II runda WSMP - Kielce 2-3.06.2006

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez nick555 » wtorek, 30 maja 2006, 13:32

ja tam bym chciał żeby w sobote rano oberwanie chmury było...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin


Postprzez marecki » wtorek, 30 maja 2006, 14:08

Nowy parking z brukowanej kostki jest już prawie zakończony dość duży i zdaje się pod puchar Kia :?:. Jest wybudowany na wysokości tuż przy zjeździe do depo , na odcinku leśnym jest pare niewielkich łat aswaltowych pozatym wszystko po staremu na mokro bardzo ślisko.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez prezes-tk » wtorek, 30 maja 2006, 17:35

Glitol napisał(a):Przeglądam teraz listę zgłoszeń i w "małych" wyścigówkach kicha straszna. Szkoda, że organizator nie zrezygnował np. z wpisowego dla N-1150, może to przyciągnęłoby więcej chętnych.[/url]


To racja. Może nie zupełna rezygnacja, ale mogłoby być niższe. Dla mnie, posiadającego auto gotowe do startu (A-1150), małą ekipę wspomagającą, ale praktycznie nieposiadającego sponsorów, wpisowe stanowi zaporę, która powoduje, że może poza Sopotem pojadę jeszcze w październiku Poznań. A chętnie zawitałbym również do Kielc, które zawsze mi się podobały.
Prezes-tk
www.pensjonatrafa.ta.pl
Avatar użytkownika
prezes-tk
N3
 
Posty: 217
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 13:52

Postprzez marecki » sobota, 3 cze 2006, 22:13

Co to się działo z Soją w Clio, były salta groźne ?.
Nie było jednak Holendra w super sport również nie było Audi w długodystansowym.
W gp Czapka coś nie dojechała? po tym jak wyprzedziła Kisiela a i ta Xsara sądziłem, że będzie pomykać było inaczej.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez m_a_t » sobota, 3 cze 2006, 23:15

No wlasnie, nie bylo tego S2 w dlugim, a chcialem zobaczyc jak to chodzi bo chcemy cos takiego przygotowac na przyszly sezon. Karolinie skonczyl sie silnik pod koniec drugiego biegu na patelni miedzy PO 12 a PO13. Gadalem z nia ale nie potrafila stwierdzic co sie stalo. Xsara nie wyjechala nawet na pierwszy, podejrzewam ze to komplikacje po wczorajszym treningu wieczornym na ktorym padla skrzynia. Ogolnie wesolo bylo. W formule najpierw Kochanski, a potem Dabrowski zaliczyli skarpe tam gdzie Czapka skonczyla, tylko ze Dabrowski praktycznie calym samochodem wjechal na skarpe.
Avatar użytkownika
m_a_t
N1
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 15 wrz 2005, 03:37
Lokalizacja: Suchedniow

Postprzez Transformer » niedziela, 4 cze 2006, 00:13

Leony fajnie wyglądają

Obrazek

a prosiaki dopieprzają jak głupie :)

Obrazek

więcej:
http://www.fanta-team.org/galeria.php?gid=125
http://www.alfa156.pl/ Alfa 156 | http://photomotive.net/ że niby blog | http://www.flickr.com/photos/airsiwy/ Zdjęcia
Avatar użytkownika
Transformer
N3
 
Posty: 256
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 20:38
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Albert » niedziela, 4 cze 2006, 08:12

m_a_t napisał(a):No wlasnie, nie bylo tego S2 w dlugim, a chcialem zobaczyc jak to chodzi bo chcemy cos takiego przygotowac na przyszly sezon. Karolinie skonczyl sie silnik pod koniec drugiego biegu na patelni miedzy PO 12 a PO13.


Życzę powodzenia w budowie auta. To moje miało być S2 jednak by nie powtórzyć historii Karoliny przesunęliśmy debiut na koleją eliminacje. Mam nadzieje ze w Poznaniu juz powalczymy.
www.racingforum.pl
Avatar użytkownika
Albert
N1
 
Posty: 95
Dołączył(a): czwartek, 17 lip 2003, 16:31

Postprzez marecki » niedziela, 4 cze 2006, 19:19

"Tam nie ma takich idiotycznych miejsc, gdzie dwa metry w bok od linii idealnej już się nie da jechać" - o co chodzi z tą nawieżchnią w Kielcach? a może Stańco czuje, że ktoś mu zaczyna deptać po plecach.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez nick555 » niedziela, 4 cze 2006, 21:49

cóż kielce są dziurawe... ale taki ich urok.
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Karniak » niedziela, 4 cze 2006, 21:57

marecki napisał(a):"Tam nie ma takich idiotycznych miejsc, gdzie dwa metry w bok od linii idealnej już się nie da jechać" - o co chodzi z tą nawieżchnią w Kielcach? a może Stańco czuje, że ktoś mu zaczyna deptać po plecach.


Kielce o czym wszyscy wiedza sa bardzo sliskie, zawsze podczas pierwszych trenigow tor jest bardzo brudny tj masa piachu, po kilkunastu godzinach jazdy po torze zostaje "wyczyszona linia idealna" dodatkowo tor w tych miejscach zostaje nagumowany i staje sie duzo bardziej przyczepny od pozostalej czesci toru.

pzdr
Karniak
Avatar użytkownika
Karniak
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): środa, 27 kwi 2005, 21:44

Postprzez Glitol » poniedziałek, 5 cze 2006, 14:20

Niestety po pierwszej polskiej eliminacji muszę stwierdzić, że polskie wyścigi sypią się. A organizacja też pozostawia sporo do życzenia.
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez marecki » poniedziałek, 5 cze 2006, 23:02

Może się okazać, że Kielce przez te opinie kierowców m.in. GPP przyczynią się do losu Opola i zamkną obiekt.
Na drodze krajowej koleiny, wymalowane jakieś wysepki z pasów odnoszę wrażenie, że był to trening trzech prosiaków oraz dwóch seatów.
Ciekawy jestem jak na te opinie reaguje i czy wie o tym Autoklubkielecki.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez Pancin » wtorek, 6 cze 2006, 09:13

marecki napisał(a):Ciekawy jestem jak na te opinie reaguje i czy wie o tym Autoklubkielecki.


Myślę, że wie. I myślisz, że co może zrobić?
Pancin

http://www.scyzzor.com]www.scyzzor.com
http://www.superoes.pl]www.superoes.pl
Avatar użytkownika
Pancin
N3
 
Posty: 227
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 01:30
Lokalizacja: Kielce

Postprzez marecki » wtorek, 6 cze 2006, 09:20

Nic nie może zrobić.
Wszystko oczywiście może się poprawić po wybudowaniu zapowiadanej obwodnicy o ile obecny odcinek nie będzie wówczas jakąś drogą lokalną w samej gminie tyle, że nie wiadomo kiedy coś kolwiek zacznie się dziać w tej sprawie.
Z działalności samej giełdy napewno nie za dużo można coś poprawić.
Ostatnio edytowano wtorek, 6 cze 2006, 09:51 przez marecki, łącznie edytowano 3 razy
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez Albert » wtorek, 6 cze 2006, 09:21

po tym sezonie ma zostać przebudowany odcinek leśny. To powinno znacznie poprawić sytuacje.
www.racingforum.pl
Avatar użytkownika
Albert
N1
 
Posty: 95
Dołączył(a): czwartek, 17 lip 2003, 16:31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron