formula X sport

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez eSWu » wtorek, 20 mar 2007, 12:13

MSG Racing napisał(a):
eSWu napisał(a):No panowie niespełna miesiąc do I el. więc chyba czas na szczegóły. Nazwiska jakieś !!!
I proszę Was aby moje przepowiednie że nie wypali bo za drogo się nie sprawdziły.


eSWu jak za drogo. Golf był dwa razy droższy a jeździło tylu zawodników. Myślę ze ci co nie będą w Golfie to właśnie w te cacka wsiądą :)

Trochę przesadzasz bo golf niebył jeszcze raz taki drogi. Koszt eliminacji był bardzo podobny a jednak zabrakło chętnych. Gdyby był tańszy to ludzie jeżdzili by nawet przy ogólnej złej atmosferze w nim panującej.
Z tego co mi wiadomo nikt z kierowców golfa nie przymierzał się do "x" więc chyba jesteś w błędzie.
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia


Postprzez Jędrus Motor-Sport » środa, 21 mar 2007, 21:23

Nie do końca, wiem o jednym zawodniku z VWCC który wystaruje w FormuleXsport. wczoraj właśnie z nim rozmawiałem wiec wiem, a co do reszty to nie mam pojęcia, ale przecież nie będą siedzieć w domu przy warcabach....?
Jędruś Motor-Sport Puławska 34 Piaseczno Mechanika Pojazdowa Serwis Opon 507 576 065
www.jedrusmotorsport.pl
Avatar użytkownika
Jędrus Motor-Sport
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): środa, 2 sie 2006, 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nick555 » środa, 21 mar 2007, 22:51

Jędruś zdradzisz kto? Przynajmniej powiedz z jakiego miasta :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Jędrus Motor-Sport » środa, 21 mar 2007, 23:33

Najbardziej haryzmatyczny zawodnik z vwcc, jeden z lepszych jakich znam z polskich wyścigów. Poza tym bardzo rozrywkowy i wesoły młody człowiek, z Warszawy rzecz jasna... ;) Czy już wiesz kto to ?
Jędruś Motor-Sport Puławska 34 Piaseczno Mechanika Pojazdowa Serwis Opon 507 576 065
www.jedrusmotorsport.pl
Avatar użytkownika
Jędrus Motor-Sport
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): środa, 2 sie 2006, 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mm » czwartek, 22 mar 2007, 08:50

pewnie ten, ktoremu nigdy nie potrafili zmienic porzadnie kol w depo....

a tak powaznie - jutro jest 23 i do jutra sa wg strony podpisywane umowy z zawodnikami. ciekaw jestem czy 24 dowiemy sie kto sie zglosil - w sensie ile osob, bo nazwiska mnie nie interesuja, pytanie ilu ich bedzie.
poprostu ciekaw jestem czy w Polsce ludzie dojrzali do wyscigow, w ktorych wykladasz nie mala kase i nic nie masz - w sensie oprocz frajdy z jazdy, i ewentualnie zuzytych opon, ktore mozesz wziac ze smietnika po zawodach. :wink: nawet tytulu nie masz, bo z tego co mi sie wydaje ma, to jechac o puchar PZM, ale moze sie myle??

zmieniajac temat - pierwsze zawody 12-14.04, czy ktos wie kiedy na nowej, pieknej stronie AW bedzie jakis harmonogram??

pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na te formuly na starcie.
Avatar użytkownika
mm
N3
 
Posty: 322
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez eSWu » czwartek, 22 mar 2007, 17:26

Wczoraj byłem w klubie i Iwona akurat pisała harmonogram. Zanlazło się w nim miejsce na x-sport ale na pytanie co i jak rozłożyła ręce. Mówiła że ktoś coś mówił o 12 zawodnikach ale żadnych nazwisk, regulaminów ani nic takiego nie otrzymali.
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez nick555 » czwartek, 22 mar 2007, 19:50

Jedyny zawodnik co mu nigdy kół dobrze nie zmienili a i poziom humoru trzymał zawssze to wg mnie Kolega Rulak. Trafiłem czy mam się zastanawiać dalej?
A co do listy startowej słyszałem o jeszcze jednej przymiarce znanego i dobrego zawodnika tylko nie napisze tutaj kto to bo mnie zawsze gania na zawodach że o nim cuda wypisuje. Jeździł w PAR... a wcześniej w Meganie...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez marecki » czwartek, 22 mar 2007, 23:32

mm napisał(a):zmieniajac temat - pierwsze zawody 12-14.04, czy ktos wie kiedy na nowej, pieknej stronie AW bedzie jakis harmonogram??


Rzeczywiście strona jest dość ciekawa, fajnie byłoby jeszcze dać relacje on-line np. z kwalifikacji :D nie mówię już o wyścigu.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez robak » piątek, 23 mar 2007, 10:03

X-Sport, zgodnie z regulaminem WSMP nie jest Mistrzostwami Polski - nie dziwię się, jeżeli nic nie wiadomo... ilu będzie zawodników i czy to wszystko ruszy...
Ciekawe kiedy AW ogłosi regulamin uzupełniający pierwszej eliminacji, trochę już późno, ale domyślam się, dlaczego tego jeszcze nie ma; raczej to wyjątkowo nie ich wina
robak
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 15 paź 2005, 08:43

Postprzez mm » sobota, 24 mar 2007, 22:41

Avatar użytkownika
mm
N3
 
Posty: 322
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MSG Racing » niedziela, 25 mar 2007, 00:01

Nawet dobrze bo moze znajdzie sie więcej chętnych . :)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez mm » poniedziałek, 26 mar 2007, 15:51

wiecej chetnych? a ilu jest teraz? zmiana terminu jest spowodowana mala frekwencja? jak narazie to nie ma zadnych informacji oficjalnie. ciekawe czy przed majowa runda kalendarz znowu sie zmieni...
miejmy nadzieje,ze nie!
Avatar użytkownika
mm
N3
 
Posty: 322
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron