DAMIAN SAWICKI

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez poinformowany » sobota, 13 lut 2010, 18:18

Gdzie jest admin lub moderator, którzy wcześniej tak szybko reagowali. Może zajmą się postem powyżej.

Mój znajomy wysłał maila do rzecznika prasowego teamu, czy Sunred brał udział w testach 30-31 stycznia na Motorland Aragon. Oto odpowiedź: "Sunred did NOT take part in this test."

Oczywiście małopolskie trolle w to nie uwierzą. Nie będę zamieszczał tu tego maila, gdyż w większości zawiera prywatne informacje dla znajomego. Możecie sami spróbować dowiedzieć się w Sunredzie jak było z tymi testami.
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00


Postprzez Fan wyścigów » sobota, 13 lut 2010, 21:17

Jeśli by się potwierdziło to co pisze poinformowany to była by to bardzo gruba sprawa.
Fan wyścigów
N2
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Karol » sobota, 13 lut 2010, 23:13

Nie ma człowieka na forum 1,5 dnia i się wam ewidentnie nudzi. Panowie od tego momentu chill out. Albo dyskusja wraca na właściwie tory(kulturalne!) albo temat będzie wyczyszczony ze zbędnych postów, lub zamknięty do czasu wyczyszczenia. Do czasu wyjaśnienia się losu Damiana proponowałbym po prostu zakończyć dyskusje aż pojawią się konkrety.
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez poinformowany » sobota, 13 lut 2010, 23:33

Proszę o to konkrety:

Obrazek

A tu wyjaśnienie kto to jest Ard van den Eijnde

http://www.fiawtcc.com/Teams_Details.asp?idTeam=11
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00

Postprzez Fan wyścigów » niedziela, 14 lut 2010, 09:22

Jeśli to nie jest prowokacja CBA, to może mógłby ktoś to wyprostować, wyjaśnić. Ktoś od Sawickiego.
Może są jakieś fotki z tego testu z Sunredem?
Fan wyścigów
N2
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krecik » niedziela, 14 lut 2010, 12:07

Agent " Szare jajo" ....

może zaraz z jakąś komisją śledczą ktoś tu wyleci ...


Dobra, poszukałem 3 minuty i znalazłem ....

wejdźcie na http://www.sportmotores.es/
wpiszcie w wyszukiwarkę sawicki i wyskoczy wam że takie testy były.
są też i zdjęcia.
uprzejmnie proszę administratora o bana dla poinformowanego.

(kolega wygląda na pisowca)
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez rudyx » niedziela, 14 lut 2010, 12:52

Hmm. Starałem sie bardzo, ale nie udało mi się znaleźć w necie stosownej informacji na w/w temat. Dlaczego? Udało mi się natomiast znaleźć info o inwestycji w Damiana naszego giganta naftowego, akcja pt Orlen w Porsche Mobil1 Supercup.
Jedno tylko a'la 1 maja hasło;
" Niech żyje Seat Leon Cup, czy jakoś tak, najbardziej prestiżowa seria wyścigowa na świecie". Jaja po prostu, nic więcej. To seria klubowa, juniorska, po prostu podwórkowa. Tak długo jak Damian będzie jeździł w tej serii, tak długo ,nikt na świecie ,poważnie nie będzie go traktował jako kierowce wyścigowego. Obojetnie ile sukcesów tam odniesie. takie sa realia w tym sporcie. Sorry, ale są serie uznawane przez fachowców jako wykładnie i takie które sa traktowane z przymrużeniem oka. Ta należy do tych drugich. Życzę Damianowi swansu do lepszej serii, bo on zasługuje na to, właśnie przez to, że daje tam radę, ma talent i jest zdeterminowany. Dzisiaj jednak Seat jakoś tam i sukcesy w nim, to bicie piany.
Życie jest brutalne? Nie, to ludzie sa brutalni.
rudyx
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 25 gru 2009, 13:09
Lokalizacja: UE

Postprzez Golf » niedziela, 14 lut 2010, 13:46

poinformowany wystarczyło się wysilić troszkę i poszukać w internecie. Piszą o tym Hiszpanie oraz Niemcy. Ale łatwiej szkalować i kopać dołki. Nie martw się, prędzej czy później Ty też w jakiś wpadniesz...

Oto linki:
http://iris.cpidt.pt/sportmotores_es/do?com=DS;2936001731;101;+PAGE%281002%29++K-NOTICIA%2829774%29;
http://www.motorsport-total.com/wtcc/splitter/2010/02/Sunred-Team_mit_Test_im_Motorland_Aragon_10021304.html

Może ciężko Ci czytać, bo to po niemiecku i hiszpańsku. Skorzystaj z wujka Google 8)
Golf
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 4 wrz 2009, 21:49
Lokalizacja: Polska. Łódź

Postprzez Krecik » niedziela, 14 lut 2010, 14:19

ciekawe jak spreparował tego maila
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Golf » niedziela, 14 lut 2010, 15:07

no właśnie, wszystko to jest baaardzo ciekawe... :?
Golf
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 4 wrz 2009, 21:49
Lokalizacja: Polska. Łódź

Postprzez poinformowany » niedziela, 14 lut 2010, 15:34

To jak właściwie było z tymi testami? Były czy nie i gdzie - Motorland czy Alcarras i kto w nich uczestniczył (naliczyłem się całkiem sporo tych uczestników - Gene, Coronel, Sadredinow, Nykjaer, Sawicki, Fulin, Rossi i jeszcze kilku innych - ciekawe kto ile jeździł). To dla mnie wciąż zastanawiająca zagadka. Jeżeli sie mylę to trudno, ale mam prawo mieć wątpliwości tym bardziej, że jakiś czas temu zaczęły się podchody w Orlenia przez zawodnika, którego "hiszpańscy inżynierowie bardzo mnie polubili, z wzajemnością, komplementowali za szybkość, dojrzałość w jeździe, bezbłędność i dużą wiedzę techniczną, która pozwoliła im poprawić Leony przed pierwszą rundą Mistrzostw Świata WTCC w Brazylii."
A kto wpadnie w dołek to sie jeszcze przekonamy...

PS. Golf (Może ciężko Ci czytać, bo to po niemiecku i hiszpańsku.) przynajmniej jeden z tych języków znam wystarczajaco dobrze i nie muszę tak jak ty korzystać z wujka Google 8)
PS2. Jak spreparował tego maila - zadziwię cię jest oryginalny.
PS3. uprzejmnie proszę administratora o bana dla krecika za "krecią robotę (po awatarze to kolega wygląda na wyznawcę ojca Rydzyka)
poinformowany
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 lut 2010, 20:00

Postprzez Krecik » niedziela, 14 lut 2010, 15:52

.......onetowcy zaatakowali forum ........
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Loeb1987 » niedziela, 14 lut 2010, 15:55

poinformowany napisał(a):Co chwile gdzie indziej testuje :lol: a ten Leon to zapewne jego nowy nabytek, Eurocupe nim poleci. :lol:

a może tak nie jest?
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Fan wyścigów » niedziela, 14 lut 2010, 16:57

poinformowany rzuć jakiś oficjalny adres email do tego sunreda i niech ktoś o nieposzlakowanej opinii, niezależny sam wyśle zapytanie. I przytoczy nam oficjalną odpowiedz. Trochę będzie to głupie pytanie, ale niech podeprze się tym że na formum pojawiły się jakieś niejasności czy coś podobnego
Fan wyścigów
N2
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krecik » niedziela, 14 lut 2010, 17:41

dajecie się podpuszczać jakiemuś dziecku....
koniec tej żenady i wróćmy do sedna sprawy w temacie damiana.
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron