, zdatně mu sekundoval jeho rival a kamarád ze Seatu Supercopy, D.Sawicki. Ivan Trejbal potom proháněl "oktávku" ve specifikaci 2010, tedy osvědčenou techniku s faceliftem. sparing partnery mu byli J.Navrátil, kterého známe z historie Octavia Cupu a seriálu FIA GT3, seznamovat se s novou technikou přijel i mladý M.Kubů."
I co znaczy sekundował?
http://www.vekraracingteam.cz/docs/262/93/2/

To dla wnikliwych, no cóż rodzą się tu pewne pytania. A może by tak sprawdzić u źródła tzn. w Sunredzie.
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00

Postprzez Golf » piątek, 12 lut 2010, 18:08

poinformowany, włącz się do ciekawej i konstruktywnej dyskusji proszę i skończ te dziecięce "podjazdy". Określenie "zachowanie spod budki z piwem" nie jest obrazą lecz wnioskiem po Twoim zachowaniu wobec mnie. Jeśli odzywasz się do mnie per "palant" to i tak określiłem to bardzo łagodnie...

Administrator już zareagował i brawa dla niego. Wiedz też, że poza ostrzeżeniem admina i ewentualnym wykluczeniem Cię z forum są też i inne skuteczne środki. Jeśli znów wytoczysz "ciężkie" działa zamiast rozmawiać konstruktywnie i będziesz mnie obrażał oraz innych, to wyegzekwuje je wobec Ciebie.

PS: Czy dowiadujesz się z mediów czy komunikatów prasowych o WSZYSTKICH testach w najważniejszych mistrzostwach motorsportu??? Czy możesz przeczytać o każdym teście np. w F1?! Wiesz, że zespołom przyslugują w sezonie aerodynamiczne testy po prostych i niechętnie się o nich mówi/pisze?! Czy dowiadywałeś się o każdym teście nowego Chevroleta Cruze do WTCC?! Odbyło się ich kilkanaście, w mediach opowiedziano o 3-4 i pokazano może ze 3 zdj, kilkanaście tygodni po debiucie auta na torze.... Pomyśl i zastanów się proszę :?

PS 2: Dzwoń proszę do Sunreda. Może potrzebujesz tel komórkowego szefa zespołu?! :lol:
Golf
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 4 wrz 2009, 21:49
Lokalizacja: Polska. Łódź

Postprzez poinformowany » piątek, 12 lut 2010, 21:51

Kolego Golf (o ile mogę Cię tak nazwać) proszę sam zadzwoń do szefa Sunreda :lol: albo to będzie lepiej jak wyślesz do niego e-mailia, będziemy mogli wszyscy się z tym zapoznać.

Akurat z Cruzem to trafiłeś w sedno - wiem o wszystkich testach.

A poza tym myślenie nie boli, no chyba że ...
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00

Postprzez THIM » piątek, 12 lut 2010, 22:44

Koledzy, po co karmicie trolla? Trza go ignorować. Przez dwa dni dwie nowe strony w tym temacie - to poziom "ciekawych filmów" ;)
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez poinformowany » piątek, 12 lut 2010, 23:01

Trolle karmią się same wierząc w testy zawodnika S.
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00

Postprzez bzyq » sobota, 13 lut 2010, 13:41

poinformowany:
bzyq twój post nic nie wnosi. Wyrzuć grzechotkę z wózeczka i połóż się już spać.

Hahaha. a Twoje wnoszą cokolwiek?
nie mam siły do Ciebie ...
proponuję wziąć dużą, okazałą cebulę, pokroić ją drobno, i początkowo zeszklić na patelni. następnie, kiedy w/w cebula będzie zeszklona, mocniej podręć gaz, i jak już będzie przypalona, to weź patelnię, i walnij się w łeb.
Jak nie pomoże, to czynności powtarzać do skutku.
Człowieku. O czym Ty w ogóle mówisz? próbujesz się lansować, że niby taki fira-rafa jesteś, a w gruncie rzeczy jesteś normalnym trollem. Skończ Waść - wstydu oszczędź.

P.S.
MSG Racing, Karol - sorry, ale gość przechodzi sam siebie.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości