kinder Menadżment

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

kinder Menadżment

Postprzez directormaster » poniedziałek, 28 sie 2006, 10:38

Witam

Nigdzie nie ma relacji z wyscigu N/A 1150 w Kielcach, a szkoda... bo moim skromnym zdaniem zachowanie Tomka Skindera należy napiętnować.
Kto był i widział ten wyścig powinien wiedzieć o co chodzi.
A dla tych którzy nie byli to jako wyraz mojego wqrwienia powstaje ten post aby opisać zachowanie jakiego dopuścił się w/w "fachowiec".
Takiej żenady jeszcze nie widziałem.
Wiele rzeczy było już granych w polskich wyścigach.
A grupa na czasówce pomaga zrobić lepszy czas N-ce.
Cud w Poznaniu.
N-ka blokująca inną eNkę.
To wszystko pikuś. Od startu do mety w chamski, wyrachowany sposób Ski swoją A-grupą blokował Gregora. Zaraz ktoś napisze, że przecież wszystko zgodnie z regulaminem i tak dalej. Może to i prawda ale zastanawiam się jaką satysfakcję mieli po tym wyścigu Skinder i Mop. Sorry chłopaki ale łudziłem się że rozegra się to w prawdziwej walce, wygra Mop czy Gregor - OK byłeś lepszy - gratuluję. Ale to co zrobiliście to - autentycznie brak słów.
Chciałbym napisać ze sportowym pozdrowieniem ale nie napiszę.
Gregor Garage RULEZ!!!!!
Avatar użytkownika
directormaster
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 22 kwi 2005, 09:28
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Ari_Krakow » poniedziałek, 28 sie 2006, 11:04

Mógłbyś troszkę dokładniej wyjaśnić sytuację?Byłem w depo po wyścigu A/N1150 i słyszałem jakąś sprzeczkę, ale co dokładniej się stało?
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez directormaster » poniedziałek, 28 sie 2006, 11:19

Jasne że mogę. Na starcie była kolejność Ski, Gregor, Mop. Skinder na starcie specjalnie odpuścił. Gregor poszedł na zewnętrzną i w momencie gdy się zrównał ze Skinderem, Ski odkręcił (szli idealnie równo). W tym czasie Mop spokojnie szedł sobie po wewnętrznej nie niepokojony przez nikogo.
Mop wszedł przed Skindera i Gregora. Przez pozostałą część wyścigu na zakrętach Skinder hamował Igora tak że wszystkie zakręty leciał mu na zderzaku a na prostej Ski odkręcał i tyle. Żeby było śmieszniej Mop nie odchodził im dalej jak 20-50m w całym wyścigu.
Gregor Garage RULEZ!!!!!
Avatar użytkownika
directormaster
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 22 kwi 2005, 09:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ari_Krakow » poniedziałek, 28 sie 2006, 11:28

Rzeczywiście niezbyt ładne zachowanie, które nie powinno mieć miejsca, tylko ja się pytam gdzie są sędziowie? Jeśli w jednym wyścigu puszcza się dwie różne klasy to na tego typu zachwania powinni być szczególnie wyczuleni. To tak jakby w FIA GT jakies 550 Maranello blokowało 911-tke, żeby mogła zwyciężyć 360 Modena. Paranoja. Po pierwszym takim kółku 550tka byłaby zdyskwalifikowana i zarządzonoby neutralizację. Widzę, że wszyscy sędziowie poszli chyba poprawiać szykanę... :?
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez directormaster » poniedziałek, 28 sie 2006, 11:37

a najlepszy był komentator "Piękna, sportowa walka..." :shock: :shock: :shock:
Gregor Garage RULEZ!!!!!
Avatar użytkownika
directormaster
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 22 kwi 2005, 09:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pancin » poniedziałek, 28 sie 2006, 11:42

Jeżeli nie było drastycznych zachowań typu wypychanie lub ewidentne zajeżdżanie drogi to co mają niby zrobić sędziowie? Jak mądrze blokował to żaden sędzia nie poda informacji o niesportowym zachowaniu. Nie bronię tu Skindera, bo mnie też zdecydowanie bardziej podoba się jazda Igora.
Pancin

http://www.scyzzor.com]www.scyzzor.com
http://www.superoes.pl]www.superoes.pl
Avatar użytkownika
Pancin
N3
 
Posty: 227
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 01:30
Lokalizacja: Kielce

Postprzez eSWu » poniedziałek, 28 sie 2006, 13:07

A czy nie bardziej męskie byłoby "wysadzenie" Ski niż wylewanie żali na forum ?
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez directormaster » poniedziałek, 28 sie 2006, 13:28

Żeby było jasne. Ja nie jestem Igorem tylko jego kibicem.
Ja osobiście byłbym bardzo szczęśliwy gdyby tak zrobił... ale nie zrobił....
Poza tym to nie żale tylko fakty. A dlatego na forum bo nigdzie nie widziałem info nt. wyścigu N/A 1150 żeby wrzucić swoje 3 grosze na ten temat.
Gregor Garage RULEZ!!!!!
Avatar użytkownika
directormaster
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 22 kwi 2005, 09:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 28 sie 2006, 13:57

Mam dla wszystkich wyścigowców co maja problemy i wylewaja je na tym forum propozycję: olejcie wyścigi i przerzućcie się na jakiś sport w którym nie da się robić takich rzeczy.

Jak czytam takie rzeczy to robi mi się niedobrze. Tutaj ktos kogoś przyblokował, tam ktoś chciał się odwołać ale sie nie odwołał bo za drogo, jeszcze kytoś inny miał niebieskie spaliny zamiast czarnych. Trzeba było też załatwic sobie pomocników na tor. Jak dla mnie nie ma to nic wspólnego ze sportową walką i szczerze powiem ze tego nie lubię, ale takie są realia tego sportu, Team Orders stoswane są nagminnie. Praktycznie w każdej serii były lub są przejawy "pracy zespołowej" i pozostaje się z tym pogodzic albo zaczać grać w szachy.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez nick555 » poniedziałek, 28 sie 2006, 14:58

przecież wyścigi to tak naprawde sport zespołowy...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez directormaster » poniedziałek, 28 sie 2006, 15:01

Wszystko sie zgadza. Nie sprawia mi wielkiej przyjemnosci pisanie takich rzeczy ale jak napisalem wczesniej to jest chamstwo i trzeba to głośno powiedzieć. Rozumiem że Ski leci eNką i blokuje Gregora. To jeszcze bym zrozumiał. Ale jednak A-grupy Skindera eNką nie da się pojechać ni cholery.
W f1 tez jest team orders ale wszyscy dysponują podobymi sprzetami (nie mówie o outsiderach). Jeżeli ktoś chce mieć mistrza idąc po trupach to ch... mu w dupe - niech ma. Mnie by to nie satysfakcjonowało... Wszystko w tym temacie.
Gregor Garage RULEZ!!!!!
Avatar użytkownika
directormaster
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 22 kwi 2005, 09:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 28 sie 2006, 15:07

No właśnie, niby zespołowy, niby nie zespołowy. Tak pomiędzy, bo jak by nie patrzeć na koncu jest jeden kierowca który trzyma kierownicę. na pewno nie jest fajnie jak ktoś startuje tylko po to, żeby ułatwić jazdę komu innemu, z drugiej strony np. w kolarstwie jest to norma. Mnie się to nie podoba, ale chyba trzeba sie zacząć do tego przyzwyczajać, bo nie ma możliwości zablokowania tego procederu. Sprawiedliwość byłaby wtedy, gdyby jeden zespół mógł wystawiać jeden samochód, ale to nierealne.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Jędrus Motor-Sport » poniedziałek, 28 sie 2006, 15:20

Panowie, pretensja do organizatorów, że puszczają N i A grupy razem w jednym wyścigu. Można by się pokusic o stwierdzenia typu: Na pierwszym Poznaniu Starnawski specjalnie przestraszył Materzyńskiego dzięki czemu Kołakowski zyskał pozycje, na drugim Poznaniu, Stańco specjalnie wyrzucił Gregora z toru żeby Kołek mógł wygrać, lub odwrotnie Gregor wyrzucił Stańco, żeby ten nie ukończył wyścigu itd.....
Każdy chce wygrać i tyle. Pochwalić Gregora należy na pewno za to że jechał wszystko do końca i nie wyrzucił Skindera gdzieś w trawe.
Jędruś Motor-Sport Puławska 34 Piaseczno Mechanika Pojazdowa Serwis Opon 507 576 065
www.jedrusmotorsport.pl
Avatar użytkownika
Jędrus Motor-Sport
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): środa, 2 sie 2006, 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Karol » poniedziałek, 28 sie 2006, 18:35

Nie zapominajmy że mamy jeszcze Poznań i tam mogą Mopa wysadzić na trawke hehehe


Kocham Cię Polsko :D
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Mateusz85 » poniedziałek, 28 sie 2006, 20:45

a jak :wink: GREGOR GO!!!
http://www.fotosik.pl Obrazek
Avatar użytkownika
Mateusz85
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 7 lut 2006, 19:51
Lokalizacja: Kielce

Następna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości