"Uczciwie czy nie uczciwie"(III runda Kia Picanto

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez micz » środa, 19 lip 2006, 23:28

blaszkowski racing napisał(a):(tacy jednostronni jak ty nie potrzebni)!!!!


tia. Bo najlepiej, żeby byli tacy co mówią "cacy chłopiec, masz rację". Dałeś ciała to się nie żale teraz tylko następnym razem uważaj co się dzieje na torze.

A argument o "warszawie" był...mały. Masz jakieś kompleksy?
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka


Postprzez SeBa » środa, 19 lip 2006, 23:29

Ja staję w obronie Łukasza. oglądałem filmik dokładnie i jakoś nie zauważyłem żeby łukasz wywierał presje na sikore i wymuszał na nim błąd on zjechał na zewnetrzną i czekał na rozwój sytuacji. to sikora stwarzał dodatkowe niebezpieczeństwo gdyż jako lider wyścigu dyktował tempo mógł jechac 5 km/h i nikt nie miał by prawa go wyprzedzić jadąc z taka prędkością z jaką jechał (czyt. z taką że nie był w stanie opanować auta) sam stwarzał dodatkowe niebezpieczeństwo co chyba nie świadczy za dobrze o nim... a tak w ogóle to Łukasz jest obecnym liderem pucharu KIA wiec raczej ma pojęcie o jeździe a co najważniejsze jego nigdy nikt nie podejżewał o żadne przekręty i matactwa a za ludźmi z warszawy te sprawy ciągną się jak smród po gaciach, gdzie sie nie ruszy to słychac jak "czysto" jedziecie... (nie mówie o mariuszu konkretnie ale ogólnie) a ty micz nie podniecaj się aż tak bo ci olej zagotuje... za łukaszem stoją wszyscy prawdziwi kierowcy wyścigowi którzy potrafią walczyć fair :!: :!: a tak w ogóle to może powiecie mi kiedy można by juz wyprzedzić Mariusza?? jeżeli wolno toczyl by się przy lini bocznej to mozna by było?? czy jeżeli wolno orał by pułapke piaskową to można by było czy nie?? z waszej interpretacji wynika jednak że chyba nie bo w końcu cały czas jest w ruchu... od razu mówie że nie wypowiadam się jako osoba biorąca udział tylko jako widz i kibic, a to co widze jest żałosne... niektórzy ludzie to potrafią zabić każda kategorie... najpierw n-1150 teraz puchar KIA i wiele wiele innych... wszystko mi opada jak to widze...
SeBa
N2
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 4 paź 2004, 09:58
Lokalizacja: Kraków

Postprzez micz » środa, 19 lip 2006, 23:43

Ja się nie gotuję bo tak naprawdę mam to w dupie tylko nie lubię jak ktoś wylewa żale i ma pretensje do wszsytkich, którzy myślą inaczej niż on. A kolega właśnie tak postępuje. Sędziowie mieli taką samą interpretację jak protestujący. Kolega "niezadowolony" też chyba wie, że coś było nie tak, skoro nie odwołał się do GKSS.

A żeby wam ułatwić sprawę. Warszawski sędzia inspirowany przez warszawskiego zawodnika chce udupić biednego kierowcę z prowincji.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez baqak » środa, 19 lip 2006, 23:45

Czytam czytam i nie chce mi się wierzyć. Po takim czasie taki temat, a po co?? Nagonka na Sikora przed następnym poznaniem?? A może ktoś coś powie na temat niesportowego zachowania po wyścigu??

Dziwne jest twoje zachowanie, tym bardziej że jestem pewien że na miejscu Sikory zrobiłbyś to samo. Rywalizujecie już nie od tego sezony, ale ciebie na prawdę ambicja zjada. Mimo czołowej pozycji w generalce masz żal nagle do sędziw. Też bym mógł się żalić i żalić co mnie spotkało na torze i czemu wtedy nie było reakcji. Też składałem protest, ale został odrzucony i mimo że nie zgadzałem się z tą decyzją to się z nią pogodziłem.

Zupełnie bez sensu temat, tracisz tylko w oczach innych, a tamtej decyzji już niestety nie zmienisz, za późno.[/img]
baqak
N1
 
Posty: 75
Dołączył(a): niedziela, 12 mar 2006, 23:37
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez LEH » środa, 19 lip 2006, 23:49

Jak dla mnie to sytuacja wygląda tak: Sikora miał niezły tupet, żeby oprotestować rywali po własnym błędzie; Szurgot rzeczywiście mógł mieć zasłoniętą flagę i podjął atak; Błaszkowski na pewno nie zamierzał atakować, ale skoro Sikora poleciał prosto, to go "wyprzedził"; jeśli sędziowie postanowili karać, to należało ukarać całą trójkę - Szurgota i Błaszkowskiego za "wyprzedzanie", a Sikorę za niezachowanie należytej ostrożności podczas żółtej flagi. Gwoli ścisłości dodam, że Sikora nie opuścił toru po tym hamowaniu.

Chciałbym wierzyć, że to był tylko incydent i podczas następnych eliminacji wszystko będzie się rozstrzygało na torze - w uczciwej walce z każdej strony.
LEH
 

Postprzez SeBa » środa, 19 lip 2006, 23:55

baqak napisał(a):Czytam czytam i nie chce mi się wierzyć. Po takim czasie taki temat, a po co?? Nagonka na Sikora przed następnym poznaniem?? A może ktoś coś powie na temat niesportowego zachowania po wyścigu??

Dziwne jest twoje zachowanie, tym bardziej że jestem pewien że na miejscu Sikory zrobiłbyś to samo. Rywalizujecie już nie od tego sezony, ale ciebie na prawdę ambicja zjada. Mimo czołowej pozycji w generalce masz żal nagle do sędziw. Też bym mógł się żalić i żalić co mnie spotkało na torze i czemu wtedy nie było reakcji. Też składałem protest, ale został odrzucony i mimo że nie zgadzałem się z tą decyzją to się z nią pogodziłem.

Zupełnie bez sensu temat, tracisz tylko w oczach innych, a tamtej decyzji już niestety nie zmienisz, za późno.[/img]


myśle że troche nie zrozumiałeś o co tak naprawde chodzi w tym temacie... to chodzi nie o tą sytuacje bo to jest tylko jeden z elementów układanki... Łukasz pokazuje sportową złość nie podoba mu sie to w jaki sposób dochodzi sie do zwycięstwa, nie podoba mu się to że zaczyna się zwyciężać za pomoca układów przy zielonym stoliku... i ja się z tym zgadzam :!: :!: bo walka powinna być rozstrzygnięta na torze a nie po za nim i koniec. jeżeli Mariusz popełnia błąd i poprzez swój błąd doprowadza do takiej sytuacji to nie powinien unikac odpowiedzialności za ten błąd przez składanie protestu. takie jest moje zdanie. A co do Łukasza to stawiam każdą sumę pieniędzy że on w tej sytuacji tak by nie postąpił :!: :!:
SeBa
N2
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 4 paź 2004, 09:58
Lokalizacja: Kraków

Postprzez baqak » czwartek, 20 lip 2006, 00:03

Zasady są proste, żółta flaga nie wyprzedzać. Z nagrania Łukasza wynika jedno a z innych nagrań wynika drugie. Po co te wszystkie emocje teraz, tego nie rozumiem. Myślałem że chłopakom już przeszło, ale widzę, że to się dopiero zaczyna. A to co teraz mi napisałeś (SeBa) to co, sugerujesz po cichu, że sędziowie są przekupni albo jednostronni (wychodzi na jedno)??

A gdyby Łukasz był takim sportowcem za jakiego się uważa, to dałby sobie spokój z tą sprawą i walczył dalej o swoje w następnych rundach.
baqak
N1
 
Posty: 75
Dołączył(a): niedziela, 12 mar 2006, 23:37
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez SeBa » czwartek, 20 lip 2006, 00:14

baqak napisał(a):Zasady są proste, żółta flaga nie wyprzedzać. Z nagrania Łukasza wynika jedno a z innych nagrań wynika drugie. Po co te wszystkie emocje teraz, tego nie rozumiem. Myślałem że chłopakom już przeszło, ale widzę, że to się dopiero zaczyna. A to co teraz mi napisałeś (SeBa) to co, sugerujesz po cichu, że sędziowie są przekupni albo jednostronni (wychodzi na jedno)??

A gdyby Łukasz był takim sportowcem za jakiego się uważa, to dałby sobie spokój z tą sprawą i walczył dalej o swoje w następnych rundach.


nie wiem kim jestes ale widze że jeszcze mało się orientujesz w tym jak to wszystko wygląda. Zgadzam się z toba w 100% skoro jest żółtw flaga to znaczy nie wyprzedzać, ale w tym momencie pojawia się druga kwestia --> czy to było wyprzedzanie?? po za tym flaga żółta zobowiązuje też do zachowania szczególnej ostrozności skoro tak to powiedz mi czy Mariusz dostosował się do przepisów?? jeżeli uważasz że nie to może mi powiesz czemu i on nie został ukarany?? A tak w ogóle to ja nic nie sugeruje tylko stwierdzam fakty :wink: na szczęscie jestem już na sportowej meryturze i nie musze przechodzić tego jeszcze raz. współczyuje tylko tkaim zawodnikom jak Łukasz którzy chcą aby ten sport był prawdziwym sportem... czemu nie mozna walczyć na torze na równych warunkach jak równy z równym czemu walka na torze nie rozstrzyga kto jest najlepszy?? bo najlepsi z poza warszawy są najlepsi tylko do pierwszego protestu... po prostu sa równi i równiejsi :?
SeBa
N2
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 4 paź 2004, 09:58
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Sikor » czwartek, 20 lip 2006, 00:19

Panowie,
ja powiem jakie jest moje zdanie:
jest zolta flaga to nie wyprzedzamy,gdybym pojechal 5km/h jak ktos wspomnial wczesniej to obydwaj rywale by mnie wyprzedzili ,tak jak to zrobili poprzedniego dnia, byl dzwon na prostej ,ja zwolnilem a oni smigneli jak przecinaki i nikt na to nie zwrocil uwagi,to samo by bylo teraz,zaden sedzia by tego nie zalwazyl. wogole to jest paranoja ze zawodnik musi sie sam upominac o takie rzeczy, od tego sa sedziowie na zakretach zeby patrzyli a nie sie opalali.
pozatym z mojej kamery ktora byla na tyl widac ewidentnie jak pokazuje jackowi S ze jest zolta flaga i zeby jechal swoje, prawda jest to ze przez zdekoncentrowanie sie tym opoznilem hamowanie,ale nie bylo nawet mowy o tym ze wypadne z toru, to ja prowadzilem stawce i to ja wybieralem tor jazdy,moglem sobie jechac od zewnetrznej do wewnetrznej czy jak mi sie podoba i nikt nie ma prawa mi zwrocic uwagi,taki jest zapis w regulaminie.
Nie mam pojecia po co otworzyles taki temat na forum, nic ci to nie pomorze,kolegow sobie przez to nie znajdziesz,a pisanie ze zawsze jezdzisz czysto i bezpiecznie to tylko pieprzenie glupot,bo sam pamietasz jak jezdziles w N-ce w kielcach,rozbijales sie jak nienormalny po bandach i przeciwnikach,co mozna stwierdzic po wygladzie twojego seja :[
Skinder Menagement
Avatar użytkownika
Sikor
N1
 
Posty: 63
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lis 2005, 22:36

Postprzez SeBa » czwartek, 20 lip 2006, 00:24

sikor nie chce nic mówić ale ty tez miałes spotkanie pierwszego stopnia z barierą w kielcach :lol: i to dośc mocne :P
SeBa
N2
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 4 paź 2004, 09:58
Lokalizacja: Kraków

Postprzez baqak » czwartek, 20 lip 2006, 00:28

Ja też nie wiem kim ty jesteś, ale nie chce mi się już z tobą gadać.

Ogólnie to żal du... ściska takie żalenie się gdzie popadnie.
baqak
N1
 
Posty: 75
Dołączył(a): niedziela, 12 mar 2006, 23:37
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Sikor » czwartek, 20 lip 2006, 00:32

tak mialem spotkanie z bariera ale to bylo 2 lata temu na dlugim dystansie i dlatego walnalem po rozpiela sie maglownica i ja juz nie moglem nic zrobic ( Mopson nie obraz sie ale wtedy twoje auto nie bylo dobrze przygotowane i takie bledy wychodzily)


A wracajac do tematu jeszcze to jak sie dobrze przyjrzycie na tym on boardzie lukasza widac jak macham reka Jackowi,pokazujac ze jest zolta flaga,i niech nie mowi ze nie widzial flagi,bo jesli jej nie widzial to widzial moja reke, potwierdzajac to po wyscigu.
Skinder Menagement
Avatar użytkownika
Sikor
N1
 
Posty: 63
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lis 2005, 22:36

Postprzez SeBa » czwartek, 20 lip 2006, 00:40

baqak napisał(a):Ja też nie wiem kim ty jesteś, ale nie chce mi się już z tobą gadać.

Ogólnie to żal du... ściska takie żalenie się gdzie popadnie.


za to ja już ciebie odszukałem na liście zawodników i widze że masz juz bogate doświadczenie w sportach motorowychi długa kariere za soba czego ci gratuluje. jednak podczas twojej obecności w WSMP wiele rzeczy się zmieniło i dochodziło do takich kuriozalncyh sytuacji o jakich bys nawet nie pomyślał. Ja patrze na waszą kategorie z boku i normalnie ręce mi się załamują same... no bo po co zabijac taka kategorie jakimiś protestami?? może zawinił jacek może mariusz może łukasz może wszyscy naraz napewno każdy ma w tym jakiś udzał. Jednak ja uważam że wina łukasza jest najmnijesza a kara nałożona nie słusznie i gdybym był na miejscu śedziego wydał bym inny werdykt jednak nie mam wszystkich materiałów do wglądu i nie było mnie na miejscu zdarzenia a moje zdanie moge jedynie wyrazic na tym forum bo nie jestem w stanie nic zdziałać.

jak by nie patrzeć przykład powinien iść od góry więc to niech sędziowie święcą przykładem niech będa niezależni nie wydają sprawiedliwe werdykty niech bęzie tak jak mariusz powiedział tak żeby nie ptrzeba było wszystkiego załatwiać o wszystko prosić. wkażdej wypowiedz ma swoje prawdy swoje fakty wieć cięzko osądzić kto ma racje a kto nie kto ma bardziej a kto mniej. jednka wydaje mi się że mariuszowi ez należy się kara. to by było na tyle ode mnie bo późno jest i cięzko mi się już myśli
SeBa
N2
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 4 paź 2004, 09:58
Lokalizacja: Kraków

Postprzez blaszkowski racing » czwartek, 20 lip 2006, 00:50

Dziwi mnie twoje zdanie Mariusz. Od poczatku sezonu bylo miedzy nami czysciutko nawet musniecia nie bylo. Zreszta Ci co mnie znaja wiedza ze jeżdze czysto i fer. Powiem Tobie szczerze że jeżeli to ja bym jechał na twoim miejscu w tej sytuacji przy żółtej fladze i spóznil hamowanie do glowy by mi nie przyszlo isc protestowac za taki incydent. Zreszta nie wiem co w ten sposob chciales ugrac??? Po drugie myslalem ze jestesmy profesjonalistami w tym co robimy ale widac ze tobie duzo do pro zawodnika brakuje. Smiem twierdzic ze byles tak zaabsorbowany walka z jackiem ze z tego wszystkiego zoltej flagi nie widziales a koledzy powiedzieli tobie to na mecie. Po trzecie nikt cie w piatek na prostej nie wyprzedzal tylko a tak na babajadze byl. A ze ty popelniles blad i z nerwow zle zmieniles bieg(zamiast z 4 na 3 to jeden ost okr.) i motor pofrunal twoja strata. smiesz nawet mowic do mikrofonu juz w piatek ze wyprzedzalismy ciebie na zoltej fladze. Ciekawe kiedy jak prawie przez caly wyscig jechales 1???? Chyba musisz nauczyc sie jednej cechy umiec przegrywac!!!!!

A ten temat ma sens bo niech ludzie wiedza jaki z ciebie zawodnik. Nawet wiesz jak kolege z klubu wysadzic w wyscigu.
P.S Uwazajcie na SIKORE!!!!
www.blaszkowski.pl
blaszkowski racing
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 16 lip 2006, 22:17

Postprzez mop » czwartek, 20 lip 2006, 01:11

"Trzeci był Jacek Szurgot, a drugi Mariusz Sikora. Na zakręcie Sikora niespodziewanie zwolnił. Błaszkowski i Szurgot nie mieli wyjścia i wyprzedzili go."

to jest cytat z Twojej strony. To jak to w koncu bylo?
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron