XXXIII Bieszczadzki Wyścig Górski

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Niedźwiedź » sobota, 19 wrz 2009, 21:42

bercik napisał(a):Z racji tego że wybieram się dopiero jutro, mam prośbę do osób które są tam dzisiaj; napiszcie czy można stanąć gdzieś blisko szykany czy stamtąd wyganiają. Z góry dzięki i miłego kibicowania.


dziś widziałem ze ludziska wbili sie koło szykany wiec jutro raczej też bedzie można bo służby porządkowe nie zmienią miejsc.
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): wtorek, 10 lip 2007, 18:30
Lokalizacja: czchów


Postprzez Hubertos » niedziela, 20 wrz 2009, 12:20

Impreza super!! Drotar, Beres najładniej. troszkę wypadków i przerw, ale jestem bardzo zadowolony z wyjazdu, szkoda, że mogłem tylko w sobotę.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Dżanek » niedziela, 20 wrz 2009, 19:58

Kwestia tytułów w generalce i N-ce rozstrzygnięta.

Moim zdaniem wielki szacun dla Nygi za mistrza w N-ce i I v-ce mistrza w generalce w pierwszym sezonie startów.
Pozdrawiam
Dżanek
Avatar użytkownika
Dżanek
 
Posty: 16
Dołączył(a): niedziela, 10 sie 2008, 13:47
Lokalizacja: kolwiek

Postprzez kalel1991 » niedziela, 20 wrz 2009, 20:20

Znaleźliscie może jakies onboardy z Zaluza? Na innych eliminacjach byly juz pierwszego dnia, a na tej nie ma nic! Na youtube jedynie 3 filmy znalazlem (w tym mój), ale zadnych onboardow... wyscigigorskie.pl odkad zmienil barwy cos slabo funkcjonuje ;) A zawody bardzo fajne, szkoda ze bylem tylko w sobote.
Avatar użytkownika
kalel1991
N3
 
Posty: 259
Dołączył(a): sobota, 6 cze 2009, 11:27
Lokalizacja: Łańcut

Postprzez RacingPromotion » niedziela, 20 wrz 2009, 23:11

kalel1991 złe spostrzeżenie z Twojej strony.. organizator tych rund odmówił współpracy i obsługi medialnej ale i tak nasza ekipa pojechała na zawody tyle ze tylko na jeden samochód ( wiadomo z jakiego powodu..) dlatego też nie odbyła się relacja online.. ale już za tydzień w niedzielę zapraszam do oglądania relacji filmowej ;) pozdrawiam
http://www.wyscigigorskie.pl/ Obrazek

http://www.facebook.com/pages/Portal-wyscigigorskiepl/110395589005647 Obrazek
Avatar użytkownika
RacingPromotion
N2
 
Posty: 139
Dołączył(a): czwartek, 19 lip 2007, 17:18
Lokalizacja: Opole

Postprzez bercik » poniedziałek, 21 wrz 2009, 10:56

Byłem tylko w niedzielę, ale muszę przyznać że impreza super a te fury zza południowej granicy na pewno BARDZO BARDZO w tym pomogły. Stałem na ostatnich zakrętach wyścigu i czegoś takiego w GSMP jeszcze nie widziałem... Jazda czołówki mało wyścigowa bym powiedział :D Ogień pełny i piękne!!! boki. No normalnie piękna sprawa! Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i dla Kuby Brodzickiego koło którego stałem :lol:
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postprzez MarcinRally » poniedziałek, 21 wrz 2009, 12:12

Taka duża impreza i organizatorzy nie zgodzili się współpracować..szkoda
Avatar użytkownika
MarcinRally
A5
 
Posty: 749
Dołączył(a): niedziela, 25 lut 2007, 10:48
Lokalizacja: Krosno

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości