XXXII Bieszczadzki Wyścig Górski

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez bzyq » poniedziałek, 26 cze 2006, 20:31

jak bedziesz mial jakies zdjecia z tego zajscia, to bardzo chetnie je ogladne:)
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno


Postprzez Kisiel » poniedziałek, 26 cze 2006, 21:51

no własnie co do ochroniarzy to oni ch... byli W sobote też widziałem jak na "ryndaku" ściągali jakiegoś gościa zza bariery. Wiadomo ludzią w głowach sie przewraca mają koszulke z napisem OCHRONA i myslą ze nieśmiertelni są.
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Beret » poniedziałek, 26 cze 2006, 23:24

moze mi ktos dac terminarz na ten sezon?? :D
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez rafaellop » wtorek, 27 cze 2006, 00:00

Jest np. u mnie :-)
Pozdrawiam!
Rafał
https://www.creamsoft.com
rafaellop
N2
 
Posty: 152
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 21:01

Postprzez Beret » wtorek, 27 cze 2006, 00:42

czyli najblizej wawy opole??
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez bzyq » wtorek, 27 cze 2006, 01:32

Kisiel napisał(a):no własnie co do ochroniarzy to oni ch... byli W sobote też widziałem jak na "ryndaku" ściągali jakiegoś gościa zza bariery. Wiadomo ludzią w głowach sie przewraca mają koszulke z napisem OCHRONA i myslą ze nieśmiertelni są.


Akurat w tym miejscu musze gosci usprawiedliwic, bo to ja im kazalem tak robic. Sytuacja bowiem miala miejsce ze wzgledu na plan zabezpieczenia, oraz w wyniku tego, co sie stalo na Strzelinskim. Ta tragedia odbila sie sporym echem, i wierzcie mi, ze na kazdej nastepnej imprezie sportowej zaostrzone zostana rygory bezpieczenstwa.
A apropos "ryndakowego". Nie wiem czy pamietasz dzwon Jarka Hebzdy.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez speed555 » wtorek, 27 cze 2006, 09:50

bzyq napisał(a):jak bedziesz mial jakies zdjecia z tego zajscia, to bardzo chetnie je ogladne:)


prosze bardzo :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
http://www.rallyarena.pl
http://www.studioarte.com.pl
Avatar użytkownika
speed555
A5
 
Posty: 700
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 11:52
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Kisiel » wtorek, 27 cze 2006, 11:04

bzyq wiesz co jest w tym śmieszne, ze ten sam człowiek który został usuwany za robienie zdjeć stojąc za barierą mógł podejść dwa zakręty wyżej (gdzie już nie było koksów) stanąć sobie normalnie i bez żadnego problemu pstrykać foty.
Dlatego nie lubie na rajdach/wyścigach miejsc bardzo oplepionych przez ludzi (no chyba ze miejsce jest naprawde wyśmienite), żeby coś zobaczyć trzeba sie nagimnastykować, wchodzić w jakieś chaszcze i ryzokować że mnie jeszcze rajdówka potrąci.
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez bzyq » wtorek, 27 cze 2006, 12:24

Kisiel napisał(a):bzyq wiesz co jest w tym śmieszne, ze ten sam człowiek który został usuwany za robienie zdjeć stojąc za barierą mógł podejść dwa zakręty wyżej (gdzie już nie było koksów) stanąć sobie normalnie i bez żadnego problemu pstrykać foty.
Dlatego nie lubie na rajdach/wyścigach miejsc bardzo oplepionych przez ludzi (no chyba ze miejsce jest naprawde wyśmienite), żeby coś zobaczyć trzeba sie nagimnastykować, wchodzić w jakieś chaszcze i ryzokować że mnie jeszcze rajdówka potrąci.

nieco prawdy w tym jest. tylko widzisz. Nad takim tlumem zapanowac mozna tylko stanowcza postawa. Widziales co sie dzialo po tym, jak zwineli tego kolesia. skandowali glupie teksty i w ogole. pomijam juz fakt, ze na trasie znalazla sie puszka po piwie, bo to juz jest bezmozgowie kompletne tego, ktory to zrobil.
No nic. Tak czy inaczej zadowolony jestem z przebiegu imprezy.
Stecu pieeeeekne boooooki :)
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez speed555 » wtorek, 27 cze 2006, 14:18

Kisiel napisał(a):bzyq wiesz co jest w tym śmieszne, ze ten sam człowiek który został usuwany za robienie zdjeć stojąc za barierą mógł podejść dwa zakręty wyżej (gdzie już nie było koksów) stanąć sobie normalnie i bez żadnego problemu pstrykać foty.
Dlatego nie lubie na rajdach/wyścigach miejsc bardzo oplepionych przez ludzi (no chyba ze miejsce jest naprawde wyśmienite), żeby coś zobaczyć trzeba sie nagimnastykować, wchodzić w jakieś chaszcze i ryzokować że mnie jeszcze rajdówka potrąci.


wiesz, ale jak ktos chce robic zdjecia na pierwszym zakrecie (tlumy kibicow robią robotę na fotkach, itd.) to czemu ma robic 2 zakrety wyzej??
http://www.rallyarena.pl
http://www.studioarte.com.pl
Avatar użytkownika
speed555
A5
 
Posty: 700
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 11:52
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez zip » wtorek, 27 cze 2006, 15:15

bzyq napisał(a):
Kisiel napisał(a):bzyq wiesz co jest w tym śmieszne, ze ten sam człowiek który został usuwany za robienie zdjeć stojąc za barierą mógł podejść dwa zakręty wyżej (gdzie już nie było koksów) stanąć sobie normalnie i bez żadnego problemu pstrykać foty.
Dlatego nie lubie na rajdach/wyścigach miejsc bardzo oplepionych przez ludzi (no chyba ze miejsce jest naprawde wyśmienite), żeby coś zobaczyć trzeba sie nagimnastykować, wchodzić w jakieś chaszcze i ryzokować że mnie jeszcze rajdówka potrąci.

nieco prawdy w tym jest. tylko widzisz. Nad takim tlumem zapanowac mozna tylko stanowcza postawa. Widziales co sie dzialo po tym, jak zwineli tego kolesia. skandowali glupie teksty i w ogole. pomijam juz fakt, ze na trasie znalazla sie puszka po piwie, bo to juz jest bezmozgowie kompletne tego, ktory to zrobil.
No nic. Tak czy inaczej zadowolony jestem z przebiegu imprezy.
Stecu pieeeeekne boooooki :)



Sam sie zastanawiałem jak Ty sobie z tymi palantami od motorynki poradziłeś, bo już rano był z nimi kłopot jak się nie dawali wywalić za taśmy :shock: Szkoda że normalni kibice czekali przez debili 30 min. na podjazdy wyścigowe.
P.S.
więc teraz jesteś nie tylko Picasso, ale i debeściak 8) ..... ładne masz fotki - bodyguard 8)
zip
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 27 cze 2006, 12:33

Postprzez bzyq » wtorek, 27 cze 2006, 18:57

zip napisał(a):
więc teraz jesteś nie tylko Picasso, ale i debeściak 8) ..... ładne masz fotki - bodyguard 8)


Nie wiem czemu Picasso, ale napewno nie debeściak. To juz jest zarezerwowane dla kumpla z szykany :D
Rok w rok tekst na radiu : Kto jest debeściak? Lolek jest debeściak:D

A co do drugiej czesci, to raczej prawie jak bodyguard, bo ja chudy jestem :)
pozdrawiam
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez rafaellop » wtorek, 27 cze 2006, 19:34

Marmetal napisał(a):Mam dwa lub trzy zdjęcia Alfy z parku maszyn/serwisowego. Jak wrzucę je na kompa to Ci prześlę ;). Pozdrawiam!


Podeślij proszę. Będę bardzo wdzięczny. Dotychczas jechali ze mną znajomi, którzy robili zdjęcia, a tym razem nie mam żadnej fotki z wyścigu. Chciałbym coś umieścić u siebie w galerii na mojej stronie. Na wyścigu widziałem, że co drugi kibic robił zdjęcia lub kręcił film. Zanim skasujecie fotki auta z numerem 38 robiąc miejsce na karcie pamięci w swoim aparacie, proszę prześlijcie coś do mnie :-)
Pozdrawiam!
Rafał
https://www.creamsoft.com
rafaellop
N2
 
Posty: 152
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 21:01

Postprzez Marmetal » wtorek, 27 cze 2006, 22:05

Bardzo dobrze postąpiłeś z tym idiotą bzyq. Brawa! Odnośnie mojej relacji, zapomniałem napisać o tym, że na przedostatnim nawrocie podczas drugiego przejazdu wyścigowego Stec potrącił pachołek (ściął za dużo zakręt). Czy za to nie ma żadnej kary? 5 sekund albo coś? Tak pytam.

rafaellop: te trzy zdjęcia są słabe, bo koło Alfy kręciło się dużo ludzi, tak więc jedno zdjęcie to silnik (:lol:), drugie tył auta, a trzecie wnętrze :?. Szkoda, że Cię nie spotkałem bo byśmy pogadali i zapewne zrobiłbym więcej i lepsze zdjęcia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieję, że lepsze to niż nic...
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez zip » wtorek, 27 cze 2006, 22:33

Nie wiem czemu Picasso, ale napewno nie debeściak. To juz jest zarezerwowane dla kumpla z szykany :D
Rok w rok tekst na radiu : Kto jest debeściak? Lolek jest debeściak:D

A co do drugiej czesci, to raczej prawie jak bodyguard, bo ja chudy jestem :)
pozdrawiam[/quote][color=white]
[/color]

Picasso to za pomalowane opony na czałej trasie :P , a Lolek bez paralizatora to już nie taki tam debeściak 8)

a i coś jeszcze dla "38"ki
Obrazek
zip
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 27 cze 2006, 12:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości