kinder Menadżment

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Sikor » wtorek, 29 sie 2006, 20:08

andrew napisał(a):Skinder to oszust i kombinator jakich mało! Co chwilę coś wymyśla. Dziwne, że ktoś jeszcze z nim chce współpracować. Np. taki Sikor - po co trzyma się tego gościa, co mu wsadził silnik 1.1 i jeszcze przy nim grzebał. Sikor, jeżeli nawet nie widział tego silnika, nie zawinił; ale Skinder to co innego... Wiązać się z oszustem tylko dlatego, że mu to robi bezpłatnie? Ja bym na miejscu Sikora natychmiast się od niego odciął. !


To ze Skinder wsadzil taki silnik to jest i moja i jego wina bo nikt z nas tego nie sprawdzil,
Ski nie jest oszustem i nienazywaj go tak bo nie zrobil tego specjalnie,
a nie wiaze sie z nim ze robi mi cos za darmo,tylko dlatego ze sa razem z Wojtkiem K. moimi przyjaciolmi,ktorzy potrafia pomoc nie tylko w sporcie ale i w zyciu prywatnym,
pozdrawiam
Skinder Menagement
Avatar użytkownika
Sikor
N1
 
Posty: 63
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lis 2005, 22:36


Postprzez żółtodziób » wtorek, 29 sie 2006, 21:59

bettton napisał(a):żółtodziób czy ty kiedykolwiek jechałeś jakiś chociaż trening albo rajd bo w teorii jestes zajebisty wszystko wiesz i na wszytkim sie znasz

A twoje wypowiedzi sa tak durne ze jak je czytam to mi ziemniaki w piwnicy gniją 8)


Co do przekrętów to były są i będą do tego czasu gdy nie zmienia sie ludzie którzy przymykają oko na te istotne fakty

Pozdrawiam
Łukasz


Wiesz co chłopczyku/dziewczynko - nie tacy juz mi zarzucali niekompetencję, a twój autorytet poparty raptem trzema wpisami raczej mnie nie wzrusza. Ja zdązyłem więcej zapomnieć niż ty się nauczyć...

Co ciekawe - już drugi raz ktoś wyjeżdzą z czyms takim w momencie w którym tak na prawdę nie wypowiadam się jako kibic ani znawca tematu tylko jako obserwator któremu żal dupę ściska jak widzi czystą formę gówniarstwa, bo za gówniarstwo uznaję obrzucanie się błotem i wylewanie żalów na konkurencję. Od tego są ... sędziowie i komisje, jak coś komuś nie pasi to niech składa protest a nie robi z siebie osła na tym forum. Zwyczajnie po ludzki robi się niedobrze jaak połowę tej zakładki stanowią wzajemne żale i zarzuty. Mnie to wisi między nogami kto ma pieprzoną rację i nie usiłuję tego rozstyrzygać, jedyne o czym mówie to że takie sprawy się gdzie indziej załatwia. To co niektórzy tutaj odpieprzają to jest sranie we własne gniazdo, myślicie że tego nie czytają sponsorzy? I myślicie że będą chętniej wykładać kasę jak narobicie syfu? Za dobra jest sytuacja w wyścigach?
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez eSWu » środa, 30 sie 2006, 09:53

Skitom nie jest oszustem i nie będzie oszustem dopóki mu nikt przewały nie udowodni. Póki co nic takiego miejsca niemiało więc nazywanie Go oszustem jest nadużyciem. W kwestii silnika 1.1 to pełna odpowiedzialność spoczywa na Mariuszu a nie na SKI. Gdyby Ski włożył ten silnik bez zgody Mariusza to albo by sprawa trafiła do sądu albo nastąpiło by rozstanie się panów. Tak więc ważcie słowa.
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez nick555 » środa, 30 sie 2006, 10:37

Dokładnie ważcie słowa. Najeżdżacie na siebie a na każdej eliminacji cisza spokój. Nie lepiej sobie wyjaśnić wszystko na miejscu? Wszyscy sie widujemy w kielcach poznaniu, na górach...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez żółtodziób » środa, 30 sie 2006, 13:10

no więc właśnie, nie jest istotne kto ma rację, to forum to nie jest miejsce na wyjaśnianie sobi takich spraw. Co innego gdyby na prawdę był jakis wielki spisek w który zamieszane by były wszystkie komisje i wszyscy sędziowie i gdyby nie można bylo w inny sposób dochodzić sprawiedliwości. Ale mozna. Tylko taniej jest wypłakać się na forum niż ryzykować umoczenie kaucji jak się nie ma pewności że ma się rację...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez NOWIK » środa, 30 sie 2006, 23:17

Ostatnio tak nie zabardzo uklada nam sie z chlopakami z warszawy ale juz nie o to chodzi ogladalem ten wyscig Nek i tak szczerze mowiac zal zrobilo mi sie gregora widac ze chlopak dobrze jezdzi w porownaniu z kolegami z klasy i tacy wlasnie sa koledzy z jednego klubu ktorzy na wyscigach stoja obok siebie pija razem piwko a tu nagle na drugi dzien jakies chore uklady to jest wlasnie jedna z przyczyn dlaczego jest jak jest (takie małe fałszywe pieski) chlopaki powinni rozegrac to miedzy soba a nie zeby wiemy kto sie wpi.....ał tak sobie wlasnie stwierdzilem ze tez pojade sobie A grupa i chetnie pomoge w ten sposob komus kto walczy o tytuł !!! noooooooooooooooo chyba ze ktos napisze jakis protest na poznaniakow i oczywiscie wyscig nie bedzie sie liczył bo jakas była panienka sie popłacze i działacze powiedza ok miales racje to był poznaniak wyscig anulujemy !!!
Kazdy Wyscig Jest Wazny Bo Nigdy Nie Wiemy Ktory Bedzie Tym Ostatnim !!!

Tylko prawdziwy sportowiec cieszy się ze szczęścia innego sportowca !!!
NOWIK
 
Posty: 47
Dołączył(a): czwartek, 15 gru 2005, 23:07
Lokalizacja: poznan

Postprzez Karol » czwartek, 31 sie 2006, 12:23

"Chciałbym na zakończenie nadmienić, że jest mi bardzo przykro, ponieważ nikt tak naprawdę nie pamięta na wyścigach o śp. Romanie Głowienke, który zginął tragiczną śmiercią na wyścigu górskim w Sopocie. Żaden zawodnik nie startował nawet z czarną opaską i w zasadzie tylko moja Alfa była jedynym samochodem, który w jakiś tam sposób upamiętniał Romana. Nie ważne czy to był czyjś rywal. Był to nasz kolega, który zginął hołdując swojej pasji. Jest mi przykro, że żaden zawodnik czy organizator nie wpadł na pomysł, aby upamiętnić postać Romana podczas rundy w Kielcach"
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez bettton » czwartek, 31 sie 2006, 14:04

Szkoda gadac Karol nikt juz nie pamieta Romana i atmosfery jaką wprowadzał. Nie bylo by powyżeszej dyskusji gdyby wszyscy mieli taki sposób zycia jak śp. Głowienke ktory takie rzeczy traktował drugorzędnie :(
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ze jedziesz za wolno :)

['] Romek dlaczego nam to zrobiłeś :(
bettton
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 14 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Tobi » czwartek, 31 sie 2006, 14:26

Przepraszam że wtrącę ale mając szacunek dla pewnych zdarzeń i spraw które zdarzyły się w tym roku czemu większość z Was nie pisze na temat. Po co wtrącać jakieś podejrzenia o oszustwach Ski lub śmierć Romana w sprawy które tego tematu nie tyczą. Prosze zastanowić się nad treścią swojej wypowiedzi przed jej wysłaniem. A teraz na temat : zespół Ski nie popełnił żadnego wykroczenia w świetle przepisów - jeżeli chodzi o aspekt moralny to zainteresowani powinni wypowiedzieć się na ten temat.
TOBI - LOŻA SZYDERCÓW
Tobi
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): sobota, 10 kwi 2004, 00:05

Postprzez Karol » czwartek, 31 sie 2006, 16:09

Fragment wypowiedzi zacytowany przezemnie odnosi się raczej do tego tematu.

Komuś kto będzie chciał załozyc podobny temat też radze małe revers pamiecia i troche refleksji.

Psioczycie, że bieda w wyścigach ale czy robicie coś żeby się poprawiło? Bo jak na razie to widzę, że wyciąga się publicznie (bądź co bądź ale publicznie) brudy i pretensje.

Od siebie dodam, że nieładne było troche posunięcie ale w końcu jeżeli padł mu (Ski'emu) 3 bieg to tak jak ktoś tu już napisał: dalej mógł walczyć a, że "padło" na Gregora :)

A co do Śp Romana to organizator mógł uczcic jego pamiec choć skromna minuta ciszy przy "oficjalnym" rozpoczeciu zawodów.

Pozdrawiam i do zobaczenia na torze.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez m_sport » piątek, 29 wrz 2006, 09:53

trochę stary temat, ale trafiłem na ten artykuł na www.rallycross-sport.com. Fragment tekstu (redakcji a nie komentarza) o VII rundzie MPRC:

Przy tej okazji chcieliśmy nawiązać do sytuacji pobocznie związanej z rallycrossem, ale zawsze. Jak wiadomo, samochodami Oleksiaka, Niedziołki, Figla i Orlikowskiego zajmuje się firma Skinder Management, czyli bracia Skinder i spółka. W zeszłym roku po naszych sugestiach, ze coś w tym mechanizmie nie funkcjonuje jak należy, zostaliśmy oblani wiadrem świńskich gówien. OK, zdarza się. W tym roku w Pucharze KIA startuje były zawodnik rallycrossowy Mariusz Sikora, który przy okazji celowego badania technicznego wykonanego na wniosek firmy KIA, wyszedł na przekręta z lewym silnikiem. Jak się sprawa wydała, dostał dużo tysi kary do zapłacenia, a sam posypał głowę popiołem i napisał pismo na GKSS o odebranie punktów za dwie rundy. Zajrzeliśmy w dossier Sikory, co się okazuje - że serwisuje go wspomniany Skinder Management. Sam Sikor tłumaczy, że silnik kupił na allegro dwa dni przed zawodami, nie miał czasu bliżej mu się przyjrzeć i tak dalej. Tym razem nie przytaczamy opinii własnej, chociaż ją mamy, pozwolimy sobie jedynie zacytować jeden z komentarzy, jaki figuruje u kolegów z byłego Gery:

Nic dodać, nic ująć Kwintesencja problemu. I jeszcze jeden problem tym razem z podwórka wyścigów kijanek ale jakoś przenika do rallycrossu. Otóż profesjonalny Skinder wraz z błyskawicznym Sikorą mieli grupową zaćmę i nie potrafili dostrzec na kadłubie kijanki niedaleko filtra oleju jak byk wielkiego napisu 1,1 zamiast należnego 1,0. Odlany symbol jest wysokości blisko 2,5 cm. Także na głowicy, w jej dolnej części, od strony kolektora ssącego jak byk odlany jest napis 1,0 L o wysokości 1 cm. Czy aby na pewno robią z nas głupków oświadczeniami, że nie zauważyli? Ja myślę, że oto jesteśmy świadkami przekrętu stulecia w sportach motorowych na naszym mizernym krajowym podwórku Przelitrażowanie silnika to marzenie każdego tuningowca przekręta, i to wcale nie takie rzadkie jak uczy historia

Nie mamy potrzeby nic do tego dodawać od siebie.


...nie jestem za bardzo w temacie, ale chyba w rallycrossie zespół SM też wywołuje kontrowersje :?:
m_sport
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): niedziela, 12 cze 2005, 23:17

Postprzez mop » piątek, 29 wrz 2006, 12:06

a jak, my bez kontrowersji nie jestesmy w stanie zyc.

swoja droga, wszystkie auta od ski byly rozebrane. w slomczynie - niedziolko i olo, a w toruniu ja i figiel. byly zdejmowane glowice itd. przy badaniach nie bylo najmniejszej watpliowsci co do "czystosci"

a takie watpilwosci wystapily w przypadku aut innych rozebranych (pt. silnik musi ostygnac to sie wymiar bedzie zgadzal :P)

byla tez inna kwestia, pewnych pobudek i plotek i osob ktore bardzo chcialy zeby te samochody byly rozebrane, ale w tym to juz sie nie orientuje
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Postprzez nick555 » piątek, 29 wrz 2006, 12:21

mop to jak was rozbiorą i nic nie udowodnią to na ich koszt? każdorazowo rewizja silnika jeszcze przed wyjechaniem z zawodów... chyba nikt tak nie ma :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Sikor » poniedziałek, 2 paź 2006, 19:22

Alez ludzie to jednak debile, po co piszecie o czyms o czym nie macie pojecia.
Po pierwsze glowice mi sprawdzali i bylo wszystko wporzadku, a napis 1.1 na bloku silnika jest owszem,ale dopiero zalwazalny po zdjeciu kolektora wydechowego, i wszyscy sa tacy madrzy dopiero po fakcie,bo wczesniej nawet w kia niewiedzieli ze jest tam taki napis, a ja go nie zalwazylem bo rozbieralem motoru przed zawodami,chcialem byc fair, a wyszlo jak wyszlo, ale proponuje odpierdo..c sie od skinder menagement bo nie sa oszustami.
Skinder Menagement
Avatar użytkownika
Sikor
N1
 
Posty: 63
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lis 2005, 22:36

Postprzez Erni » poniedziałek, 2 paź 2006, 21:21

jak to czytam ten cały temat to przypominają mi się czasy KMP, kategoria Młodzieżowa 80, silnik Raket 85 kiedy każdy kombinował i praktycznie nie było czystej "rakiety" w jednych zawodach wykluczyli 10 zawodników i to nie tylko z czuba, ja też raz dostałem wykl (a może nie raz? :P) a co do team orders i podobnej sytuacji to pamiętam, ostania runda KMP Suwałki rok bodajże 02 zawodnik X ma identyczną ilość pkt co zawodnik Y. X ma brata jeździ wolniej. Y prowadzi, a przy dublowaniu brata X ten zajeżdza mu drogę szczepiają się wózkami i wypadają poza tor. Jak łatwo się domyślić Y nie ukańcza wyścigu,a X wygrywa i zostaje Mistrzem Polski. A po wyścigu gorąco było och bardzo gorąco. Sikor nie wiem czy pamiętasz tamtą sytuację. Mogę dodać, Y jeździ teraz kijanką.
Więc nikogo nie powinno dziwić takiego typu zachowania itp bo po 1 to wyścigi a po 2 to Polska :)
Obrazek
Obrazek

DZIECI ŚCIĄGAJĄ NARTY WSIADAJĄ W GOKARTY!!!
Avatar użytkownika
Erni
N2
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 17:14
Lokalizacja: Cieszyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron