tor kielce - dla amatorow :)

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

tor kielce - dla amatorow :)

Postprzez Thrasher » środa, 29 lis 2006, 12:18

witam
Temacik do obeznanych w temacie :)
Czy jest mozliwosc by pojezdzic swoim samochodem po torze kielce ?
Kopalem w necie ale nic ciekawego sie nie dowiedzialem.
mam dosc blisko do Kielc , i chcial bym sobie pojezdzic po torze swoim samochodem! Czy jest taka mozliwosc ?? Jezeli tak to jakie sa ceny i gdzie szukac konkretnie informacji w jakie dni mozna na tor wskoczyc ?

pozdrawiam serdecznie
i bardzo prosze o pomoc
respect :P :P :P
Avatar użytkownika
Thrasher
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 12 cze 2006, 14:15
Lokalizacja: Knurów


Postprzez Pancin » środa, 29 lis 2006, 13:04

Najprościej odwiedzić stronę internetową właściciela toru, czyli AK Kieleckiego http://www.automobilklub.kielce.pl, znaleźć właściwy telefon, zadzwonić i wszystkiego się dowiedzieć. Takie rzeczy ustala się z Kierownikiem Toru.
Pancin

http://www.scyzzor.com]www.scyzzor.com
http://www.superoes.pl]www.superoes.pl
Avatar użytkownika
Pancin
N3
 
Posty: 227
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 01:30
Lokalizacja: Kielce

Postprzez YOG » środa, 29 lis 2006, 18:47

można pojedzic; 400zł netto za godzine po małej pętli i torze kartingowym; do lasu wjezdzac nie mozna;

pozdrawiam, YOG
www.poldimex.pl
Avatar użytkownika
YOG
N2
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 23:19
Lokalizacja: Bay of Belfalas

Postprzez nick555 » środa, 29 lis 2006, 20:15

czyli ogólnie pojeździc nie można po prostu :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Raczek » środa, 29 lis 2006, 20:39

Mozna pojezdzic po torze, po lesnym takze bo nieraz ktos tam trenowal. Ale mysle ze cywilne auta na lesny nie zostaly by wpuszczone.
Raczek
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 10 paź 2005, 11:39
Lokalizacja: Kielce

Postprzez nick555 » środa, 29 lis 2006, 22:23

kiedyś słyszałem że Bartkowiak w sezonie 2005 trenował przed rundą w Kielcach. Tyle że tam szła ogromna kasa i podobno zamknęli krajówke. Ile w tym prawdy nie wiem. Poza tym wtedy też jeździł z polewaczką przed sobą :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez YOG » środa, 29 lis 2006, 22:59

kiedyś słyszałem że Bartkowiak w sezonie 2005 trenował przed rundą w Kielcach. Tyle że tam szła ogromna kasa i podobno zamknęli krajówke. Ile w tym prawdy nie wiem. Poza tym wtedy też jeździł z polewaczką przed sobą


nie moze byc; w kielcach nie ma nawet jednej polewaczki...
www.poldimex.pl
Avatar użytkownika
YOG
N2
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 23:19
Lokalizacja: Bay of Belfalas

Postprzez Gokart » środa, 29 lis 2006, 23:02

Witam

Spróbuj też na torze kartingowym w Radomiu. Jakiś czas temu rozmawiałem tutaj na forum z facetem zarządzającym tym torem. Ceny znacznie bardziej przystępne, dostępność też w por. do Kielc!

PS. Gdybyś się na poważnie wybierał, możliwe że ja też bym się wybrał jeśli interesuje Cię jeżdżenie w większej grupie. Non-stop przez cały dzień i tak nie będziesz jeździł, koszty wychodzą niższe itd. Można by może znaleźć jeszcze parę innych chętnych na tym forum...

pozdr
Wojtek
Pozdr
Wojtek
Avatar użytkownika
Gokart
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): wtorek, 6 sie 2002, 13:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez marecki » środa, 29 lis 2006, 23:12

nick555 napisał(a):kiedyś słyszałem że Bartkowiak w sezonie 2005 trenował przed rundą w Kielcach. Tyle że tam szła ogromna kasa i podobno zamknęli krajówke.

Faktycznie tak było, ale bez polewaczki i trening odbywał się tylko na części leśnej.
A trenować można jak to m.in. robi Cersanit Rally Team czy Chłopskie Jadło Jan Kościuszko. Jak jazda w odwrotnym kierunku jest niebezpieczna, ktoś się przekonał w lesie za szczytem. Prawdopodonie było dachowanie na skarpie.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez Pancin » środa, 29 lis 2006, 23:35

Odcinek leśny też można wynająć, ale nie sądzę, żeby mógł to zrobić amator w cywilnym aucie. Nie ma takiej opcji, żeby ktoś zamykał krajówkę. Natomiast z polewaczką trenował kiedyś Sołowow w Clio S1600. Jeździł po małej pętli i po kartingu, a jak tor wysychał wjeżdżali chłopaki z OSP i lali wodą asfalt. Fajnie to wyglądało.
Pancin

http://www.scyzzor.com]www.scyzzor.com
http://www.superoes.pl]www.superoes.pl
Avatar użytkownika
Pancin
N3
 
Posty: 227
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 01:30
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Erni » czwartek, 30 lis 2006, 13:58

Gokart napisał(a):Witam

Spróbuj też na torze kartingowym w Radomiu. Jakiś czas temu rozmawiałem tutaj na forum z facetem zarządzającym tym torem. Ceny znacznie bardziej przystępne, dostępność też w por. do Kielc!

PS. Gdybyś się na poważnie wybierał, możliwe że ja też bym się wybrał jeśli interesuje Cię jeżdżenie w większej grupie. Non-stop przez cały dzień i tak nie będziesz jeździł, koszty wychodzą niższe itd. Można by może znaleźć jeszcze parę innych chętnych na tym forum...

pozdr
Wojtek


Ale na torze w Radomiu nie pojeździsz samochodem no chyba, że na owalu, kiedyś na zawodach prezentowali się tam Kuba Wójcik i jeszcze jakiś koleś pucharowymi Alfami 156 - ten 2 koleś został na oponach. No nie wspomnę już o "ochrnoniarzach" toru którzy jeździli na "gazie" po torze fiatem 125 - skończyło się na dachu :)
Wróciwszy do tematu to chyba bardziej ciekawsze było by pojeźdzenie gokartem po torze kartingowym np w Lublinie (dobra nawierzchnia) czy w Gostyniu (techniczny i ciekawy tor) bo to daje więcej emocji niż samochodem btw to na Słowacji jest ciekawy techniczny tor w Trebaticach cena za 1 dzień to coś ok 500 koron sł. Ale jeźeli ktoś faktycznie chce samochodem to w Poznaniu.
Obrazek
Obrazek

DZIECI ŚCIĄGAJĄ NARTY WSIADAJĄ W GOKARTY!!!
Avatar użytkownika
Erni
N2
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 17:14
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez Thrasher » czwartek, 30 lis 2006, 17:59

lekko mowiac odstraszyliscie mnie od toru kielce... moze to i dobrze :D
natomiast poszperalem w sieci....i okazuje sie ze mozna spokojnie jezdzic sobie po torze w Brnie :)
cena to 50 zl za 1/2 godzinki :)
Avatar użytkownika
Thrasher
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 12 cze 2006, 14:15
Lokalizacja: Knurów

Postprzez gh0ly » czwartek, 30 lis 2006, 18:45

Moglbys wrzucic jakies info o torze w brnie ?
Wyscigowe Picie Alkoholu
Avatar użytkownika
gh0ly
N1
 
Posty: 72
Dołączył(a): środa, 5 lip 2006, 20:21
Lokalizacja: SRT

Postprzez nick555 » czwartek, 30 lis 2006, 21:06

Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez rodzyn » czwartek, 30 lis 2006, 23:17

.....skonczylo sie dachowaniem - eeee juz przesada, pognietli troche bude i przyjechala policja, z tego co pamietam - sik jak bylo ??
rodzyn
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa, 29 cze 2005, 11:25
Lokalizacja: rodzynoland

Następna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron