Filmy, onboardy -wyścigi

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Shiro » czwartek, 6 kwi 2006, 18:56

Bardzo by mi zalezalo zwlaszcza na tym poznaniu. Brno-1Gb to ogromny plik i nie chce Cie męczyc uploadowaniem tego. Czy ten Poznan bylbys w stanie przyciac, lub skompresowac tak, by nie wazyl wiecej niz 150? Wtedy moglbym wrzucic do siebie- jesli nie, zostaja serwery publiczne. Seicento tez moze byc, jest wiecej czasu, by przyjrzec sie zakretom :)

Edit: LOGISTICS, juz nie podjudzaj :)
Ostatnio edytowano czwartek, 6 kwi 2006, 20:18 przez Shiro, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Shiro
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2006, 01:11
Lokalizacja: że znowu!


Postprzez S-LOGISTICS » czwartek, 6 kwi 2006, 18:57

WARSZAWA PANY :D
S-LOGISTICS
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 21 kwi 2005, 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tomusxs » czwartek, 6 kwi 2006, 19:39

Shiro napisał(a):Bardzo by mi zalezalo zwlaszcza na tym poznaniu. Brno-1Gb to ogromny plik i nie chce Cie męczyc uploadowaniem tego. Czy ten Poznan bylbys w stanie przyciac, lub skompresowac tak, by nie wazyl niz 150? Wtedy moglbym wrzucic do siebie- jesli nie, zostaja serwery publiczne. Seicento tez moze byc, jest wiecej czasu, by przyjrzec sie zakretom :)

Edit: LOGISTICS, juz nie podjudzaj :)


Shiro jutro zobacze, co da się zrobic;)

Pozdro
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez nick555 » czwartek, 6 kwi 2006, 22:17

ja chce brno!!!!
mozesz nagrac dvd i wysłac?
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Albert » piątek, 7 kwi 2006, 00:32

cotic napisał(a):OT: Micz jestes jak ta cała banda z Streetracing.pl nic tylko sie najeżdżacie o firmy i tunerów, a sami nic nie potraficie taka prawda. Koniec, jak cos to zapraszam na Priv.


O wypraszam sobie. Wiem sporo, wszystko robie sam, a o VTech mam swoje zdanie .... negatywne. A do SR.pl temu forum jeszcze sporo brakuje. Prv napisany.
www.racingforum.pl
Avatar użytkownika
Albert
N1
 
Posty: 95
Dołączył(a): czwartek, 17 lip 2003, 16:31

Postprzez eMGie01 » piątek, 7 kwi 2006, 02:09

albert może to i lepiej że temu forum do SR.pl dużo brakuje...jest tam masa ludzi którzy faktycznie znają się na modach i mechanicznej dłubanince i z przyjemnością czyta się o tym co oni wyprawiają z autami,ale jest też sporo małolatów którzy piszą takie pierdoły że sie czytać odechciewa (zresztą sam wiesz jak jest,siedzisz już w tym troche czasu :wink: ) za to na żadnym innym forum nie dowiem się wiecej o wyścigach po zakrętach niż na tym,nie pogadasz z zawodnikami którzy spore pojęcie o tym mają no i nie jest tu tak tłoczno jak na sr.pl :wink:


...wracjąc do tematu :lol: tomusxs nie mógłbyś poczrować jakoś żeby zmiejszyć wage tego brna ? bo 1gb to fucktycznie dużo za dużo ,a onboard z brna fajna sprawa,po tym jak obejrzałem kielce apetyt rośnie :D
''...to co trwa tyle lat nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...''
Avatar użytkownika
eMGie01
 
Posty: 42
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 21:48
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Postprzez Albert » piątek, 7 kwi 2006, 02:11

eMGie01 napisał(a):albert może to i lepiej że temu forum do SR.pl dużo brakuje...jest tam masa ludzi którzy faktycznie znają się na modach i mechanicznej dłubanince i z przyjemnością czyta się o tym co oni wyprawiają z autami,ale jest też sporo małolatów którzy piszą takie pierdoły że sie czytać odechciewa (zresztą sam wiesz jak jest,siedzisz już w tym troche czasu :wink: ) za to na żadnym innym forum nie dowiem się wiecej o wyścigach po zakrętach niż na tym,nie pogadasz z zawodnikami którzy spore pojęcie o tym mają no i nie jest tu tak tłoczno jak na sr.pl :wink:


Zgadzam się z tobą w 100%. Pracujemy nad forum "Jazda po zakrętach".

To forum faktycznie jest dobre, nawet bardzo dobre ...
www.racingforum.pl
Avatar użytkownika
Albert
N1
 
Posty: 95
Dołączył(a): czwartek, 17 lip 2003, 16:31

Postprzez dembol SC » piątek, 7 kwi 2006, 11:13

Ja bym BARDZO prosił o onboard Seicento z Toru Poznań !
Jezeli masz wiecej onboardow to ew. moglbys mi je nagrac na DVD i przeslac do domu :) Pokrywam koszty nosnika, wysylki i piwka zużytego przy wypalaniu :)
pozdro
Rajdowy Poznań
Avatar użytkownika
dembol SC
N1
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota, 1 maja 2004, 22:38
Lokalizacja: Poznań

Postprzez tomusxs » piątek, 7 kwi 2006, 18:35

Haha :D Naprawdę Brno postaram sie zmniejszyc i nie potrzebne rzeczy wywalic...

dzisiaj w nocy bede wrzucal na server. Nick555 chyba mozesz sciagnac??
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez nick555 » piątek, 7 kwi 2006, 19:24

Skąd?
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez tomusxs » piątek, 7 kwi 2006, 19:26

nick555 napisał(a):Skąd?


Z tego servera... badongo.com... może wieczorami jest wolny, ale jakbys sobie rano wlaczyl to do 17-18 idzie dobrym transferem:)


Brno- wyscig 48min trwa wszystko, 300MB... Powiedzcie, czy chcecie sciagac to wrzuce....
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez hermik » piątek, 7 kwi 2006, 19:30

Co za pytanie :?: Oczywiście, że chcemy :twisted:
hermik
N2
 
Posty: 131
Dołączył(a): sobota, 6 gru 2003, 19:42
Lokalizacja: 100lica....podbeskidzia

Postprzez nick555 » piątek, 7 kwi 2006, 19:33

Ja jakiś dziś jestem nie wyspany... podaj mnie na tacy linka plis bo jakos wiesz... rozumiesz...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez tomusxs » niedziela, 9 kwi 2006, 09:30

Dobra chłkopaki... Na 70% zostawie kompa na noc właczonego żeby sie wrzuciło, bo wiecie upload mam 15kb/s więc chwilke będzie się wrzucac...


Dobra chłopaki... możecie ściagac... Brno.wmv...
Nic nie mówie, ale ten onboard jest najlepszy, tzn. jeśli chodzi o kolejnosc rzeczy;) Padał wtedy deszcz, dużo poślizgów, wszystko super
Pozdro
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez nick555 » niedziela, 9 kwi 2006, 20:16

i znów nie wiem gdzie...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron