NAJWIĘKSZE PRZEWAŁY W HISTORII POLSKICH WYŚCIGÓW

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez żółtodziób » wtorek, 8 sie 2006, 10:23

Temat zdecydowanie do zamknięcia. Nic nowego i tak nie wyjdzie a jedynie co niektórzy zaczną czyścić swoje brudy jak to byli pewniże ktoś inny używa nie takiej skrzyni (a swoją drogą to przelożenia w cc 1100 nie są przypadkiem dłuższe niż w 900? auto z taką skrzynią byłoby chyba raczej wolniejsze) ale nie złożyli protestów bo wyścig się układał a 3 tysie to oczywiście mieli przygotowane... na skladanie zażaleń jest określony czas po wyścigu, później to można mieć pretensje do samego siebie.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez cotic » wtorek, 8 sie 2006, 10:36

Żłotodziub ty jestes zajebisty w każdym temacie. Od pralek i lodówek do wyścigów samochodowych.
www.bth.pl/sponsoring/ +48697969707 gg: 642954 lukasz@bth.pl
Avatar użytkownika
cotic
N3
 
Posty: 475
Dołączył(a): niedziela, 25 lip 2004, 20:30
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez Ari_Krakow » wtorek, 8 sie 2006, 12:23

A ja proponuje zmienic tylko temat z polskich przewalow na swiatowe. W latach siedemdziesiatych w wyscigach nascar goscie nie mogli pojac dlaczego Richard Lee petty przejezdzal bez tankowania 20% dystansu wiecej niz reszta.Jak on zrobil ten motor ze palil tak malo?Okazalo sie ze mial dodatkowy zbiornik paliwa - w klatce !!!!
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Saruto » wtorek, 8 sie 2006, 14:39

Ari_Krakow napisał(a): Richard Lee Petty

czy mi się wydaje czy to dziadek Kyle'a Pettego :?:
bo był jeszcze Richard Petty(jeśli dobrze pamiętam to 7-krotny mistrz)
Ostatnio edytowano wtorek, 8 sie 2006, 14:43 przez Saruto, łącznie edytowano 1 raz
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Karol » wtorek, 8 sie 2006, 14:41

Panowie :?

Zamiast napierdalac jeden na drugiego moze usiadzcie wszyscy przy okragłym stole i pomyślcie co jest nie tak skoro matactwa wychodza co chwile, a Wy wszyscy razem przescigujecie sie w sensacjach typu Silnik 1.1 w pucharze Kii albo 1.2 w N-ce...

Może pewnego dnia wszyscy staniecie obok siebie na torze bez wzajemnego spojrzenia pelnego podejrzenami o oszustwa.

Pozdrawiam wszystkich gorąco
Karol
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez senior_edmundo » wtorek, 8 sie 2006, 14:42

hehehe gdzie drwa rąbią wióry lecą :) dobrze im wiecej złości tym wiecej hardcoru na torze, bedzie co oglądac :)
Avatar użytkownika
senior_edmundo
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): piątek, 31 sty 2003, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ari_Krakow » wtorek, 8 sie 2006, 21:16

richard lee petty = richard petty ojciec kyle'a i syn lee 7 krotny mistrz wygral 200 wyscigow
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Saruto » wtorek, 8 sie 2006, 21:52

Lee Petty wygrał 54 wyścigi, był mistrzem w 1954, 1958 i 1959 a skończył starty w 64, jego synem był Richard który wygrał 200 razy, był mistrzem w 1964, 1967, 1971, 1972, 1974, 1975 i 1979. Więc chyba chodzi o Richard'a(zawsze w kapeluszu) :)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez eSWu » środa, 9 sie 2006, 10:57

Największą przewałą w nascarze i chyba wogóle w wyścigach była jazda autem o... 10 % mniejszym (niższym , krótszym, węższym). Czy ktoś pamięta kto to był bo ja sobie przypomnieć nie mogę ?
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez Ari_Krakow » środa, 9 sie 2006, 11:01

Kiedyś o tym słyszałem. Poszperam i napiszę
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez żółtodziób » czwartek, 17 sie 2006, 11:43

Ari: było coś takiego, cay samochód był w skali 7:8 zdaje się. IMO trochę dziwe że się nikt nie zorientował przez dłuższy czas, bo takie różnice to wprawne oko zauważy natychmiast.

cotic - daruj sobie docinki, lepiej martw się żeby twój serwis pamiętał o odkręceniu butli jak ci koła wymienia niż moją wiedzą na temat pralek i lodówek (na te tematy akurat nigdy się nie wypowiadałem tak na marginesie, podobnie jak na wiele innych) A jeśli faktycznie masz coś mocnego na kogos to regulaminy są jednakowe dla wszystkich, bulwersować się mozna wtedy jeżeli decyzja sędziow jest sprzeczna faktami. Żal jednak dupę ściska jak się czyta dyrdymały o tym co kto miał a co nie miał a mieć powinien. Skoro ktoś wiedział że był zrobiony przewał to albo niech składa protest albo niech się zamknie. Tak jest wszędzie, albo udowadnia się coś przed sądem albo się siedzi cicho. Za to właśnie największy wyrok dostał Lepper - nagadał na Kwacha rózne rzeczy których nie był w stanie udowodnić. Choć niewątpliwie interesy Olka są conajmniej niejasne to właśnie Lepper wyszedł na idiotę i przestępcę. Obrzucanie się wzajemne błotem na tym forum przez zawodników którzy mają jakieś przypuszczenia jest dokładnie taką samą żenadą. Tyle z mojej strony na ten temat.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez micz » piątek, 18 sie 2006, 22:57

żółtodziób napisał(a):Żal jednak dupę ściska jak się czyta dyrdymały o tym co kto miał a co nie miał a mieć powinien. Skoro ktoś wiedział że był zrobiony przewał to albo niech składa protest albo niech się zamknie.

Obrzucanie się wzajemne błotem na tym forum przez zawodników którzy mają jakieś przypuszczenia jest dokładnie taką samą żenadą. Tyle z mojej strony na ten temat.


popieram w 100%
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron