Samochody turystyczne w Polsce

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez :alfan: » wtorek, 2 paź 2007, 19:20

Marmetal napisał(a): Hmm, wydaje mi się, że Astry Dziurki i Korpysa też podchodzą pod tę kategorię. Na SuperTouringRegister.com jest napisane, że taka Astra miała homologację ST. Będąc już w temacie tej strony, pojawiły się tam informacje z WSMP :). Czyja to sprawka? ;)


A paplający tacy różni różne głupoty tu i ówdzie :wink:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Marmetal » wtorek, 2 paź 2007, 20:27

:alfan: napisał(a):
Marmetal napisał(a): Hmm, wydaje mi się, że Astry Dziurki i Korpysa też podchodzą pod tę kategorię. Na SuperTouringRegister.com jest napisane, że taka Astra miała homologację ST. Będąc już w temacie tej strony, pojawiły się tam informacje z WSMP :). Czyja to sprawka? ;)


A paplający tacy różni różne głupoty tu i ówdzie :wink:


Aha, rozumiem :P. No to fajnie, że "paplający tacy różni różne głupoty tu i ówdzie" wysłali te informacje na tamtą stronę. Jak ktoś ma coś jeszcze do uzupełnienia (typu numery startowe, numery nadwozia itp.) to zgłosić się do mnie, a najlepiej bezpośrednio do autora SuperTouringRegister.com :idea:. A swoją drogą, Myszkier jeździł A4-ką?
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez G Mark » wtorek, 2 paź 2007, 20:44

Zależy który Myszkier?:) Tadeusz Myszkier jezdził w DSMP w Audi A4, towarzyszył Tomku Wywiałowi...

Ale ogólniej to klan Myszkierów, zawsze bardziej za BMW w WSMP...:)
Marzenia... ? Wyścigi...
Avatar użytkownika
G Mark
N1
 
Posty: 81
Dołączył(a): sobota, 14 kwi 2007, 22:49
Lokalizacja: Poznań

Postprzez eSWu » środa, 3 paź 2007, 11:19

Tadek Myszkier jak już ktoś napisał jeździł Wywiałową A4 w DSMP. Choć audi zaliczył już wcześniej i to ciekawej konstrukcji. Było to coupe - kanciak ( nie wiem czy quattro czy ośka) ale z silnikiem od .... BMW M3 !!! Zresztą z dziwnych kombinacji silnikowych Tadek słynął bo przed Audikiem było Mirafiori z silnikiem od Corrado G60 :)
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez Glitol » środa, 3 paź 2007, 13:19

Pamiętam tego Milafiori, jak pojawił się po raz pierwszy jeździł cały czerwony z białymi spojlerami. I chyba początkowo miał oryginalny silnik.
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Marmetal » środa, 3 paź 2007, 15:57

No tak, zapomniałem, że jeździł w DSMP. W takim razie informacja o nim na SuperTouringRegister.com chyba nie powinna się znaleźć, gdyż tylko indywidualni zawodnicy tam są, a Myszkier nie miał tego auta na własność i nie jeździł nim w Grand Prix Polski. Niech ktoś o tym poinformuje autora strony ;).
Kiedyś byłem fanem rodziny Myszkierów. Pamiętam to Audi z silnikiem BMW, obowiązkowo w barwach Rafinerii Gdańskiej 8). Mirafiori też kojarzę, potem przerzucił się już na BMW M3 różnych generacji :). Słynął z ciekawych aut i szybkiej jazdy ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron