III Runda WSM Poznan

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Berni » niedziela, 20 maja 2007, 13:36

"Zycie jest walka":)
Avatar użytkownika
Berni
N1
 
Posty: 92
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: wawa


Postprzez Karniak » niedziela, 20 maja 2007, 16:21



kierowca w czerwonym aucie to Lacisz, generanie mozna okreslic to co robi za maly badytyzn na torze, tu chcial blokowac kurczaka, sikore z toru wywalil, na zeszlej elimacji bral udzial w wypadku blaszkowskiego, moze powinien zostac wyslany na jakies testy do pychologa jak to zrobiono z jedym z kierowcow pucharu w zeszlym roku.
oj zbiera sie gosciowi czekam tylko kto mu jakiegos strzala sprzeda na nastepnej eliminacji. :D :D :D najlepiej aby bylo to kielcach na wysciu z lasu tak aby wszyscy to widzieli :D :D :D [/list]
Karniak
Avatar użytkownika
Karniak
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): środa, 27 kwi 2005, 21:44

Postprzez ARTX » niedziela, 20 maja 2007, 16:27

słyszałem opinie od conajmniej 3 zawodników, ze Łacisz jezdzi bardzo nie czysto... na zdjeciu sie to nawet potwierdza.. :evil:
Avatar użytkownika
ARTX
N2
 
Posty: 145
Dołączył(a): niedziela, 25 gru 2005, 00:54
Lokalizacja: KIELCE

Postprzez PAKO » poniedziałek, 21 maja 2007, 00:14

hm
www.interpako.wkielcach.pl - service Mercedes-Benz Kielce
Avatar użytkownika
PAKO
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa, 24 sty 2007, 01:46
Lokalizacja: KIELCE

Postprzez Krystian » poniedziałek, 21 maja 2007, 13:46

Karniak napisał(a):


kierowca w czerwonym aucie to Lacisz, generanie mozna okreslic to co robi za maly badytyzn na torze, tu chcial blokowac kurczaka, sikore z toru wywalil, na zeszlej elimacji bral udzial w wypadku blaszkowskiego, moze powinien zostac wyslany na jakies testy do pychologa jak to zrobiono z jedym z kierowcow pucharu w zeszlym roku.
oj zbiera sie gosciowi czekam tylko kto mu jakiegos strzala sprzeda na nastepnej eliminacji. :D :D :D najlepiej aby bylo to kielcach na wysciu z lasu tak aby wszyscy to widzieli :D :D :D [/list]


Najgorszemu wrogowi sie tak nie zyczy kolego sympatyczny, a co do zeszlej rundy to ze tak powiem zostal "rehabilitowany" na briefingu przez ZSS.
Pozdrawiam:
Krystian
Krystian
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 27 gru 2006, 11:24
Lokalizacja: Mielec

Postprzez PAKO » poniedziałek, 21 maja 2007, 17:39

Ja to jestem bardzo ciekaw kto sie przyczynili do tego że rozebrali wszystkie auta z jednego kieleckiego teamu...w tym moje ktore mialo przebieg 4 tys. km.
www.interpako.wkielcach.pl - service Mercedes-Benz Kielce
Avatar użytkownika
PAKO
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa, 24 sty 2007, 01:46
Lokalizacja: KIELCE

Postprzez THIM » poniedziałek, 21 maja 2007, 19:18

Karniak, nie kombinuj z tym strzałem. Ciekawym, jak byś się czuł, gdyby, odpukać, rzeczywiście ktoś go specjalnie strzelił. Ale z psychologiem to IMO dobry pomysł.
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Berni » poniedziałek, 21 maja 2007, 20:12

heheh a to ze 4 tys przebiegu to znaczy ze nie moze byc niezgodne z regulaminem?:)

moze akurat tak sie zlozylo ze ktos zdecydowal ze rozbierajaj takie i takie auta padlo na "kieleckie" no ale jak czytamy w oficjalnym komunikacie wszystkie czyste a wiec nie masz co sie martwic:)
"Zycie jest walka":)
Avatar użytkownika
Berni
N1
 
Posty: 92
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: wawa

Postprzez smalec » poniedziałek, 21 maja 2007, 20:50

na kieleckiej rundzie chlopaki przygotuja zemste na poznaniakach... do rozbiorki idzie caly team pachury :D:D:D
smalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): poniedziałek, 5 cze 2006, 11:55

Postprzez PAKO » poniedziałek, 21 maja 2007, 21:41

Berni napisał(a):heheh a to ze 4 tys przebiegu to znaczy ze nie moze byc niezgodne z regulaminem?:)

moze akurat tak sie zlozylo ze ktos zdecydowal ze rozbierajaj takie i takie auta padlo na "kieleckie" no ale jak czytamy w oficjalnym komunikacie wszystkie czyste a wiec nie masz co sie martwic:)


Spoko..ale serce boli.. jak ktoś chce rozbierac taka cnotke i igielke.....
nie zycze nikomu...a auta to my zawsze mamy nie ruszane
www.interpako.wkielcach.pl - service Mercedes-Benz Kielce
Avatar użytkownika
PAKO
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa, 24 sty 2007, 01:46
Lokalizacja: KIELCE

Postprzez ARTX » poniedziałek, 21 maja 2007, 22:29

Berni napisał(a):jak czytamy w oficjalnym komunikacie wszystkie czyste a wiec nie masz co sie martwic:)

SCYZZORy zawsze "grają" uczciwie 8)
Ostatnio edytowano wtorek, 6 sie 2013, 16:49 przez ARTX, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ARTX
N2
 
Posty: 145
Dołączył(a): niedziela, 25 gru 2005, 00:54
Lokalizacja: KIELCE

Postprzez nick555 » wtorek, 22 maja 2007, 10:52

zrobiłeś sobie przegląd po 4 tysiącach na pewno mu nie zaszkodzi. A co do bandytyzmu na torze... nie widziałem nie wiem ale jak nie popieram załatwiania spraw w ten sposób to na zdjęciach widac wszystko. Nie dziwie sie Karniakowi wogóle że tak napisał. Można jechać defensywnym torem ale nie spychac kogoś na pobocze...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez eSWu » czwartek, 24 maja 2007, 10:34

Stary był znanym przewalaczem i oszustem (na szczęscie ktoś z komisji w PAR to zauważył) a młody rozrabia na torze. Jakieś tradycję więc zachowuje.
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez Zbyn » piątek, 25 maja 2007, 22:41

eSWu napisał(a):Stary był znanym przewalaczem i oszustem (na szczęscie ktoś z komisji w PAR to zauważył) a młody rozrabia na torze. Jakieś tradycję więc zachowuje.


kogo masz na myśli ?
Zbyn
 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 18 sty 2007, 23:24
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez G Mark » sobota, 26 maja 2007, 12:16

O starszym Łaciuszu mowa?
Avatar użytkownika
G Mark
N1
 
Posty: 81
Dołączył(a): sobota, 14 kwi 2007, 22:49
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron