GSMP Anka

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Ari_Krakow » poniedziałek, 13 paź 2008, 21:39

Wtopa, fakt, mnie nie było w zeszłym roku (uuups) :)
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków


Postprzez darek90r » wtorek, 14 paź 2008, 14:39

Na podkarpaciu znajduja sie trzy trasy wyscigowe i zadna nie ma problemu z homologacja , w Opolskim...jedna i jest ona chyba najbardziej slynna trasa GSMP. Widocznie waldz nie interesuje ten rodzaj promocji...
Avatar użytkownika
darek90r
N2
 
Posty: 189
Dołączył(a): piątek, 25 lip 2008, 10:20
Lokalizacja: okolice Krosna

Postprzez kopirajdy » niedziela, 19 paź 2008, 19:35

Ponieważ organizator odwołał zawody postanowiłem zabrać rodzinkę i pojechać na Górę Św. Anny bo nie wyobrażam sobie startów w GSMP bez wizyty na Ance (jestem emocjonalnie związany z tym miejscem). Ku mojemu zdziwieniu na trasie nie znalazłem dziur a droga dokładnie wygląda jak przed rokiem kiedy to miałem okazję startować, mało tego mimo zapewnień które usłyszeliśmy od organizatorów Anki podczas zawodów w Korczynie że robią wszystko żeby zawody się odbyły (wykoszone pobocza, wycięte krzaki)nic takiego nie dostrzegłem bo owszem pobocza koszone ale chyba ponad dwa miesiące temu jest nawet 500 metrów nowego asfaltu ale na trasie od zajazdu w stronę Leśnicy a nie na trasie zawodów a linie startu to ledwo udało mi się odnaleść. Moim zdaniem ktoś już dawno wiedział że zawodów nie będzie ale trzymano to w tajemnicy by uniknąc pompowania klas na Korczynie, na szczęście w naszej klasie było tak dużo zawodników że nawet więcej niz jest potrzebne do trzech tytułów.
kopirajdy
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa, 24 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: Czernichów

Postprzez Karniak » niedziela, 19 paź 2008, 21:10

mysle ze jest w tym co piszesz troche prawdy, juz w Rosciszowie chodzila plotka ze Anki nie bedzie, ale organizator sie zarzekal ze wyscig sie odbedzie, a tu taka lipa!!!!!
Mysle ze jak zwykle wszyscy wszystko olali i te ostanie rundy mogly byc pewnie zorganizowane gdzies idziej.
Ciekaw jestem czy inicjatywa Kolegow z Ak Opolskiego :
http://www.autoklub.pl/21996,news.html
przyniesie jakies efekty.......?????? i czy ktos zechce odpowiedziec......
dajcie prosze znac na forum
pzdr
Karniak
Avatar użytkownika
Karniak
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): środa, 27 kwi 2005, 21:44

Postprzez 5turbo » poniedziałek, 20 paź 2008, 09:33

Ta nawierzchnia juz 2 lata temu wołała o pomste do nieba. Jadac tam cywilem tydzien przed zawodami omijalem dziury. Panowie wypełniali je wtryskując asfalt do dziur. Lepiej jezdzic za granica niz sie wkurzac u nas w kraju. Wpisowe np do Mistrzostw Europy w Stenberku dla historykow jest na poziomie naszego. A to wkoncu Ms Europy.
www.5turbo.com

Nowe natchnienie Promot 76/84
Nowsze Dallara F393
Avatar użytkownika
5turbo
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): środa, 26 paź 2005, 14:55
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Ari_Krakow » poniedziałek, 20 paź 2008, 23:13

Coś w tym jest kopi. Niestety wszystko zmierza w złym kierunku od kiedy przewodniczącym komisji wyścigów górskich został niejaki Piątek. Wydaje mi się, że to zemsta z jego strony za liczne uwagi kierowane przez zawodników pod adresem jego osoby w kontekście funkcji jaką pełni. Niestety to wciąż jedna klika.
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mateusz Bielecki » poniedziałek, 21 lut 2011, 21:49

http://www.pzm.pl/samochody/,c,1532,GSM ... ny_powraca


Zobaczymy czy coś z tego będzie. Fajnie byłoby mieć wyścig znów pod domem.
Mateusz Bielecki
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 22 lip 2009, 23:33
Lokalizacja: Zdzieszowice/Opole

Postprzez 5turbo » poniedziałek, 21 lut 2011, 22:16

A ja mam nadzieje ze przy okazji zrobia bariery i znowu formuly pojada. Pomarzyć dobra rzecz. Ech
www.5turbo.com

Nowe natchnienie Promot 76/84
Nowsze Dallara F393
Avatar użytkownika
5turbo
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): środa, 26 paź 2005, 14:55
Lokalizacja: Zabrze

Re: GSMP Anka

Postprzez RacingPromotion » środa, 12 paź 2011, 11:53

Szanowni koledzy i koleżanki,

Zwracam się do was z prośbą o opublikowanie poniższej informacji związanej z przywróceniem wyścigów górskich jakie od lat 70-tych rozgrywane były na kultowej dla sportów samochodowych Górze Św. Anny.
Apel został wystosowany przez Automobilklub Opolski, a my jako oficjalny portal Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski przyłączamy się do niego z pełnym zaangażowaniem. Bardzo proszę również Wasze redakcje o wsparcie tej inicjatywy, aby już w 2013 roku kibice oraz zawodnicy mogli odwiedzić wspaniały zakątek Polski i stoczyć rywalizację na najstarszej trasie wyścigów górskich w Polsce. W załączeniu przesyłam jako zdjęcie do publikacji ostatni plakat wyścigu górskiego z 2006 roku.


"W ostatnich dniach Powiat Krapkowicki (woj. Opolskie) zadecydował o naprawie drogi ze Zdzieszowice na Górę Św. Anny. Zarówno zaangażowanie Starosty Macieja Sonika oraz Wicestarosty Sabiny Gorzkulla-Kotzot jest dużym wkładem w rozwój GSMP. Już niebawem kultowy dla wyścigów górskich odcinek na Górę Św. Anny zostanie wyremontowany a zawody będą mogły powrócić do województwa oposlkeigo. To wszystko dzięki zaangazowaniu Powiatu Krapkowickiego, który wystąpił z inicjatywą naprawy drogi ze środków krajowych z programu "Schetynówek". Nietsety Starostwo Powiatu Strzeleckiego, nie zamierza nic robić ze zniszczoną i zapadającą się drogą (od kapliczki w górę). Dlatego też Automobilklub Opolski rozpoczyna akcję "Chcemy powrotu wyścigu na Górze Św. Anny".
Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby powrotu do ścigania na kultowej Ance do zapisywania się do profilu na Facebook.com oraz wysyłania e-maili do Starosty Strzeleckiego (starostwo@powiatstrzelecki.pl) nawołujących do remontu drogi i inwestycji w Górę Św. Anny, która jest wizytówką Opolszczyzny.

http://www.facebook.com/pages/CHCEMY-POWROTU-WY%C5%9ACIG%C3%93W-G%C3%93RSKICH-NA-G%C3%93RZE-%C5%9AW-ANNY/180594055352719



Z góry dziękuję wam za pomoc w propagowaniu akcji.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Redakcja wyscigigorskie.pl
http://www.wyscigigorskie.pl/ Obrazek

http://www.facebook.com/pages/Portal-wyscigigorskiepl/110395589005647 Obrazek
Avatar użytkownika
RacingPromotion
N2
 
Posty: 139
Dołączył(a): czwartek, 19 lip 2007, 17:18
Lokalizacja: Opole

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron