Filmy, onboardy -wyścigi

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez micz » środa, 5 kwi 2006, 16:12

cotic moja rada. Zmień operatora i montazystę. Nie doszukuj się wtym złosliwości ale zajmuję się tym zawodowo i wierz mi, że BeruTop to filmik, który naprawde wstyd pokazywać (patrząc pod kątem prod. TV). Jeżdżąc w długim dystansie dszukasz dobrego drivera a nie bierzesz jakiegokolwiek kumpla. Podobnie postępuj przy takich produkcjach-jakby co mogę kogoś polecić.


pzdr


PS: jaka skrzynia jest w Clio?
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka


Postprzez tomusxs » środa, 5 kwi 2006, 16:39

micz napisał(a):cotic moja rada. Zmień operatora i montazystę. Nie doszukuj się wtym złosliwości ale zajmuję się tym zawodowo i wierz mi, że BeruTop to filmik, który naprawde wstyd pokazywać (patrząc pod kątem prod. TV). Jeżdżąc w długim dystansie dszukasz dobrego drivera a nie bierzesz jakiegokolwiek kumpla. Podobnie postępuj przy takich produkcjach-jakby co mogę kogoś polecić.


pzdr


PS: jaka skrzynia jest w Clio?


to po co się wypowiadasz??

Może i te filmy to amatorka, ale robiłem je w Windows Movie Maker... i naprawdę większosci się podobają... W Beru Top 10 wszystkie ujęcia "z boku" były kręcone przeze mne kamerą ze statywem za 30zł.. Ale niektóre ujęcia naprawdę profesjonalnie wyszły i wiekszośc to potwierdzi. Polecaj sobie kogoś komus innemu- Łukasz nie ma zamiaru placic za filmy jesli ja mu mogę to zrobic za friko, moim zdaniem w miare ładnie.

Widze, że masz jakis problem do Łukasza zawsze i wszedzie?? Czy całą Warszawa zawsze musi najezdzac na ludzi z Krakowa??
Ja was totalnie nie rozumiem... zajmij się tym twoim wiejskim STREET Racem.

Pozdrawiam i oddaje hołd "mistrzowi"
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez bounder » środa, 5 kwi 2006, 16:49

tomusxs napisał(a):
Widze, że masz jakis problem do Łukasza zawsze i wszedzie?? Czy całą Warszawa zawsze musi najezdzac na ludzi z Krakowa??
Ja was totalnie nie rozumiem... zajmij się tym twoim wiejskim STREET Racem.

Pozdrawiam i oddaje hołd "mistrzowi"



wyluzuj trochę, mi np. też się nie podobają te filmy, co ma w ogóle do tego warszawa i kraków :roll: i czemu mówisz wiejski o czymś, czego w ogóle nie znasz :?: to raczej ty atakujesz
peace
bounder
N3
 
Posty: 316
Dołączył(a): wtorek, 17 lut 2004, 01:45

Postprzez tomusxs » środa, 5 kwi 2006, 17:04

bounder napisał(a):
tomusxs napisał(a):
Widze, że masz jakis problem do Łukasza zawsze i wszedzie?? Czy całą Warszawa zawsze musi najezdzac na ludzi z Krakowa??
Ja was totalnie nie rozumiem... zajmij się tym twoim wiejskim STREET Racem.

Pozdrawiam i oddaje hołd "mistrzowi"



wyluzuj trochę, mi np. też się nie podobają te filmy, co ma w ogóle do tego warszawa i kraków :roll: i czemu mówisz wiejski o czymś, czego w ogóle nie znasz :?: to raczej ty atakujesz
peace


A skąd wiesz, że nie znam??

Poza tym troche mnie to denerwuje, że w większości przypadków(przynajmniej jeszcze nie dawno tak było) odpowiedzi łukasza były krytykowane przez pewne osoby, które to robiły stale(nie będe wskazywał palcem). Ja mam swoje zdanie i uważam, że te fnp. Beru Top 10 są naprawde super, a takie ujęcia nie wiem, czy gdzies w internecie znajdziecie. Poza tym nie do końca liczy się profesjonalne wykonanie filmu. Jest tutaj taki chłopaczek na forum( pozdro Karol), którego wykonanie naprawde jest do kitu, ale film nabiera tego uroku ze względu na oryginalne ujęcia z kamer amatorskich, których gdzie indziej nie znajdziecie.

A jesli tak sie znacie to czemu się za to sami nie zabierzecie??

Poza tym MICZ podaj mi argumenty, dlaczego twierdzisz, że BeruTop10 jest zły?? Bardzo chętnie oglądne twoje produkcje...
Ostatnio edytowano środa, 5 kwi 2006, 17:06 przez tomusxs, łącznie edytowano 1 raz
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez micz » środa, 5 kwi 2006, 17:06

Ja siebie nie polecam bo mimo, że zajmuje sie tym to nie zajmuje się operatorką i montażem. Natomiast współpracuję z takimi ludźmi i wiem jak ich robota powinna wyglądać.

to że jestem z wawy nie ma nic do rzeczy. Rozumiem, że film powstał na kamerze za 300 PLN i statywie za 30. Natomiast pod względem technicznym to tragedia i naprawdę nie znajduje w nim nic ciekawego 9od strony technicznej-bo jazda całkiem, całkiem).
Moja wypowieź miała na celu uświadomienie Łukasza, że przesłanie takiego filmu do sponsora to lekka kiszka. To taka dobra rada zyczliwego człowieka. Ale skoro odbieracie to jako atak...hm trudno. Koniec tematu zatem

Co do 1/4 mili, które tak atakujesz to zastanów się dlaczego np. Dziurka dostał polecenie od sponsorów, żeby pojawić się na jednej eliminacji. No...?

Co do mojej "wijny" z coticem to poprostu nie lubie vtecha. I mam do tego prawo. On lubi i chwała mu za to.

Co do "uroku" twojego filmu to hm, sorki ale jest to seria wielkich i podstawowych błędów operatorskich i montazowych. I naprawde widać że się nie znasz
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez tomusxs » środa, 5 kwi 2006, 17:10

micz napisał(a):Ja siebie nie polecam bo mimo, że zajmuje sie tym to nie zajmuje się operatorką i montażem. Natomiast współpracuję z takimi ludźmi i wiem jak ich robota powinna wyglądać.

to że jestem z wawy nie ma nic do rzeczy. Rozumiem, że film powstał na kamerze za 300 PLN i statywie za 30. Natomiast pod względem technicznym to tragedia i naprawdę nie znajduje w nim nic ciekawego 9od strony technicznej-bo jazda całkiem, całkiem).
Moja wypowieź miała na celu uświadomienie Łukasza, że przesłanie takiego filmu do sponsora to lekka kiszka. To taka dobra rada zyczliwego człowieka. Ale skoro odbieracie to jako atak...hm trudno. Koniec tematu zatem


Masz rację- może wogóle przestań krytykowac Łukasza, bo nie po raz pierwszy widze twoje wypowiedzi i za każdym razem można cos z nich wyczytac negatywanego.

Poza tym gdyby nie tych paru ludzi(wliczam siebie), którzy udostępniają te filmy na internecie to naprawde nie byłoby, co oglądac...

Widac, że strasznie zazdroscisz Łukaszowi tego, że ma okazje jeździc w tak prestizowym pucharze jakim jest VWCC. Vtech się zgodził się jezdzic z nim na wysigi jako obsługa i na pewno każdy by przyjął taką propozycje.


Przed chwila sam napisałes, że sie nie znasz na monatazu, ale znasz ludzi :D Super, ja tez znam ludzi, którzy zajmuja sie tym profesjonalnie- dla mnie to jest głównie zabawa. Mowie Ci zrob wlasny film, pokaz swoje starania, to tez go ocenie.
Ostatnio edytowano środa, 5 kwi 2006, 17:16 przez tomusxs, łącznie edytowano 1 raz
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez micz » środa, 5 kwi 2006, 17:15

Widzisz masz jeden problem. Ja nie krytykuje Łukasza tylko firme, z którą współpracuję. I mam do tego prawo bo to wolny kraj i forum, które słuzy do wymiany opinii. I tak jak ja szanuje jego-wybrał taka a nie inna firmę- tak prosze wy szanujcie moja. Koniec kropka.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez tomusxs » środa, 5 kwi 2006, 17:17

micz napisał(a):Widzisz masz jeden problem. Ja nie krytykuje Łukasza tylko firme, z którą współpracuję. I mam do tego prawo bo to wolny kraj i forum, które słuzy do wymiany opinii. I tak jak ja szanuje jego-wybrał taka a nie inna firmę- tak prosze wy szanujcie moja. Koniec kropka.


Ale Cię zazdrośc zżera...
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez cotic » środa, 5 kwi 2006, 17:24

Ludzie umówcie sie na gadu gadu. A nie psujcie tego co jest, a naprawde jest mało tak jak to tomusxs powiedział. Jak wam sie nie podobają filmy to zawsze mozecie je ściągnąć albo jak chcecie wyśle wam w całości onboardy i mozecie lepiej zrobić. Nie widze problemu

Micz tak apropo to Vtech w sezonie 2006 przygotowuje program do Golfów Polskich jak i Holenderskich. Dlatego tez zeby nie mieć problemów ze strony zawodników kto inny bedzie mnie obsługiwał (MaPi Sport)
www.bth.pl/sponsoring/ +48697969707 gg: 642954 lukasz@bth.pl
Avatar użytkownika
cotic
N3
 
Posty: 475
Dołączył(a): niedziela, 25 lip 2004, 20:30
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez Karol » środa, 5 kwi 2006, 19:29

Tak na wstępie: lol :P

Tutaj żeby nie robić już syfu większego niż jest, powiem, że nawet największy shit ale złożony przez CIEBIE SAMEGO daje Ci dużą satysfakcje :) Możecie na siebie najeżdzać bez końca tylko po co?

Nie trzeba dlugo posiedzieć na forum, żeby odczuć wojnę: Warszawa-Kraków.

Jedna rada Panowie (bo zdaję mi się, że jesteście poważni):

PEACE!

Pozdro Wielkie dla wszystkich,
Karol

P.S Ja Tomusxs dam wykonanie do kitu :lol:


Koniec OT 8)


I ludzie naprawdę dajcie sobie siana bo się żygać chce jak sie tak czyta, czyta i czyta...

Pozdr
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez micz » środa, 5 kwi 2006, 21:33

ujmę to inaczej chłopcze bo widze, że CIę coś baaardzo boli. Nie montuję zawodowo, ale w TVN 24 przez rok zajmowałem się właśnie tym. Więc sądzę, że pojęcie jako takie mam. Dodatkowo teraz nadzoruję ekipę montazysta-operator. Nadzór oznacza, że rozliczam ich z efektów . Oznacza to, że musze się znać na tym co robią. Co nie oznacza, że muszę sam wyśmienicie montować.

Idąc dalej. Nie zazdroszczę Łukaszowi tego, że jeździ w VWCUP. Osobiście wolę rajdy. I gdybym tą zajawkę złapał wczesniej niż w wieku lat dwudziestu kilku to pewnie śmigałbym teraz po oesach. Niestety nie udało się- więc budżet wydaję na coś innego.

Co do Krakowa i Warszawy to ja osobiście nic do krakusów nie mam. Jeżeli odbierasz moje komantarze dot. twojego materiału nie mającego NIC wspólnego ze sztuką operatorską i montażową jako atak na swoje miasto to masz powazny problem.
Co do pro. filmowej to poczytaj o tym w necie. O wytrzymanych ujęciach, nieporuszonych kadrach i o kadrowaniu wogóle. Kilka prostych zasad-o ile je wdrożysz-sprawi, że twoje filmy da się oglądać.


cotic-BRAWO!!! uniknąłeś sytuacji, w której znaleźli się Gładysze. Albo inaczej. W której postawili oni VWCUP. Dla mnie syf!!! CO do Vtecha to zdania nie zmienie-mam prawo. Ale nie dyskutujmy już na ten temat.

Ponawiam pytanie-co to za skrzynia?


pzdr i zmniejsz ciśnienie. Bo zdaje się jedziesz na zbyt duzym i ci się środek opony może zetrzeć :D
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez cotic » środa, 5 kwi 2006, 22:34

Sekwencja Sadev 6cio biegowa ze szperą.

OT: Micz jestes jak ta cała banda z Streetracing.pl nic tylko sie najeżdżacie o firmy i tunerów, a sami nic nie potraficie taka prawda.
Koniec, jak cos to zapraszam na Priv.
www.bth.pl/sponsoring/ +48697969707 gg: 642954 lukasz@bth.pl
Avatar użytkownika
cotic
N3
 
Posty: 475
Dołączył(a): niedziela, 25 lip 2004, 20:30
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez tomusxs » czwartek, 6 kwi 2006, 15:56

micz napisał(a):ujmę to inaczej chłopcze bo widze, że CIę coś baaardzo boli. Nie montuję zawodowo, ale w TVN 24 przez rok zajmowałem się właśnie tym. Więc sądzę, że pojęcie jako takie mam. Dodatkowo teraz nadzoruję ekipę montazysta-operator. Nadzór oznacza, że rozliczam ich z efektów . Oznacza to, że musze się znać na tym co robią. Co nie oznacza, że muszę sam wyśmienicie montować.

Idąc dalej. Nie zazdroszczę Łukaszowi tego, że jeździ w VWCUP. Osobiście wolę rajdy. I gdybym tą zajawkę złapał wczesniej niż w wieku lat dwudziestu kilku to pewnie śmigałbym teraz po oesach. Niestety nie udało się- więc budżet wydaję na coś innego.

Co do Krakowa i Warszawy to ja osobiście nic do krakusów nie mam. Jeżeli odbierasz moje komantarze dot. twojego materiału nie mającego NIC wspólnego ze sztuką operatorską i montażową jako atak na swoje miasto to masz powazny problem.
Co do pro. filmowej to poczytaj o tym w necie. O wytrzymanych ujęciach, nieporuszonych kadrach i o kadrowaniu wogóle. Kilka prostych zasad-o ile je wdrożysz-sprawi, że twoje filmy da się oglądać.


cotic-BRAWO!!! uniknąłeś sytuacji, w której znaleźli się Gładysze. Albo inaczej. W której postawili oni VWCUP. Dla mnie syf!!! CO do Vtecha to zdania nie zmienie-mam prawo. Ale nie dyskutujmy już na ten temat.

Ponawiam pytanie-co to za skrzynia?


pzdr i zmniejsz ciśnienie. Bo zdaje się jedziesz na zbyt duzym i ci się środek opony może zetrzeć :D


To zróbcie cos w tym kierunku- bardzo chętnie zobacze takie filmy w internecie, na pewno każdy z chęcia oglądnie profesjonalne produkcje skoro te robione przez Nas(podobno źle wykonane) są oglądane i ściagane!
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez Shiro » czwartek, 6 kwi 2006, 18:13

Ech.. Testosteron widze leje sie na klawiature, jak na wszystkich forach poswieconych motoryzacji.

Cotic, mam drobne pytanie: nie dysponujesz moze jakims krotkim onboardem z Poznania? Od dawna szukam jakiegos nagrania w celach poznawczych i jedyne, na co sie natknalem, to onboard z motocykla.. W razie czego dysponuje skromnym FTP (juz tylko 150Mb wolnego miejsca) ale zapewniam przyzwoity transfer, przynajmniej dopoki nie przekrocze miesiecznego limitu :)

Moze i ja sie tam nie znam, ale mysle, ze filmiki sa calkiem przyjemnie zmontowane i fajnie sie je oglada. Zaluje tylko, ze nie dane mi bylo obejrzec na nich pelnego okrazenia z Brna :)
Avatar użytkownika
Shiro
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2006, 01:11
Lokalizacja: że znowu!

Postprzez tomusxs » czwartek, 6 kwi 2006, 18:25

Shiro napisał(a):Ech.. Testosteron widze leje sie na klawiature, jak na wszystkich forach poswieconych motoryzacji.

Cotic, mam drobne pytanie: nie dysponujesz moze jakims krotkim onboardem z Poznania? Od dawna szukam jakiegos nagrania w celach poznawczych i jedyne, na co sie natknalem, to onboard z motocykla.. W razie czego dysponuje skromnym FTP (juz tylko 150Mb wolnego miejsca) ale zapewniam przyzwoity transfer, przynajmniej dopoki nie przekrocze miesiecznego limitu :)

Moze i ja sie tam nie znam, ale mysle, ze filmiki sa calkiem przyjemnie zmontowane i fajnie sie je oglada. Zaluje tylko, ze nie dane mi bylo obejrzec na nich pelnego okrazenia z Brna :)


Shiro- mówisz masz;)

Chcesz to wurzce film z Brna, a o Poznań pozstaram się:D Tylko mam gdzies nagrany onboard na kasecie i jeszcze nie zgrany- tylko powiedz, czy masz ochote sciagac prawie 1GB plik z Brna??

Poznań moge miec, ale jeszcze z czasu, kiedy Łukasz jeździł Seicentem...
bo mam go gdzies;)
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości