Sukces Polaków

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Sukces Polaków

Postprzez eSWu » środa, 2 sie 2006, 11:46

Tak wiem to nie ten dział ale uważam że chłopaki zasługują na wzmiankę.
W miniony weekend odbyły się w Niemczech Mistrzostwa Europy w wyścigach skuterów.
Pierwszy raz na tej imprezie pojawili się Polacy i.... w najbardziej elitarnej klasie 70 cm z maksymalnymi przeróbkami (niewiem jak się zwie ta klasa) Szymon Rajczak zdobył tytuł Mistrza Europy, Jurek Mieloch Jr został Vice Mistrzem Europy a Jurek Mieloch Senior uzyskał piąty wynik w Europie.
Startowało w tej klasie 35 zawodników. ciekawostką jest że Senior skończył 50 wiosen !!!
Cała trójka reprezentuje barwy Automobilklubu Wielkopolski jednak jego Rzecznik Prasowy red. Juliusz Podolski ma to tak bardzo głęboko w dupie że na stronie klubu niema nawet najmniejszego info.
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia


Postprzez mop » czwartek, 3 sie 2006, 00:02

woooow, respect dla chlopakow! :)

Chcialbym kiedys zobaczyc taki wyscig, podobne te skuterki to niejeden samochod by zostawily za soba :)
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Postprzez Glitol » czwartek, 3 sie 2006, 07:38

Oglądałem kiedyś taki wyścig w TV i nawet fajnie śmigali goście. Chociaż troszke śmieszyły mnie ich pozycje na motorkach. :D
Tak mi się teraz skojarzyło, że i u nas w wyścigach motocyklowych śmigały kiedyś małe motorki, Simsony 50 Enduro. Swoje kariery na nich zaczeli m.in.: Tomasz Gollob i Paweł Kałuża.
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez eSWu » piątek, 4 sie 2006, 10:54

mop napisał(a):woooow, respect dla chlopakow! :)

Chcialbym kiedys zobaczyc taki wyscig, podobne te skuterki to niejeden samochod by zostawily za soba :)


Moc ok. 20 km
V max około 150 km /h !!!!
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez qbus125rally » sobota, 5 sie 2006, 01:44

wyścigi skuterków było mi dane oglądac,gdy "zabezpieczałem publiczność"-niezła fucha :wink: w 2003.niezłe to było,w najmocniejszej klasie zwycięzca wyścigu spalił nawet gume :D .zawody takie to jakby karting w swiecie motocykli-najmocniejsze maszyny to naprawde bestie-moim 125p napewno bym nie pogadał z kolesiem na starcie-jeśli wogóle :) wszystko ładnie pieknie gdyby nie ten jednostajny dźwięk motorków-uszy bolą.

eSWu pisze:

"Cała trójka reprezentuje barwy Automobilklubu Wielkopolski jednak jego Rzecznik Prasowy red. Juliusz Podolski ma to tak bardzo głęboko w dupie że na stronie klubu niema nawet najmniejszego info."

bo to jest rzecznik od spraw nie potrzebnych AW,ale przez te wszystkie lata można sie przyzwyczaić do postawy tego pana jak i wyglądu strony klubowej-bez urazy oczywiście-takie spostrzeżenie
2004-mechanik Kołpak N1150,
2005/06-mech.( ten grubszy) Stokrotki N1150
2007-mech. Sobota/Michel,Rulski/Kubiak-DSMP
2009-mech.Urbański-GSMP/WPP :)
Avatar użytkownika
qbus125rally
 
Posty: 48
Dołączył(a): środa, 19 kwi 2006, 22:02
Lokalizacja: Dąbrowa k.Poznania

Postprzez Krecik » sobota, 5 sie 2006, 09:26

A propos strony klubowej to ponownie tutaj wtrące swoje 3 gorsze:

3 miesiące teamu pojechałem im w mailu, że od 6 lat piszą na stronie w rubryce SPORT - "Wyścigowych samochodowym mistrzostw Polski"

wszystko było za każdym razem co roku kopiowane z błędami, przy każdym terminie WSMP widniał wiecznie kopiowany błąd

W ciągu 1 dnia poprawili
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron