GSMP Anka

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez oli » niedziela, 22 paź 2006, 22:51

Jezdze na Anne od ladnych paru lat ,nigdy nie miaalm zastrzezen,niestety roznie to bywa, jak piszecie z opoznieniami czy innymi,(to nie pzm-ot,czy MP) to wyscig gorski tam obowiazuja calkiem inne zasady, dla mnie GSMP to super sprawa :) pod kazdym wzgledem ,jedynie czego ''Annie'' brakuje to organizacji pod wzgledem chociazby naglosnienia (sienna miala rewelacyjne:) ) Pozdrawiam bardzo Skateman-a (i jego ziomkow)bo tylko jego mi sie udalo spotkac
Ostatnio edytowano poniedziałek, 23 paź 2006, 16:18 przez oli, łącznie edytowano 1 raz
oli
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 16 lis 2005, 18:26
Lokalizacja: rybnik


Postprzez stachniak14 » poniedziałek, 23 paź 2006, 09:34

Ogólnie impreza udana...bardzo udana...H grupy robią wrażenie... na szczęście pogoda dopisała ...obsada byla rewelacyjna jak na gsmp

wielkie pozdro dla skatemana jego mamusi i braciszka za udostępnienie wyjazdu hehe...pozdro dla OLI i reszty jej ekipy...

macie jakieś info na temat cieniasa Tomka Strozika?
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Postprzez Banan » poniedziałek, 23 paź 2006, 15:33

O taaaaaaak, lubiiiiiiiiiiiiimy H-Grupy! Jak jada te Lancery to nie wiadomo czy zdjecia robic, czy ogladac, bo ziemia cala drrzy. Te samochody sa po prostu cudowne!!!!!!

Co do wyscigu to mialem wstac o 4:30, ale godzinke dluzej sobie kimnalem i jak sie okazalo byla to dobra decyzja, gdyz bylo godzinne opoznienie :). Pozatym nie narzekajcie na opoznienia w czasie wyscigu, bo fakt, ze nie sa one fajne, ale to nie wina organizatora - Jak jest dzwon to trzeba wszystko doprowadzic do takiego porzadku, jak bylo przed dzwonem. A tak wogole to iby duzo sie dzialo, a ja i tak nic nie widzialem :). No moze jedynie pukniecie bariery przez Wirkijowskiego - Duza predkosc, lekki bok i tylko slychac ogromny huk - Bum! Bariera wgnieciona, zmieniona na kolor zolty, ale nic sie takiego nie stalo ;).

Pozdro dla Skatemana, ktory mnie "obudzil" :) i Stachniaka.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez piter306 » poniedziałek, 23 paź 2006, 17:14

Wg mnie impreza super. Bardzo dobra obsada, no i najważniejsze ostra, agresywna jazda większości zawodników. Największe wrażenie robiło na mnie PO14, kaj doszłech do wniosku, że trzeba mieć coś nie tak z głowicą, żeby wbijać się tak w winkiel. Respect :shock: . Cosworth poprostu poezja + ratowanie Alfy 75 na PO11, która po wyjściu z największej opresji waliła prosto na krzaki, zza których było tylko widać wytrzeszczone oczy jakiegoś fotografa :D . Po tej akcji gość chyba się zwinął z tego miejsca, no i dobrze bo zachwilę zaparkowała tam Felicja.
Jak dla mnie i mojej wify, po tak beznadziejnym roku zajebista impreza.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 23 paź 2006, 21:24 przez piter306, łącznie edytowano 1 raz
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez bzyq » poniedziałek, 23 paź 2006, 17:41

Co do samej imprezy, to jestem zly na organizatorow, ze poszla w jeden dzien, a nie w dwa.. no ale coz ...
Ogolnie frekwencja byla super, mozna bylo tez poogladac walke na dziesiate i setne sekundy ( Wirkijowski kontra Robert Szelc ).
Z mojej strony przemawia troche gorycz porazki, bo przewalilismy dwa razy:
13 runda - 0,3 do Kijasa, 14 runda - 0,2 do Borysa, i tytul wicemistrzowski poszedl sie pasc. Zla taktyka, a moglbyc wynik, chociaz Szymon dalej utyka na prawa noge po zlamaniu.
No ale nic. Goraco pozdrawiam Rafaellopa ( wiesz o co chodzi :) hyhy ) i Sivego ( szkoda ze skrzynia padla, bo w debiucie bardzo ladny wynik byl ).
Skateman : chyba Cie widzialem z Rafaellopem na dole w serwisie, ale za pozno rozkminilem skad znam Twoja twarz :)
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez psz » poniedziałek, 23 paź 2006, 18:16

Kilka ujęćna krzyż nakręcone aparatem, który nie nagrywa dźwięku, ale za to muzyka fajna ;)

Dość dużo naprawdę wypasionych furek i bardzo dobrej jazdy... Organizacja kulawa, jeszcze po pierwszym podjeździe wyścigowym (a więćw sumie już po czterech podjazdach) poprawiano otaśmowanie i usuwano ludzi, w których dotychczas stali. Ktoś z organizatorów jeżdżący po trasie mercedesem ryczał po ludziach że przecież mają oznaczone strefy, tylko nikt tych oznaczeń na oczy nie widzał... A przerwy między przejazdami chyba nie muszą być tak długaśne... IMO drugi podjazd wyścigowy ostatniej rundy GSMP odwołany był z winy organizatora. Za takie coś organizator powinien być karany, bo inaczej się nie przejmie... Ale tyle dobrze że wyścig był.

Prawda to że 10 PLN za wstęp kasowali? Mnie tam nikt nie kasował...
Ale jak sięchce kasować aż tyle to powinno się przygotować jakieś miejsca do oglądania, nie tylko to co było przy parkingu na górze trasy... Na praktycznie całej trasie nie dało się stanąć tak, żeby było bezpiecznie i cośbyło widać, bo wszędzie krzaczory zasłaniały... No i to taśmowanie po kolejnych przejazdach... ja kwszędzie w Polsce - żadnego planu zabezpieczenia, tylko pomysłowość safety i ludzi jeżdżących po trasie...

Gdyby mnie ktoś skasował 10 PLN za stanie w krzaczorach z których
prawie nic nie widać to więcej bym na wyścig nie pojechał.
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Postprzez piter306 » poniedziałek, 23 paź 2006, 19:03

Nas o pół ósmej nie miał jeszcze kto kasować. Przy zajeździe stało kilkanaście ludzi i czekało bo ochrona nie puszczała. Po 5 minutach zeszliśmy na dół na pole i poszliśmy na PO11. Z tego co potem ludzie opowiadali, jak zaczął się podjazd zapoznawczy to ruszyli ławą i ochrona dała sobie na luz. Jak się chce kasować to trzeba wysłać bileterów jak się zaczyna impreza a nie w połowie.
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez nick555 » poniedziałek, 23 paź 2006, 19:39

bilety na świętej annie były i rok temu i dwa lata temu... tyle że tylko na prostej dojazdowej do startu i na górze przy parku maszyn :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez mop » poniedziałek, 23 paź 2006, 20:17

psz - ujecie bialego seja z czerwonymi zderzakami i oklejonego w tribale to z ktorego podjazdu jest?

no i dlaczego nie nagrales jak na tym zakrecie wykopcilem sie do rowu i wyjechalem dopiero 100 metrow dalej??!! :)

a co organizacji - byla tragiczna, zdecydowanie najgorsza z wszystkich eliminacji na ktorych bylem. Dzwony sa zawsze i to zadne wytlumaczenie dla opoznien, organizator powinien by przygotowany ze ktos w cos przywali. Jakby byl deszcz, dzwonow bylo by wiecej i pewnie nawet jednej rundy by nie skonczyli.

Pomijam juz takie rzeczy jak to ze wyniki powinny byc rozdawane zawodnikom na dole, bo sie jechalo drugi podjazd nie wiedzac jaka jest roznica miedzy zawodnikami. Ze na gorze internet nie dzialal i nie bylo wynikow. Ze byl jeden wielki zamet przed startem (start mial byc o jakiejs godzinie, wszyscy sie juz ustawiaja w kolejke, robi sie korek, a z niewiadomych przyczyn wszystko sie opoznia o 15 minut. :/)

Pomijam tez to ze ten zakichany Lanos pilot to stal w miejscu zamiast zjezdzac i zjazd na dol ktory zajmuje zazwyczaj 5 minut zajmowal 15, pomijam tez to ze startuje, wbijam juz dwojke, a tu tatus z dzieckiem se wymyslil ze przebiegnie na drugo strone.. dobrze ze debil sie zorientowal i zawrocil.

No i brak drugiego podjazdu, dla mnie akurat lepiej, chociaz zapowiadalo sie ciekawie :) ale ten drugi podjazd mogl byc bardzo interesujacy - przede wszystkim - Stec Dytko 0.098 roznicy - Szelc z Wirkijowskim - walka o tytul, w kijance Iza z Poletylo, jedna setna roznicy i Iza miala by Mistrza Polski, Piekos z Borysem (ktory to Borys to chyba lecial juz na zyletki..) no i ja z sikorem :)

bylo by bardzo ciekawie :)
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Postprzez oli » poniedziałek, 23 paź 2006, 20:37

Tak zgadza sie od 2 lat wprowadzili bilety(smiechu warte troche,zamaist plakietki kawalek papierku ) no ale ... szlo kit wcisnac ze szkolne niewiem czy tak mlodo wygladalysmy :) Pozdrawiam jeszcze Stachniaka ktorego poznalam a zapomnialam :)
oli
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 16 lis 2005, 18:26
Lokalizacja: rybnik

Postprzez rafaellop » poniedziałek, 23 paź 2006, 20:46

piter306 napisał(a):Największe wrażenie robiło na mnie PO14, kaj doszłech do wniosku, że trzeba mieć coś nie tak z głowicą, żeby wbijać się tak w winkiel. Respect :shock: . Cosworth poprostu poezja + ratowanie Alfy 75 na PO11, która po wyjściu z największej opresji waliła prosto na krzaki, zza których było tylko widać wytrzeszczone oczy jakiegoś fotografa :D


Już myślałem, że się nie wybronię z tych krzaków, ale jakimś cudem zimna krew i szpera wyciągnęły mnie z opresji :-) Potem było kilka kolejnych ratowań. A wszystko z powodu starego slicka, który wcale nie trzymał, zwłaszcza na hamowaniach. Drugą rundę pojechałem w całości na deszczowych oponach (po całkowicie suchej nawierzchni). Było cliwo, ale o niebo lepiej niż na tym gładkim, starym parchu... No i zrobiłem czas poniżej 2:10 co dało mi 2-gie w generalce HS i ... utrzymanie się na 3. pozycji w generalnej sezonu i tytuł II v-ce Mistrza Polski ! :-))) Po tych wszystkich przygodach w całym sezonie Alfa w końcu jechała jak należy, a wyścig na Ance dał mi niesamowitą satysfakcję i ulgę, że dotychczasowe porażki nie były tylko winą moich umiejętności. Wkrótce opiszę szczegółowo zaległe Prządki, o których nie miałem siły nic pisać, oraz Ankę na mojej stronie. Pewnie też jakiś filmik.

Na koniec pozdrowienia dla Bzyq-a za pomoc w oklejeniu. "A taka brzydka żółta" ;-) Mam nadzieję, że się Wam podobało nowe oklejenie Alfy. Pozdrowienia dla Skatemana i jego ekipy za kibicowanie oraz dla mojego brata i jego kolegi za filmowanie :-)

Aha! I tradycyjnie gorąco proszę wszystkich, którzy zrobili zdjęcie lub film z moją Alfą o przesłanie do mnie. Z przyjemnością umieszczę w galerii na mojej stronie.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 23 paź 2006, 20:53 przez rafaellop, łącznie edytowano 2 razy
Pozdrawiam!
Rafał
https://www.creamsoft.com
rafaellop
N2
 
Posty: 152
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 21:01

Postprzez psz » poniedziałek, 23 paź 2006, 20:46

mop napisał(a):psz - ujecie bialego seja z czerwonymi zderzakami i oklejonego w tribale to z ktorego podjazdu jest?

no i dlaczego nie nagrales jak na tym zakrecie wykopcilem sie do rowu i wyjechalem dopiero 100 metrow dalej??!! :)


To ujęcie jest z drugiego podjazu treningowego pierwszej niedzielnej eliminacji (przyjechałem ok. 10:00 i myślałem, że to już pierwszy wyścigowy :D ). A nie nagrałem rowa bo 1. że mnie tam wtedy nie było, 2. bo gdyż jeżdżem cały sezon z kamerom i normalnie poza barumką to se zawodów na gołe oczy nie obejrzałem w tym sezonie praktycznie ;) a po 3. to przecież nie ma sensu kręcić filmów aparatem :P ;)

BTW: jadąc na wyścig trochę kluczyliśmy między Ujazdem a Zdzieszowicami w poszukiwaniu drogi na tyle równej, żeby nie uszkodzić nieco obniżonego seja (bo raz już po drodze dostał szlag w podłogę) i po przyjeździe na miejsce byliśmy rozżaleni, że zrobiliśmy ze 30 km więcej niż zakładaliśmy... Ale spotkaliśmy znajomych, a oni pytają nas, czy też płynęliśmy promem :D Bo oni jechali taką drogą, na której zamiast mostu była przeprawa promowa, płatna 3 PLN ;) chciałem tym promem do domu płynąć ale reszta ekipy nie chciała ;)
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Postprzez manekfan » poniedziałek, 23 paź 2006, 21:05

Rafaelop:: Twoja alfa wyglądała całkiem lepiej niz dawniej naprawde rzucała się w oczy :) Mi w tym wyścigu szkoda najbardziej Szymona. Szkoda że przegrał z Borysem :( Ale też niema mu się co dziwić dopiero po uszkodzeniu kolana :( Szkoda, ale taki jest sport, niestety :wink:
Szymon Piękoś do BOJU!!!!
manekfan
 
Posty: 28
Dołączył(a): środa, 27 wrz 2006, 14:20

Postprzez YOG » poniedziałek, 23 paź 2006, 22:05

kurde powiem wam, ze w życiu nie widziałem tak szybkiej fiesty; Piękoś nieźle nią tam cisnął; podobała mi się jego jazda; fajnie też jechał Małyszycki i szczerze mówiąc czułem lekkie drżenie kolan jak koło mnie przejeżdzał; fajnie też jechał Orski;
widziałem równiez jak Duda wydzwonil z rana w latarnie; zastanawiam sie czy zdemontowanie tej latarni na czas imprezy to taki problem? fundament chyba jest schowany pod ziemia wiec moznaby przez to przeleciec bez strat; a tak to i latarnia szmelc i samochod porozbijany;

bardzo niesmaczne wrazenie buractwa odnioslem przy okazji auta marki BMW model 320i wersja e36 numer startowy 33;

co do opoznien to podsluchiwalem przez radio organizatorow i musze pzryzna, ze co chwile slychac bylo, ze sa problemy z kibicami; a to ktos sie wladowal na PO i nie chce odejsc, a to stoja poza tasmami, a to jacys kolesie wypici zaczynaja sie awanturowac; generalnie nie slyszalem o opoznieniach spowodowanych jakims marnotrawstwem czasu przez obsluge; co innego to to, ze na niektorych PO (np na 13) stali ludzie absolutnie nie nadający się do obslugi tego typu imprez; jak na chyba 1podjezdzie treningowym do 14 eliminacji wywalilo olej z jednego Lancera, narobilo sie dymu, olej na jezdni to zanim kolesie ochloneli na tym PO13 i wywiesili flagi to chyba 2 lub 3 auta przejechaly przez ten syf; dziw ze nikt nie wydzwonil w tego Miśka; potem nie mogli sobie poradzic z protokołem i chodzili po innych PO i po kibicach i pytali co widzieli itd; słabiutko;

no i jak wam sie podobal pokaz freestajlu na szlifierkach?
www.poldimex.pl
Avatar użytkownika
YOG
N2
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 23:19
Lokalizacja: Bay of Belfalas

Postprzez bzyq » poniedziałek, 23 paź 2006, 23:28

ano Fiesta zapiernicza. Ale co z tego, jak tytul uciekl ... Szymek odpuscil ostatni wyscigowy, bo z Kijasem nie bylo po co walczyc, a wydawalo sie ze do Borysa jest bezpieczna odleglosc ( na kazdym dostawal jakies 4 sek ). Jakby sie spial, to 2.01 mozna bylo krecic ( w jednym przejezdzie treningowym strzelil taki wynik ). A tu - wyjezdza pod gore, i jak mu dzwonilem, ze od Pawla dostal 0,29 sek, to sie malo nie zalamal. Zreszta, sam Borys mowil, ze ten ostatni podjazd jechal na przepadle, i nigdy wiecej by tak nie pojechal.
I tu mnie wlasnie szlag chce trafic ze nie bylo drugiego podjazdu... no ale trudno. Zla taktyke obralismy, ale jakies doswiadczenie bedzie.

Co do organizacji, to slyszalem jak co poniektorzy zawodnicy stwierdzili, ze jak w przyszlym sezonie ktos bedzie chcial zorganizowac 2 rundy w ciagu jednego dnia, to bojkotuja. To jest smieszne, bo cos padnie w aucie, i dwie rundy w przyslowiowa dupe. Poza tym, wiadome jest, ze moga byc dzwony, albo inne przypadki losowe, ale szczerze powiedzmy sobie: koncem pazdziernika dzien juz jest krotki. Do tego na parku serwisowym jacys malo rozgarnieci sedziowie byli, i nie pilnowali porzadku ustawiania sie zalog- stad sie syf robil.
co do opoznien to podsluchiwalem przez radio organizatorow i musze przyznac, ze co chwile slychac bylo, ze sa problemy z kibicami; a to ktos sie wladowal na PO i nie chce odejsc, a to stoja poza tasmami, a to jacys kolesie wypici zaczynaja sie awanturowac

Ale prawda tez jest, ze sami sedziowie nie wiedzieli gdzie kibice moga stac, a gdzie nie. Sami narobili sobie bigosu, bo na pierwszych podjazdach stali ludzie, a pozniej zostali wyrzucani.

A co do plujacego olejem Miska, to byl nasz forumowy kolega - Sivy :)

Rafalleop :
Zle mowisz :P hyhyhy. " a taka ładna żółta była".
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości