DAMIAN SAWICKI

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Golf » niedziela, 14 lut 2010, 19:43

do poinformowany:

Szanowny Panie A.J.,

jako po dziennikarzu dużego ogólnopolskiego tytułu nie spodziewałem się po Panu takich zagrywek. W jakim celu Pan to robi?! Na czyje zlecenie Pan pracuje?! Jestem szczerze zniesmaczony Pana zachowaniem...

PS: I doradzam Panu zaprzyjaźnienie się z Wujkiem. Może wówczas uniknęlibyśmy tej całej sytuacji...
Golf
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 4 wrz 2009, 21:49
Lokalizacja: Polska. Łódź


Postprzez rudyx » niedziela, 14 lut 2010, 19:57

Myślę, że w tym szaleństwie jest metoda. Chodzi chyba o wyniki mocno skrywanej decyzji o przyjęciu do zespołu pt . Orlen w Porsche Mobil1 Supercup, poszczególnych kierowców. Albo kogoś wyrzucili, bo się nie nadawał, albo ktoś kogoś próbował wysadzić, albo jeszcze inna aferalna sytuacja z tym zwiazana. Dowiemy sie niebawem. Już dzisiaj mogę postawić kasę, że wycieczki sa personalne i dotycza polskich kierowców wyścigowych. Chciałbym tylko zauważyć, że nic się nie dzieje bez przyczyny i wyjątkowy ruch na forum pt Damian Sawicki i różne opowieści o nim są napewno kwintesencją czegoś niefajnego.
Chciałbym wiedzieć kto i co się za tym kryje, bo że jest drugie dno to pewniak. :twisted: :roll: : :lol:
Życie jest brutalne? Nie, to ludzie sa brutalni.
rudyx
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 25 gru 2009, 13:09
Lokalizacja: UE

Postprzez poinformowany » niedziela, 14 lut 2010, 21:48

do Golf:

Szanowny Panie, niestety to pomyłka. Owszem znam kilku panów A.J. i jednego z nich radziłem się go w pewnych wyścigowych sprawach.

Nie znam Wujka, być może faktycznie mógłbym sie z nim zaprzyjaźnić, ale to leży po obu stronach.
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00

Postprzez Golf » niedziela, 14 lut 2010, 22:18

Panie A.J.,

Już dokładnie wiem kim Pan jest, z kim rozmawia, knuje i dla kogo pracuje. Dlatego w tym momencie domagam się na forum oficjalnych przeprosin Damiana Sawickiego, wszystkich kierowców wyścigowych, których zdążył Pan przez te kilka dni obrazić, a także Doriana Patynowskiego. Jeśli Pan tego nie zrobi podejmę stosowne kroki o znacznie bardziej radykalnym charakterze.

W tzw. międzyczasie będę regularnie podawał na forum kolejne szczegóły Pana haniebnego zachowania.

PS: Po co Pan A.J. wypisuje takie rzeczy, jak "zresztą był czy nie był, testował czy nie testował to bez znaczenia". Przecież dostał Pan oficjalnego maila od Sunreda ze wszystkimi wyjaśnieniami, tego samego którego ja otrzymałem.
Golf
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 4 wrz 2009, 21:49
Lokalizacja: Polska. Łódź

Postprzez poinformowany » niedziela, 14 lut 2010, 22:35

Panie Golf,

Skoro Pan A.J. wysłał na moją prośbę maila do Sunreda to może Pan nadal podawać kolejne szczegóły jego zachowania. A ja i tak nie będę nikogo przepraszał. Proszę mnie namierzyć i napisać coś o mnie.

P.
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00

Postprzez Renegade » poniedziałek, 15 lut 2010, 18:22

Pogubilem sie. Gdzie On bedzie jezdzil, jest juz jakies oficjalne info, lub nawet nieoficjalne?
Renegade
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 7 lis 2006, 00:16

Postprzez rodzyn » środa, 24 lut 2010, 01:03

.....no wreszcie cos sie dzieje :)

To ze goscie od PR i informacji prasowych lubia "koloryzowac" wszelkie informacje na temat testow/wynikow "swoich" zawodnikow jest calkowicie naturalna sprawa - w koncu za to im placa i tego sie od nich wymaga. "Na szczescie" w naszym kraju na taki luksus stac tylko najlepszych/najbogtaszych? zawodnikow w poszczegolnych kategoriach wyscigowych i jeszcze (mam nadzieje) nie ma zbyt wiele takich komunikatow - tym samym nie zdazylismy sie do nich przyzwyczaic

Absolutnie nie odnosze sie do testow Damiana - przyznam szczerze srednio mnie to interesuje.

W kazdym razie Panu "poinformowanemu" lub "A.J." - jak kto woli - ewidentnie Damian lub ktos z jego otoczenia (bardziej prawdopodobne) nadepnal na odcisk (musialbyc bardzo bolacy :)) i dlatego gosc prowadzi taka a nie inna polityke. Nie wiem, to moje zdanie, moge sie mylic. Nie mam zadnych "tajnych" informacji na ten temat.

Pozdro
rodzyn
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa, 29 cze 2005, 11:25
Lokalizacja: rodzynoland

Postprzez Loeb1987 » poniedziałek, 29 mar 2010, 20:55

Tak więc WTCC nie będzie, Supercopy też nie będzie to na pewno.
Podobno straszna lipa jest z kasą na Eurocup ;/ z roku na rok coraz gorzej...
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez nick555 » niedziela, 25 kwi 2010, 21:39

Świetny weekend Damiana, jak i w ogóle świetny wyścigowy weekend dla Polski. Dawno tylu miłych niusów nie czytałem.
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Loeb1987 » niedziela, 23 maja 2010, 10:30

Oglądam właśnie wyścig Eurocupu i niestety nie ma tam Damiana.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez nick555 » sobota, 5 cze 2010, 19:37

I znów kolorowo, aż nie wiem w którym temacie pisać:) Oby tak dalej. Aż się pajda cieszy.
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez SVLA » niedziela, 6 cze 2010, 11:35

pięknie, super, super! brawo :)
SVLA
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 20 lut 2008, 15:08

Postprzez Loeb1987 » poniedziałek, 7 cze 2010, 08:16

Wynik bardzo dobry :) tylko, że on tam już chyba zostanie...
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez THIM » poniedziałek, 7 cze 2010, 14:49

E, trzeba wierzyć, że dostanie szansę. Tu, w niemieckim pucharze, też kiedyś dostawał strzała co wyścig, teraz już się chyba wszyscy pogodzili, że "nasz" wygrywa ;) Jak dostanie jeszcze szansę w Eurocupie, na którą mocno pracuje swoimi wynikami, pokaże, co potrafi.
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SVLA » poniedziałek, 7 cze 2010, 17:24

też tak myślę THIM :)
SVLA
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 20 lut 2008, 15:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości