kinder Menadżment

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Saruto » poniedziałek, 28 sie 2006, 21:01

Igor i tak jest prawie mistrzem ;) no chyba że go ktoś wypchnie w Poznaniu :roll:
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice


Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 28 sie 2006, 23:37

Nie zapominajmy że mamy jeszcze Poznań i tam mogą Mopa wysadzić na trawke hehehe


Kocham Cię Polsko


O właśnie... A potem jeden z drugim dziwi sie że wyscigi upadają bo nikt nie chce takiego gówna oglądać. Zesrała się bieda i płacze...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez andrew » wtorek, 29 sie 2006, 08:19

Skinder to oszust i kombinator jakich mało! Co chwilę coś wymyśla. Dziwne, że ktoś jeszcze z nim chce współpracować. Np. taki Sikor - po co trzyma się tego gościa, co mu wsadził silnik 1.1 i jeszcze przy nim grzebał. Sikor, jeżeli nawet nie widział tego silnika, nie zawinił; ale Skinder to co innego... Wiązać się z oszustem tylko dlatego, że mu to robi bezpłatnie? Ja bym na miejscu Sikora natychmiast się od niego odciął. Mop wygląda na równego, teraz tylko sobie zniszczy opinię współpracując ze Skinderem. Szkoda Mopa. Za chwilę z Mopa zrobi się Szmata :) O co tu chodzi, że Skinder jeszcze ma klientów. W normalnym kraju po tylu przekrętach powinien zostać bez pracy!
andrew
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 14:29

Postprzez Ari_Krakow » wtorek, 29 sie 2006, 09:33

Sądzę że nazywanie Tomka Skindera oszustem to trochę za dużo powiedziane. Faktycznie kombinuje żeby uzyskać przewagę - nie jest pierwszym ani ostatnim, nie jest to też nic nadzwyczajnego w świecie wyścigów. Od tego są sędziowie żeby wyłapywać te zagrywki, które są niezgodne z regulaminem. Jeśli czegoś nie wyłapią, a ktoś czuje się pokrzywdzony zawsze może złożyć protest.
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez S-LOGISTICS » wtorek, 29 sie 2006, 09:57

Saruto:
Igor jest jak narazie na pozycji vice. Pamietaj, że 1 rundę sie odlicza.
Poza tym Mop ma 4 wygrane, 1 nie ukończone i 1 drugie miejsce. A Igor ma 1 wygraną, 1 trzecie i reszte drugie miejsca. Wiec nie może być przed Mopem.

Skinder nie mógł jechać szybciej, ponieważ stracił na początku wyścigu 3-i bieg. A to, że akurat wpadł między 2 N-ki to jego prywatna sprawa. Dlaczego miałby kogoś przepuszczać i nie walczyc??

Nazywajcie sobie skindera jak chcecie, jedno jest pewne jest to team wygrywajacy i zawodnicy walą drzwiami i oknami. Poza tym jest to chybaj eden z nie wielu teamów, gdzie człowiek który robi samochody wybiera sobie, kogo chce mieć w teamie. Nikt z ulicy sie tam nie dostanie, gwarantuje to!

Proponuje nie prać sobie kontra brudów dotyczących Igora na forum. Bo akurat na temat jego nie ładnych zachowań możnaby napisac książkę. I po co to??

Ja też jestem kibicem związanym ze Skinder Menagment, lubie Igora, ale czasami ma nie fair zagrywki. Ma bardzo fajnego ojca, który w niego wierzy i dokłąda starań, żeby wygrał. Życze im jak najlepiej.

Ze sportowym pozdrowieniem

T
S-LOGISTICS
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 21 kwi 2005, 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ari_Krakow » wtorek, 29 sie 2006, 10:08

S-LOGISTICS napisał(a):Nazywajcie sobie skindera jak chcecie, jedno jest pewne jest to team wygrywajacy i zawodnicy walą drzwiami i oknami. Poza tym jest to chybaj eden z nie wielu teamów, gdzie człowiek który robi samochody wybiera sobie, kogo chce mieć w teamie.


Ja myślałem że jak ktoś prowadzi team to zawsze wybiera sobie kierowców. :roll:
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jędrus Motor-Sport » wtorek, 29 sie 2006, 10:13

andrew napisał(a):Skinder to oszust i kombinator jakich mało! Co chwilę coś wymyśla.(...) W normalnym kraju po tylu przekrętach powinien zostać bez pracy!

Posłuchaj kolego, jak się czegoś nie wie to się nie pisze. Co masz na myśli mówiąc po tylu przekrętach?? Wielu już próbowało wykluczyć SkiToma za nie regulaminowe przeróbki i jakoś nikomu się nie udało. Daleko nie trzeba szukać, rallycross ostatnia runda, kto zna temat wie o co chodzi. Wynik rozbiórki, bez komentarza. Człowiek który doprowadził do rozbiurki tylko się ośmieszył. Jeśli chodzi o Sikora to też jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Komisja techniczna owszem stwierdziła że motor jest 1.1 ale potwierdziła równierz to że motor nie był nawet otwierany. Więc powiedz mi gdzie jest ta masa przekrętów Skindera.
Pozdrawiam...
Jędruś Motor-Sport Puławska 34 Piaseczno Mechanika Pojazdowa Serwis Opon 507 576 065
www.jedrusmotorsport.pl
Avatar użytkownika
Jędrus Motor-Sport
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): środa, 2 sie 2006, 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez directormaster » wtorek, 29 sie 2006, 10:42

Skinder nie mógł jechać szybciej, ponieważ stracił na początku wyścigu 3-i bieg. A to, że akurat wpadł między 2 N-ki to jego prywatna sprawa. Dlaczego miałby kogoś przepuszczać i nie walczyc??


Oj tatuś, tatuś - W trakcie wyścigu jakoś inaczej mówiłeś. A na długi dystans 3-ci bieg w cudowny sposób się odnalazł....

Proponuje nie prać sobie kontra brudów dotyczących Igora na forum. Bo akurat na temat jego nie ładnych zachowań możnaby napisac książkę. I po co to??


Jak nie chcesz na forum to możesz na pw mi napisać bo jestem bardzo ciekaw co masz do zarzucenia gregorowi, a byłem na wszystkich wyścigach w tym i zeszłym roku (poza tegorocznym Mostem). Ewentualnie przy pifku w Poznaniu też chętnie posłucham co i jak w tym temacie.

Komisja techniczna owszem stwierdziła że motor jest 1.1 ale potwierdziła równierz to że motor nie był nawet otwierany.


No to tutaj też mamy nieścisłość, bo wiem od osoby która była na badaniu że silnik sikora był otwierany...
Gregor Garage RULEZ!!!!!
Avatar użytkownika
directormaster
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 22 kwi 2005, 09:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Tobi » wtorek, 29 sie 2006, 10:45

Komisja nie potwierdziła że silnik nie był rozbierany - proszę nie zmieniac faktów.
TOBI - LOŻA SZYDERCÓW
Tobi
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): sobota, 10 kwi 2004, 00:05

Postprzez Saruto » wtorek, 29 sie 2006, 11:02

S-LOGISTICS napisał(a):Saruto:
Igor jest jak narazie na pozycji vice. Pamietaj, że 1 rundę sie odlicza.


o tym to nie widziałem :oops:
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez żółtodziób » wtorek, 29 sie 2006, 11:03

andrew napisał(a):Skinder to oszust i kombinator jakich mało! Co chwilę coś wymyśla. Dziwne, że ktoś jeszcze z nim chce współpracować. Np. taki Sikor - po co trzyma się tego gościa, co mu wsadził silnik 1.1 i jeszcze przy nim grzebał. Sikor, jeżeli nawet nie widział tego silnika, nie zawinił; ale Skinder to co innego... Wiązać się z oszustem tylko dlatego, że mu to robi bezpłatnie? Ja bym na miejscu Sikora natychmiast się od niego odciął. Mop wygląda na równego, teraz tylko sobie zniszczy opinię współpracując ze Skinderem. Szkoda Mopa. Za chwilę z Mopa zrobi się Szmata :) O co tu chodzi, że Skinder jeszcze ma klientów. W normalnym kraju po tylu przekrętach powinien zostać bez pracy!


Mam dla ciebie propozycję - walnij się dobrze w łeb czymś cieżkim to moze klepki wpadną na właściwe miejsce. Skinder powinien teraz przeciw tobie załozyć sprawę o zniesławienie. To by była łątwa kasa, nie masz żadnych dowodów na to co pleciesz.

A co do bezpłatnego przygotowywania samochodów - to świadczy samo za siebie, zanim znaowu wypalisz z takim tekstem może zapytaj Sikora jakie ma opcje i ile by go kosztowało przygotowanie wózka gdzie indziej i czy byłoby go na to stać... Rzeczywiście, godziny pracy spedzone na wyszykowaniu auta do zawodów to błachy drobiazg, którego w ogóle nie trzeba brać pod uwagę wybierając konkretnego tunera LOL!!!
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez S-LOGISTICS » wtorek, 29 sie 2006, 11:23

Faktycznie, może id zmienie na tatuś:)

O zaistniałej awarii dowiedziałem sie dopiero po zjeździe do depo. Niestety na wzrok i słuch nie można było tego ocenić w trakcie wyścigu:/

Przed dsmp skrzynia została naprawione, chociaż na wyścigu zdefektowała i przez to Ski/Mop nie wygrali klasy. Ledwo dostając sie na 3 miejsce.

Też byłem na prawie wszystkich wyścigach:) Na pifko chętnie sie złąpie:) TO są sprawy miedzy zawodnikami, my sobie mozemy usiaść, popierd***, co by sie nie nudziło:)
S-LOGISTICS
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 21 kwi 2005, 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bettton » wtorek, 29 sie 2006, 11:32

żółtodziób czy ty kiedykolwiek jechałeś jakiś chociaż trening albo rajd bo w teorii jestes zajebisty wszystko wiesz i na wszytkim sie znasz

A twoje wypowiedzi sa tak durne ze jak je czytam to mi ziemniaki w piwnicy gniją 8)


Co do przekrętów to były są i będą do tego czasu gdy nie zmienia sie ludzie którzy przymykają oko na te istotne fakty

Pozdrawiam
Łukasz
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ze jedziesz za wolno :)

['] Romek dlaczego nam to zrobiłeś :(
bettton
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 14 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Poznań

Postprzez andrew » wtorek, 29 sie 2006, 13:08

Jędruś
Na ostatnim rallycrosie to Ty całkowicie nie wiesz jak było.... Wyjątkowo Skinder przygotował auto zgodnie z regulaminem, musiał to zrobić wiedząc, że będzie sprawdzany. Innej opcji nie było.
Sędziowie zarządzając rozbiórkę ośmieszają się? :) Zabawne masz podejście.
Masz kiepskich informatorów.

Żółtodziób
Może przesadziłem - są więksi oszuści. Wiem o kilku rzeczach, które Skinder zrobił uczciwie :)
Z tym waleniem, to już nudne i mało oryginalne.
Brak dowodów - a silnik 1.1 zamiast 1.0? To nie dowód? Wystarczy jeden taki dowód.

Szkoda czasu i wysiłków na takich ludzi.
andrew
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 14:29

Postprzez Jędrus Motor-Sport » wtorek, 29 sie 2006, 15:17

andrew napisał(a):Jędruś
Na ostatnim rallycrosie to Ty całkowicie nie wiesz jak było.... Wyjątkowo Skinder przygotował auto zgodnie z regulaminem, musiał to zrobić wiedząc, że będzie sprawdzany. Innej opcji nie było.
Sędziowie zarządzając rozbiórkę ośmieszają się? :) Zabawne masz podejście.
Masz kiepskich informatorów.

.

Słuchaj Andrew
Wydaje mi sie że to jednak Ty masz kiepskich informatorów. Popytaj dokładnie, podowiaduj się, potem pogadamy.
Jędruś Motor-Sport Puławska 34 Piaseczno Mechanika Pojazdowa Serwis Opon 507 576 065
www.jedrusmotorsport.pl
Avatar użytkownika
Jędrus Motor-Sport
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): środa, 2 sie 2006, 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości