IV el. WSMP+DSMP - III el. Kia Lotos Cup

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez m_a_t » piątek, 8 cze 2007, 23:07

nick555 napisał(a):
m_a_t napisał(a):Lukasz na 1 czy 2 kolku podczas wyprzedzania najprawdopodobniej Marcinkiewicza na nawrocie na prostej start-meta wypadl i wyrwal cala podloge spod silnika razem z chlodnica ktora wlokl pod samochodem az do szykany i tam sie zatrzymal...


mat możesz sprecyzować co dokładnie wyrwał? podłogę spod silnika? to co miał płytę? chyba nie wolno u nas w płaskich...



z rozmowy ktora przeprowadzal PeOwiec przez krotkofalowke z jakims innym gosciem z PO wynikalo ze tamci maja szukac plyty spod silnika bo zostawil ja gdzies w trawie. tak uslyszalem, tak zrozumialem, tak przekazalem. jedyne co widzialem to chodnice (ewentualnie intercooler bo byla mniejsza niz w Golfie, ale nie jestem pewien czy w ogole jest IC w tym Audi) pod samochodem w miejscu, gdzie jest fotel tak wiec musialo byc niezle. a czy wolno miec plyte to tez szczerze mowiac nie wiem, bede wiedzial jak bede budowal wlasnego Race Car'a
łan, tu, sri, TDI... Yog tez ma... :P
Avatar użytkownika
m_a_t
N1
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 15 wrz 2005, 03:37
Lokalizacja: Suchedniow


Postprzez nick555 » piątek, 8 cze 2007, 23:12

płyty miec nie wolno... chyba że jest to element aerodynamiczny w sensie dyfuzor. Patrz: tabosikowy Lotus ma coś takiego...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez m_a_t » piątek, 8 cze 2007, 23:22

no ok, nie wiem, nie widzialem co wypadlo, mieli czegos szukac.... w kazdym razie chcialbym zobaczyc tego goscia na nastepnych kielcach jak leje tych wszystkich kolesi w prosiakach...
łan, tu, sri, TDI... Yog tez ma... :P
Avatar użytkownika
m_a_t
N1
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 15 wrz 2005, 03:37
Lokalizacja: Suchedniow

Postprzez nick555 » sobota, 9 cze 2007, 08:17

taaaa ja też. Tylko Audi może nie do końca dać rade ale z tych wszystkich kierowców uważam Młodego za najlepszego z nich. Lukas ma poparcie sponsorów ale moim zdaniem trzeba jeszcze umieć gaz cisnąć...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez vitek » sobota, 9 cze 2007, 13:10

Podłogi to może nie wyrwał, ale w każdym razie wyrwał chłodnicę. (Z chłodniacą mogła się oberwać belka, która ją podtrzymuje lub częsć zderzaka. Nie mi to oceniać :wink: )

Karol nie czepiaj się :lol:
W życiu nie ma miejsca na chwile nieuwagi...
Avatar użytkownika
vitek
N2
 
Posty: 134
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:57
Lokalizacja: Kielce

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron