GSMP Prządki

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez ŁukaszŁuniewski » sobota, 18 kwi 2009, 21:06

Czy to jest to Subaru opisywane w WRC??
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów


Postprzez Azrael » sobota, 18 kwi 2009, 21:58

Tak to ono.
Jakub "Azrael" Zawiła-Niedźwiecki
4turbo.pl Team
Azrael
 
Posty: 40
Dołączył(a): niedziela, 20 maja 2007, 21:17

Postprzez nick555 » czwartek, 23 kwi 2009, 13:06

Nolista powoli rośnie,dziś chyba ostatni dzień zgłoszeń w pierwszej "kwocie". Fajnie że jest kolejny open + 2000 i najfajniej że wraca Paweł Dytko. Jego enka może namieszać jak sądzę.
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez ŁukaszWRC » czwartek, 23 kwi 2009, 14:34

Jeżeli Dytko zrobi czas w granicach 2:05 to myślę, że nikt z klasy OPEN w tym składzie jaki jest na ten moment nie jest w stanie mu podskoczyć.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez voytec » czwartek, 23 kwi 2009, 15:59

ŁukaszWRC napisał(a):Jeżeli Dytko zrobi czas w granicach 2:05 to myślę, że nikt z klasy OPEN w tym składzie jaki jest na ten moment nie jest w stanie mu podskoczyć.


A ja bez zbednych emocji sobie mysle, ze M.Czernik moze zaskoczyc. Jasne, to debiut w gorach, pewnie tez stosunkowo lajtowe podejscie, ale kierowca wie o co chodzi w tym sporcie, a sprzet jest dosc konkretny. Zobaczymy.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka..."
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp

Postprzez darek90r » czwartek, 23 kwi 2009, 16:02

Ale brakuje jeszcze paru czolowych kierowcow. Mam na mysli Mikolajczyka, Krolikowskiego, Myszkiera....Steca ?
Avatar użytkownika
darek90r
N2
 
Posty: 189
Dołączył(a): piątek, 25 lip 2008, 10:20
Lokalizacja: okolice Krosna

Postprzez zachu » czwartek, 23 kwi 2009, 16:55

Jeśli chodzi o Królikowskiego to spokojnie będzie jeździł
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez nick555 » czwartek, 23 kwi 2009, 21:21

voytec trochę racji masz ,może być tak Jak z Nagórskim w tamtym roku w Cisnej :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Azrael » czwartek, 23 kwi 2009, 23:11

Kierowca dostał polecenie że ma spokojnie się uczyć auta i jechać swoje, my pracujemy cały czas nad setupem na nierówny asfalt, jak cały pakiet zadziała zobaczymy na mecie. 1. starty są bardzo treningowe bo mało jeździliśmy przed sezonem.

A Tomek Nagórski się pewnie pojawi w tym roku na trasach :)
Jakub "Azrael" Zawiła-Niedźwiecki
4turbo.pl Team
Azrael
 
Posty: 40
Dołączył(a): niedziela, 20 maja 2007, 21:17

Postprzez voytec » czwartek, 23 kwi 2009, 23:22

Azrael napisał(a):Kierowca dostał polecenie że ma spokojnie się uczyć auta i jechać swoje


Az, wydawal owe polecenie sam sobie stojac przed lustrem? :wink: Aaa, wiem juz, to pewnie byl szef wszystkich szefow, czyli wybranka :wink:
Pozdr.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka..."
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp

Postprzez Azrael » czwartek, 23 kwi 2009, 23:34

voytec napisał(a):
Azrael napisał(a):Kierowca dostał polecenie że ma spokojnie się uczyć auta i jechać swoje


Az, wydawal owe polecenie sam sobie stojac przed lustrem? :wink: Aaa, wiem juz, to pewnie byl szef wszystkich szefow, czyli wybranka :wink:
Pozdr.



Na zawodach kierowca jest kierowcą, a szef serwisu, szef teamu i inżynier samochodu to inne osoby ;-), kim są wszyscy i kto jest nad kim w normalny dzień to inna sprawa. :)

Mamy plan na sezon i zamierzamy konsekwentnie realizować, mam nadzieję że kibice będą mieli trochę radochy.
Jakub "Azrael" Zawiła-Niedźwiecki
4turbo.pl Team
Azrael
 
Posty: 40
Dołączył(a): niedziela, 20 maja 2007, 21:17

Postprzez voytec » czwartek, 23 kwi 2009, 23:46

Azrael napisał(a):
Na zawodach kierowca jest kierowcą, a szef serwisu i szef teamu to inne osoby ;-), kim są wszyscy i kto jest nad kim w normalny dzień to inna sprawa. :)


No tak, profeska ponad udzialy :wink:

Mamy plan na sezon i zamierzamy konsekwentnie realizować, mam nadzieję że kibice będą mieli trochę radochy.


To nie wnikajac w strukture menadzerska :wink: mozesz zdradzic, czy plany obejmuja caly cykl GSMP (chodzi mi o starty Impreza, N-ka to wiem), czy uzaleznione jest to od poczatkowych efektow?
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka..."
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp

Postprzez Azrael » czwartek, 23 kwi 2009, 23:51

voytec napisał(a):
Azrael napisał(a):
Na zawodach kierowca jest kierowcą, a szef serwisu i szef teamu to inne osoby ;-), kim są wszyscy i kto jest nad kim w normalny dzień to inna sprawa. :)


No tak, profeska ponad udzialy :wink:


Ciężko pracujemy żeby wnosić nową jakość, także do startów. Mam nadzieję że z czasem będzie to widać.

Mamy plan na sezon i zamierzamy konsekwentnie realizować, mam nadzieję że kibice będą mieli trochę radochy.


To nie wnikajac w strukture menadzerska :wink: mozesz zdradzic, czy plany obejmuja caly cykl GSMP (chodzi mi o starty Impreza, N-ka to wiem), czy uzaleznione jest to od poczatkowych efektow?


Plany obejmują na razie cały cykl GSMP i wybrane imprezy w Poznaniu (nie koniecznie WSMP, ale to nie jest wykluczone, zależy też od względów budżetowych). Na pewno chcemy zrobić najlepszy czas samochodu 4 napędowego w Poznaniu w najbliższych miesiącach. Jak zobaczymy gdzie jesteśmy, dojdziemy do ładu z setupem, wyborem opon itp. to zobaczymy co dalej.

Zobaczymy też jak się Marcinowi będzie podobało. Jeździłem autem i wiem jaki to jest masakryczny szok wsiąść w to coś po zwykłych samochodach, a mam dość duże porównanie.

Ja widzę gdzieś tam kiedyś w przyszłości powrót naszego autka na tor w górach Eiffel.
Jakub "Azrael" Zawiła-Niedźwiecki
4turbo.pl Team
Azrael
 
Posty: 40
Dołączył(a): niedziela, 20 maja 2007, 21:17

Postprzez voytec » piątek, 24 kwi 2009, 00:03

Azrael napisał(a):Ja widzę gdzieś tam kiedyś w przyszłości powrót naszego autka na tor w górach Eiffel.


W sumie byloby jak w domu - "piekielna Impreza" w "zielonym piekle" :wink:
Powodzenia!
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka..."
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp

Postprzez Azrael » piątek, 24 kwi 2009, 00:23

voytec napisał(a):
Azrael napisał(a):Ja widzę gdzieś tam kiedyś w przyszłości powrót naszego autka na tor w górach Eiffel.


W sumie byloby jak w domu - "piekielna Impreza" w "zielonym piekle" :wink:
Powodzenia!



Auto zostało zbudowane na ten tor.

Dzięki!
Jakub "Azrael" Zawiła-Niedźwiecki
4turbo.pl Team
Azrael
 
Posty: 40
Dołączył(a): niedziela, 20 maja 2007, 21:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości