kinder Menadżment

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez S-LOGISTICS » wtorek, 3 paź 2006, 09:46

A mi sie to podoba. Powinniśmy być wdzięczni za ten wątek, bo to czysta reklama. Najwięcej pieniędzy zarabiaja filmy, dookołą których byłpo najwiecej kontrowersji, najlepiej sprzedaja sie rzeczy, które są zakazane. Budzenei kontrowersji to bardzo pozytywna sprawa. Doda pokazała cycka i ma kupe hajsu:)

Nie ważne co gadają, ważne, że gadaja:)

Oczernainie i wytykanie daje zupełnie odwrotny efekt. Nawet nie wiecie jak duzo osób teraz zgłasza sie do Skinder Menagmentu.

Skłądam na Wasze ręce serdeczen: DZIĘKUJĘ!!
S-LOGISTICS
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 21 kwi 2005, 21:26
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez YOG » wtorek, 3 paź 2006, 13:42

S-LOGISTICS napisał(a):
Oczernainie i wytykanie daje zupełnie odwrotny efekt. Nawet nie wiecie jak duzo osób teraz zgłasza sie do Skinder Menagmentu.

Skłądam na Wasze ręce serdeczen: DZIĘKUJĘ!!



wniosek z tego, że w Ci wszystcy co sie teraz zgłaszają do SkinderManagement z góry zakładają, że będa jeździć przekręconym autem; bo chyba nie podejżewasz, że ktoś kto chce jeździć czysto i nie chce byc rozbierany co zawody zbuduje samochód u kogoś za kim ciągnie się smrodek, nie?

wniosek z tego, że trzebaby może jakąś komisję śledczą powołać no bo teraz każdy kto współpracuje z SkiMng jest potencjalnym przeketowiczem, nie?

pozdrawiam, YOG
www.poldimex.pl
Avatar użytkownika
YOG
N2
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 23:19
Lokalizacja: Bay of Belfalas

Postprzez S-LOGISTICS » wtorek, 3 paź 2006, 14:12

Nie podejrzewam, że ktoś, kto chce jeździć czysto pójdzie to Skina - JA TO WIEM:)

Wiesz, jast taka stara anegdota:
"Jak zbudujesz 1000 mostów i raz dasz dupy facetowi, to będą Cię nazywali pedałem a nie budowniczym."

Analogicznie:
"Jak zbudujesz 20 zajebistych aut, a pomylisz sie przy jednym, to będą na Ciebie mówili przekrętas a nie fachowiec"

Odpowiedziałes sobie na pytanie?

Ze sportowym pozdrowieniem

T
S-LOGISTICS
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 21 kwi 2005, 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez YOG » czwartek, 5 paź 2006, 21:35

wiesz mnie to ani ziembi ani grzeje bo ja autem sie żadnym narazie nie ścigam; nawet nie odpisywałbym na Twój posta ale coś mnie w nim uderzyło; piszesz tak:

Wiesz, jast taka stara anegdota:
"Jak zbudujesz 1000 mostów i raz dasz dupy facetowi, to będą Cię nazywali pedałem a nie budowniczym."

Analogicznie:
"Jak zbudujesz 20 zajebistych aut, a pomylisz sie przy jednym, to będą na Ciebie mówili przekrętas a nie fachowiec"


wg tego otwarcie przyznajesz, że Skinder kręci auta; więc po co ten temat? i po co Twoja obrona SkiMng? nie jestem stroną w temacie i babarał się w nim nie będę;

osobiście wolałbym zapłacić więcej ( a może nie?) i iść do Goduli aby mi auto zrobił niż do SkiMng; nawet jeśliby je zrobił czysto;

pozdrawiam, YOG
www.poldimex.pl
Avatar użytkownika
YOG
N2
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 23:19
Lokalizacja: Bay of Belfalas

Postprzez żółtodziób » czwartek, 5 paź 2006, 21:50

no i tak włąśnie powstaje plota, w tym co napisał S-L nie ma nic co by wskazywało na to że SkdMng kręci auta. Napisał o POMYŁCE a te zdarzają się każdemu kto cokolwiek robi. Po ci więc insynuować że ktoś coś otwarcie przyznał skoro nie przyznał?
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez SeBa » czwartek, 5 paź 2006, 22:58

czlowieku jak bys poszedl do goduli to bys przepadl na starcie... po pierwsze kasa kosmiczna... najchetniej robi tylko silnik a nie cale auto... uwaza tez ze np seicento jak ma 59km to jest mega mocne. wszyscy co do niego raz poszli to juz tam nie wracaja a najlepszym pzykladem jest Robert Lukas ktorfego seicento bylo jakies 5s wolsniejsze od cinquecento ktore potem wypozyczal od Nowika :wink:
SeBa
N2
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 4 paź 2004, 09:58
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron