WSMP 30.06-01.07.2006 Poznań

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Marmetal » poniedziałek, 3 lip 2006, 19:56

Krzysiek_ - świetna galeria (i ładne panie na zdjęciach 8)).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20


Postprzez nick555 » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:33

mówicie że w ki części tanie a w Golfie nie? no cóż nasz golf po sprincie miał do wyrzucenia prawą tylną felgę ( wyłamane dwa szczeble :)) po spotkaniu z kolegą Gasenko zderzak tylny połamany, lewa tylna gume ścięta od niego. A w czasie wyścigu głównego po spotkaniu z kolegą Litwinowiczem prawe przednie koło oglądać mogłem od wewnątrz a:) na szczęście wszystko obyło się bez złośliwości tylko w walce :) szkoda że tylko wyniki mizerne... ale zabawa była :) jeszcze tyle rozwalonych golfów nie widziałem...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Gucio » poniedziałek, 3 lip 2006, 23:06

Krzysiek_ fajne fotki, tylko powiedz jakim sprzętem robione :)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez baqak » wtorek, 4 lip 2006, 09:42

Nick jak by nie patrzeć przypuszczam, że części do kii mamy tańsze niż wy do golfa. Ale z drugiej strony wątpię że podczas wyścigu ktoś sobie myślał "aaa tam , mam tanie części więc wale i będe z przodu". Bardziej już bym przypuszczał, patrząc na styl jazdy niektórych zawodników, że wykupili sobie jakieś drogie ubezpieczenia i teraz walą żeby im się zwróciło coś :lol: choć to jest bardzo głupie podejście. A oglądając Puchar Golfa jednak nie stwierdziłem tyle "akcji" co u nas w Picanto, macie większy szacunek do samochodów i więcej doświadczenia jak by nie patrzeć.
baqak
N1
 
Posty: 75
Dołączył(a): niedziela, 12 mar 2006, 23:37
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez m_sport » wtorek, 4 lip 2006, 10:58

baqak napisał(a):Nick jak by nie patrzeć przypuszczam, że części do kii mamy tańsze niż wy do golfa. Ale z drugiej strony wątpię że podczas wyścigu ktoś sobie myślał "aaa tam , mam tanie części więc wale i będe z przodu". Bardziej już bym przypuszczał, patrząc na styl jazdy niektórych zawodników, że wykupili sobie jakieś drogie ubezpieczenia i teraz walą żeby im się zwróciło coś :lol: choć to jest bardzo głupie podejście. A oglądając Puchar Golfa jednak nie stwierdziłem tyle "akcji" co u nas w Picanto, macie większy szacunek do samochodów i więcej doświadczenia jak by nie patrzeć.


Patrząc na styl jazdy niektórych zawodników - to nie mają wcale stylu i do tego wcale nie myślą. Wyścigi to taki sport, że sama odwaga nie wystarcza, trzeba coś umieć.

Ale są młodzi to kiedyś się nauczą, na razie płacą frycowe, a publiczności takie "akcje" się podobają :D
m_sport
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): niedziela, 12 cze 2005, 23:17

Postprzez baqak » wtorek, 4 lip 2006, 11:52

Dokładnie. W pełni się z tobą zgadzam. Myślę że z czasem Puchar Picanto się troche uspokoi, może sędziowie też zaczną wkońcu pracować i wtedy każdy będzie czuł przed nimi jakiś respekt, a nie tak jak było podczas II rundy. Każdy widział, że sędziowie NIC nie robią, zero kar za choćby cięcie toru 4 kołami :!: no i w ten sposób rozbestwiło się towarzystwo :lol:
baqak
N1
 
Posty: 75
Dołączył(a): niedziela, 12 mar 2006, 23:37
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Shiro » wtorek, 4 lip 2006, 19:25

Skoro na forum sa posiadacze Kijanek, chcialbym zadac pare drobnych pytan. Te zawieszenia maja juz w pelni ustawialna geometrie, glownie chodzi mi o pochylenie kola z przodu i z tylu? Na jakich oponach jezdzicie, bo rozumiem, ze to jest odgornie ustalone? Wszystkie autka maja zaslepki na swiatlach mijania, czyli rozumiem, ze dopuszczenia na droge to nie ma? Pytam bo widzialem w sobote po wyscigu jedno Picanto zmierzajace na wlasnych kolach do wawy:) O dziwo bylo cale:))

Co do tych tralek po wewnetrznej znowu przegieli. Najpierw wystawaly, a teraz sa calkiem plaskie:) Wole juz chyba ta druga opcje, bo to fajne, ze mozna ciąc bez wiekszych obaw. Niestety piasek sypie sie na kilogramy.
Avatar użytkownika
Shiro
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2006, 01:11
Lokalizacja: że znowu!

Postprzez mop » środa, 5 lip 2006, 00:36

nie posiadam ale moge Ci odpowiedziec.
te zawieszenia to tylko amorki i sprezyny wiec nie maja w pelni ustawialnej geometrii. mozna ustawic tylko zbieznosc. opony - pirelli p6000.
dopuszczenie na droge to ma, nawet jednym z warunkow odebrania bylo zarejestrowanie samochodu. swiatla sobie trzymasz osobno.
kianek wracajacych do wawy na kolach bylo wiecej, ja wiem o dwoch :)

ps. wyscigi to nie rajdy, tu sie nie tnie.
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Postprzez Pancin » środa, 5 lip 2006, 09:48

Chciałem zauważyć, że sędziowie w Poznaniu jakoś nigdy nie byli zbyt szybcy i skuteczni w działaniu. Jakoś nie pamiętam, żeby w Kielcach było tyle nieciekawych sytuacji bez żadnej reakcji ze strony władz. Pewnie też łatwiej było się rozpychać na Poznaniu bo jest sporo szerzej i nie ma band przy samym torze. A bandy, zwłaszcza na leśnym, budzą respekt.
Pancin

http://www.scyzzor.com]www.scyzzor.com
http://www.superoes.pl]www.superoes.pl
Avatar użytkownika
Pancin
N3
 
Posty: 227
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 01:30
Lokalizacja: Kielce

Postprzez POL-CAR » środa, 5 lip 2006, 13:53

start i pierwsze okrążenie DSMP z wnętrza naszej Pandy :D :
http://www.pol-car.pl/modules.php?op=modload&name=Subjects&file=index&req=viewpage&pageid=492
za kierownicą Darek Nowicki!
www.pol-car.pl, www.racing-team.pl
Avatar użytkownika
POL-CAR
N2
 
Posty: 140
Dołączył(a): piątek, 14 paź 2005, 15:42

Postprzez Shiro » środa, 5 lip 2006, 17:08

Mop, dziekuje za odpowiedz:) Co do tych tralek, mysle ze jednak to dobrze, ze jest gdzie uciec, jesli ktos Ci nie zostawi miejsca. Wczesniej to byly wały obronne, a nie tarki.

Wreszcie samochodowy onboard z poznania (polowalem od roku). Ta Panda naprawde dobrze idzie. Delta na prostej ledwo jej odchodzi, nie mowiac juz o zakretach:) Szkoda tylko, ze lusterko jest w centrum kadru.
Avatar użytkownika
Shiro
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2006, 01:11
Lokalizacja: że znowu!

Postprzez nick555 » czwartek, 6 lip 2006, 00:25

zawodnicy a dla was tralki gdzie niegdzie nie są za krótkie? Bo to że kończą się czasami dołem to poczułem jadąc taxi...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez qbus125rally » czwartek, 6 lip 2006, 00:53

mop napisał(a):ps. wyscigi to nie rajdy, tu sie nie tnie.


dobrze powiedziane,jak ktoś chce całym autem pakowac się do cięcia zakretu to polecam Puchar Peugeota 206,a nie Kia bo AW nie zarobi na miotły i znowubedą ciecia po kieszeni :D

doswiatczenie w wyścigach to ważna sprawa,ale nie mozna czepiac sie kierowców pucharu Kia,że robią bałagan na torze(piasek) bo nawet kol. Kijas Jr. swą Xsarą chciał niezawodny pierwszy lewy przejść raz jak Sebastien Loeb. :D
2004-mechanik Kołpak N1150,
2005/06-mech.( ten grubszy) Stokrotki N1150
2007-mech. Sobota/Michel,Rulski/Kubiak-DSMP
2009-mech.Urbański-GSMP/WPP :)
Avatar użytkownika
qbus125rally
 
Posty: 48
Dołączył(a): środa, 19 kwi 2006, 22:02
Lokalizacja: Dąbrowa k.Poznania

Postprzez SAL » niedziela, 9 lip 2006, 23:03

Z punktu widzenia kibica WSMP na wyremontowanym Torze Poznań były interesujące, sporo się dzieje gdy zza zakrętu wypada stado KIAnek :D Poniżej link do galeryjki ze zdjęciami z WSMP.

http://www.speedcorner.pl/sal/wsmp_poznan.zip
http://www.turewracingteam.go.pl
Avatar użytkownika
SAL
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 15 kwi 2006, 10:56
Lokalizacja: prawie Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości