Pucharowy Golf V TDI sprzedam

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Pucharowy Golf V TDI sprzedam

Postprzez cotic » poniedziałek, 5 cze 2006, 08:47

Sprzedam lub wynajme pucharowego Golfa V. Samochód w stanie idealnym, gotowy do jazdy. Samochód serwisowany przez Polish Racing Development. Do samochodu dodaje 3 komplet felg oraz opony. Nowy silnik kupiony na początku sezonu.

Tel. +48 697 969 707
cotic@bth.pl

Obrazek
www.bth.pl/sponsoring/ +48697969707 gg: 642954 lukasz@bth.pl
Avatar użytkownika
cotic
N3
 
Posty: 475
Dołączył(a): niedziela, 25 lip 2004, 20:30
Lokalizacja: Świątniki Górne


Re: Pucharowy Golf V TDI sprzedam

Postprzez Karniak » poniedziałek, 5 cze 2006, 09:17

[quote="cotic"]Sprzedam lub wynajme pucharowego Golfa V. Samochód w stanie idealnym, gotowy do jazdy. Samochód serwisowany przez Polish Racing Development. Do samochodu dodaje 3 komplet felg oraz opony. Nowy silnik kupiony na początku sezonu.

Mozna chyba teraz stwierdzic ze to jest poczatek konca tego pucharu!!!! :( W przyszlym roku nikt juz chyba nie kupi golfa, a sprzedajacych bedzie wiecej niz chetnych by je kupic, jesli przewaga techniczna po stronie jednego zespolu jest tak strasznie duza to nikt nie jest zainteresowany jezdzeniem w srodku stawki (patrz np profesor Szwagier). Moze pan Gladysz powie litwinom i swoim synom, zeby dali wygrac moze pare razy komus innemu to puchar moze sie utrzyma. Im sezon idzie dalej tym frustracja innych zawodnikow jest coraz wieksza!!!
pzdr
Karniak
Avatar użytkownika
Karniak
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): środa, 27 kwi 2005, 21:44

Re: Pucharowy Golf V TDI sprzedam

Postprzez qbus125rally » poniedziałek, 5 cze 2006, 12:49

Mozna chyba teraz stwierdzic ze to jest poczatek konca tego pucharu!!!! :( W przyszlym roku nikt juz chyba nie kupi golfa, a sprzedajacych bedzie wiecej niz chetnych by je kupic, jesli przewaga techniczna po stronie jednego zespolu jest tak strasznie duza to nikt nie jest zainteresowany jezdzeniem w srodku stawki (patrz np profesor Szwagier). Moze pan Gladysz powie litwinom i swoim synom, zeby dali wygrac moze pare razy komus innemu to puchar moze sie utrzyma. Im sezon idzie dalej tym frustracja innych zawodnikow jest coraz wieksza!!!
pzdr[/quote]

świete słowa...w VWCC robi sie nudno...
2004-mechanik Kołpak N1150,
2005/06-mech.( ten grubszy) Stokrotki N1150
2007-mech. Sobota/Michel,Rulski/Kubiak-DSMP
2009-mech.Urbański-GSMP/WPP :)
Avatar użytkownika
qbus125rally
 
Posty: 48
Dołączył(a): środa, 19 kwi 2006, 22:02
Lokalizacja: Dąbrowa k.Poznania

Postprzez jaśku » poniedziałek, 5 cze 2006, 15:12

Ja myślę że trzeba przeprosić litwinów za to że mieli startować w mistrzostwach polski a muszą się "ścigać" w jakiejś lidze okręgowej z kupą amatorów którzy nawet nie wiedzą jak koła napompować.
jaśku
 
Posty: 27
Dołączył(a): sobota, 3 gru 2005, 23:48

Postprzez Karol » poniedziałek, 5 cze 2006, 17:08

poczatek konca tego pucharu


Nie ma co krakać... ale toż to prawda...
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Tobi » poniedziałek, 5 cze 2006, 18:28

Jaka cena - może ja kupię (i podniosę poprzeczkę techniczną)
TOBI - LOŻA SZYDERCÓW
Tobi
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): sobota, 10 kwi 2004, 00:05

Postprzez eMGie01 » poniedziałek, 5 cze 2006, 20:37

cotic ,jeśli to nie tajemnica, to co teraz planujesz ?
''...to co trwa tyle lat nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...''
Avatar użytkownika
eMGie01
 
Posty: 42
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 21:48
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Święta racja

Postprzez Gitol » poniedziałek, 5 cze 2006, 21:12

jaśku napisał(a):Ja myślę że trzeba przeprosić litwinów za to że mieli startować w mistrzostwach polski a muszą się "ścigać" w jakiejś lidze okręgowej z kupą amatorów którzy nawet nie wiedzą jak koła napompować.


Mało się znam na wyścigach ale dość pilnie je obserwując uważam Jaśku, że masz świętą rację. Jest takie przysłowie o baletnicy ale chyba wszyscy wiedzą o co chodzi. Do roboty Panowie!!! Od Litwinów trzeba się uczyć a nie podkładać nogi.
Gitol
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 16 sie 2005, 12:14
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 5 cze 2006, 23:59

Paranoja sięgnęła zenitu. Wcześniej Gładysze byli winni ze jeżdzą za szybko, teraz Gładysze winni są że Łukasz Kotarba sprzedaje auto, jescze trochę a będą winni że się klimat ocviepla i topnieja lodowce na biegunie północnym. Pewnie że nie jest różowo, ale polowanie na czarownice nie uzdrowi sytuacji.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Glitol » wtorek, 6 cze 2006, 07:26

żółtodziób: a może to my mamy rację, może rację ma Szwagier, który nie chciał się w tym wszystkim paparać. Jak to jest, że Gładysze gdy się ścigali to nigdy nie byli wybitnymi driverami, a teraz gdy zajeli się organizacją pucharu to nagle zostali gwiazdami kierownicy :wink:
Co do Kupcikasa, to moim zdaniem, jest to razem z Biernackim zdecydowanie najszybszy kierowca pucharu. Miejsca w których hamuje (napóźniej z całej stawki) mówią same za siebie.
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez jaśku » wtorek, 6 cze 2006, 07:58

Szwagier i Kuba nie jadą w gofrach bo nie mają serwisu, firma która to robiła wycofała się z wyścigów. Jak jest serwis to się wygrywa (patrz Gładysze) a jak nie ma to nawet najlepsi nic nie zrobią.
jaśku
 
Posty: 27
Dołączył(a): sobota, 3 gru 2005, 23:48

Postprzez REBUZ » wtorek, 6 cze 2006, 22:02

jaśku napisał(a):Szwagier i Kuba nie jadą w gofrach bo nie mają serwisu, firma która to robiła wycofała się z wyścigów. Jak jest serwis to się wygrywa (patrz Gładysze) a jak nie ma to nawet najlepsi nic nie zrobią.

Popieram w 100% .Byłem w Kielcach i to co zobaczyłem to szok namoty bez serwisu a nawet jeśli ktoś był to jakiś "VIP" który i tak nie ma pojęcia co jest grane ,samochody w parku maszyn bez opieki mechanika a mechanicy ci którzy byli to chłopaki z przypadku lub z przymusu.Sam pracowałem przez trzy lata w serwisie wyścigowym i wiem że bez serwisu nie będzie wyniku no ale cóż skoro szef zespołu wyścigowego twierdzi że serwis to tylko strata pieniędzy a kierwca sam sobie poradzi to jest w błędzie a szkoda bo widzę kilku młodych i zdolnych kierowców ale jak nie zajmie się nimi dobry serwis to choć mają zapał odpuszczą bo nie są wsanie się rozwijać.
Pozdrawiam.
REBUZ
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 6 cze 2006, 21:18
Lokalizacja: WLKP

Postprzez nick555 » wtorek, 6 cze 2006, 22:36

Rebuz ja nie jestem z przypadku ani z przymusu ale masz racje bez serwisu ani rusz. Tylko weź pod uwage gdzie sie ma ten serwis wyszkolić? Niektórych nie stać na opłate sowitą dla kogoś znacznego i z nazwiskiem....
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez REBUZ » wtorek, 6 cze 2006, 22:57

Ok zgadzam się z Tobą tylko po co ktoś tworzy zespół z nie małą ilością samochodów i kierowców a o serwisie nie myśli bo jest za drogi to jest bez sensu i zniechęca zawówno kierowców jak i ewentualnych sponsorów aby znaleść pieniądze na serwis.To jest guwniarstwo a wyglądają na poukładanych ludzi ale nie stety tylko wyglądają.
REBUZ
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 6 cze 2006, 21:18
Lokalizacja: WLKP

Postprzez nick555 » środa, 7 cze 2006, 00:21

Rozumiem że mówisz o PRD pisząc duży zespół... wiesz może mysleli że jakos pójdzie umiejętnościami kierowców, a tu lipa. Szczerze Ci powiem że ja tez myslałem że my bedziemy przyjeżdzać w 8. I Brno to nawet potwierdziło. Ale niestety brak niektórych instrumentów na zawodach nie pozwala nic zrobic.A sam kierowca niestety w tym pucharze nie załatwia sprawy. Przykre to dla mnie bo ja za krótko jestem w wyścigach żeby to wszystko zrozumiec a puchary to ja w starych gazetach podziwiam...Cinquecento 100 aut na starcie 3 wyścigi eliminacyjne... toż to teraz nie do pomyslenia. 20 Golfów to by było stado a już 32 Kie to wręcz nieokiełznany tłum.
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Następna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości