Artykuł w "SE" o Natalii Kowalskiej (test F Renaul

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez newshadow jr » piątek, 8 wrz 2006, 16:58

Shiro napisał(a):Zerknalem na zdjecia w google. Powiedzialbym uroda srednia. Nie zgodze sie z Saruto. Nie wazne jak jezdzi, wazne czy jest urodziwa! Na przyklad naszej chluby Klaudi P. nie wstydzilbym sie wpuscic nawet do WTCC, wiedzac, ze gdy zdejmie kask, obciachu nie będzie :lol:

Ale jestes koles beznadziejny, najpierw wklej tu swoja fotke i niech Panie oscenia jaki z Ciebie przystojniak, a potem dopiero oceniaj innych i to tylko wtedy jesli sobie tego zycza.
P.S. A dlaczego niby Klaudia jest nasza chluba? Jakas sonda byla czy co, ze juz ja ukoronowales?
newshadow jr
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 1 sie 2005, 04:30


Postprzez iselA » piątek, 8 wrz 2006, 17:07

Shiro napisał(a):Szkoda, ze dostep do tego artykulu, jest za oplata. Nie wiem, czy warto wysylac tego smsa za 7 zlotych. IselA, powiedz, ładna chociaz? :lol:


Pod te same linki Super Ekspress wprowadza każdorazowo aktualne wydanie, stąd nie można przeczytać już artykułu on-line.
Nie zgrywałem sobie tekstu ani fotek (może kiedyś będę żałował?, jeśli to pierwszy tekst o przyszłej gwieździe wyścigów :)
Na fotce w SE dziewczyna wyglądała w porządku.
Znalazłem aktualne małe zdjęcie z nią wśród niemieckich kolegów z zespołu. Oczywiście Natalia to ta pierwsza z prawej :)
Obrazek
iselA
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 22 lut 2006, 18:04
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Saruto » piątek, 8 wrz 2006, 18:18

Dzięki za zdjęcie :)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Shiro » piątek, 8 wrz 2006, 19:55

Newshadow, nie spinaj sie tak prosze. Ten topic od poczatku byl "z przymróżeniem oka". Moglbys rowniez w wolnej chwili otworzyc slownik i zapoznac sie z takim pojeciem, jak ironia.
Avatar użytkownika
Shiro
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2006, 01:11
Lokalizacja: że znowu!

Postprzez newshadow jr » piątek, 8 wrz 2006, 20:37

Nie spinam sie i wiem co to znaczy ironia. Wiem, ze wszystko co zwiazane z brukowcem jakim jest SE powinno sie traktowac z przymrozeniem oka, ale jednak szczegolnie w tym wypadku nie powinno sie ludzi oceniac po wygladzie, a po tym co potrafia.
newshadow jr
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 1 sie 2005, 04:30

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron