Tor uliczny w Polsce?!

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez andrew » sobota, 25 lut 2006, 15:07

Pan Igor podsumował wszystko co w życiu zrobił :)
W pełni się zgadzam z tym co piszecie, ale tu potrzeba ludzi co coś robią a nie tylko gadają i kombinują. Zabrać się do roboty! Wtedy wszystko można zrobić! A nie tylko narzekać!
andrew
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 14:29


Postprzez Ari_Krakow » sobota, 25 lut 2006, 17:44

Masz racje andrew. Mam nadzieję, że to co planujemy na sierpień w wieliczce wypali. Na razie szszszszsz :wink: Nie mniej jednak brakuje inicjatywy i poparcia ze strony Pzm-otu. Jeśliby pomagali nawet nie finansowo, a przeskoczyć opory samorządów, to już by było dużo. Ja już czasem nie wydalam. Nie ma żadnej komunikacji z tymi ludźmi w Warszawie. Ale nadejdzie i na nich dzień...
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez robak » niedziela, 26 lut 2006, 11:19

W PZM nawet nie tak dużo by trzeba zmienić - wystarczy prezesa i kilka osób, które dycydują. W PZM jest całkiem sporo ludzi, którzy mają potencjał, ale nic nie mogą albo częściej - boją się. PZM to dużo różnych ciał. Większość nie ma żadnej motywacji do pracy. Było już kilka prób zmiany tej sytuacji, ale nigdy nic się nie udało. Wydaje mi się, że nie mniej pracy jest z klubami.... Ale co zrobić - żeby nie gadać a coś robić? Nie jest łatwo podać jedno rozwiązanie. Chyba na początku jednak trzeba trochę pomyśleć i porozmawiać... Może stworzyć silną inicjatywę, zebrać towarzystwo... Ale musi być ktoś jeden co to wszystko poprowadzi, poświęci siępracy i zajmie....
robak
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 15 paź 2005, 08:43

Postprzez Ari_Krakow » niedziela, 26 lut 2006, 21:44

Nie chodzi o zmiany tylko personalne, ale strukturalne i o stworzenie czegoś takiego jak dział kontroli wewnętrznej.
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MSG Racing » niedziela, 26 lut 2006, 23:06

Właśnie jakiś czas temu założyłem temat Klub Kierowców Wyscigowych.
Miało by to być ciało z którego zdaniem PZM miałby się liczyć, które mogłoby wpływać na pewne decyzje i zmiany, ale....

PZM niedawno zlikwidował swoje komisje: wyścigową, rajdową, RC itd. Ciekaw co im to da, bo myślę że nic lub co gorsza może coś spieporzyć.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez robak » poniedziałek, 27 lut 2006, 18:40

Uważam, ze rozwiązanie komisji branżowych może pomóc. Teraz za każdą konkurencję odpowiada jedna osoba. Wcześniej odpowiedzialność była rozmyta. Teraz, mam nadzieję, skuteczniej będą działali i szybciej podejmowali decyzje. Do tej pory jednym z głównych problemów były kłótnie wewnętrzne w komisjach i różne interesy członków (różne kluby...), a co za tym idzie - straty czasu, wysiłków, bałagan itd. Teraz ten problem odpada. Miejmy nadzieję, że członkowie GKSS odpowiadający za daną konkurencję będą mieli dość siły, żeby samemu to ciągnąć albo, że będą znajdować odpowiednich ludzi do pomocy (oczywiście pracujących społecznie).
robak
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 15 paź 2005, 08:43

Postprzez MSG Racing » wtorek, 14 mar 2006, 16:28

Myślę mogę powiedzieć, że doszły mnie słuchy, że jest bardzo prawdopodobne, że taki wyścig na ulicach miasta może się odbyć ale chyba najwcześniej w przyszłym roku.
Chyba że wtym roku jakiś pokazowy.
Jest ankieta na autoklubie o tym czy chciałbyś przejechać się golfem pucharowym po ulicach miasta czy jakoś taK?
Może to ma jakiś związek?
Tego już nie wiem.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Marmetal » wtorek, 14 mar 2006, 20:36

MSG Racing napisał(a):Jest ankieta na autoklubie o tym czy chciałbyś przejechać się golfem pucharowym po ulicach miasta czy jakoś taK?
Może to ma jakiś związek?
Tego już nie wiem.


Pytanie było nieco inne. Coś w stylu "Czy chciałbyś się przejechać pucharowym Golfem przystosowanym do jazdy po ulicach?". Wątpię, by to miało związek z torem ulicznym.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez rodzyn » wtorek, 14 mar 2006, 23:56

..........o losie
rodzyn
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa, 29 cze 2005, 11:25
Lokalizacja: rodzynoland

Postprzez MSG Racing » czwartek, 23 mar 2006, 20:31

I jak tu się nie denerwować. Proszę bardzo. Otwarcie/prezentacja sezonu DTM odbędzie się w Dusseldorfrie na ulicznym torze o długości 870m w niemal samym centrum miasta. Nie bądzie to prawdziwy wyścig DTM ale przedsmak sezonu a za rok może już jedna z eliminacji.

http://www.dtm.de/rennen.en.php?rennen=2006-03-26

Ale to są Niemcy
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Marmetal » czwartek, 23 mar 2006, 20:35

MSG Racing napisał(a):Ale to są Niemcy


Właśnie, cywilizowany kraj z mądrymi zarządcami owego państwa...
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez _misiek055_ » czwartek, 23 mar 2006, 20:38

A u nas... Ręcę mi opadły jak przeczytałem w Auto Świecie że poseł Misztal (ten od Maybacha) kupuje sobie F430 albo Murcielago. Mam nadzieję że takiemu burakowi tego nie sprzedadzą-no ale Maybacha też nie powinni, a kupił w Stanach i ma. Ale wracając do ad remu: PO CO Misztalowi Ferrari albo Lambo? Bo zamierza urządzić sobie charytatywny wyścig z detektywem Rutkowskim ulicami Łodzi! Dla takich łosi można zamknąć miasto, a na normalny wyścig porządnych kierowców? Szkoda gadać...
Avatar użytkownika
_misiek055_
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): sobota, 10 gru 2005, 19:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez eMGie01 » piątek, 24 mar 2006, 20:48

a wy ciągle tylko narzekacie i narzekacie....wiadomo nie jest u nas wesoło w wielu kwestiach nie tylko w sporcie motorowym no ale panowie moglo by być gorzej ;) cieszcie się że nie mieszkacie np. na takiej białorusi...tam za to co na forum napisaliście by was zamkneli :lol:
''...to co trwa tyle lat nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...''
Avatar użytkownika
eMGie01
 
Posty: 42
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 21:48
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Postprzez Marmetal » sobota, 25 mar 2006, 14:51

Masz trochę racji eMGie01, nie jest wcale tak u nas źle, przynajmniej jeśli chodzi o rajdy. Jako taki poziom w sportach motorowych Polska trzyma.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez eMGie01 » czwartek, 8 cze 2006, 14:01

może coś się ruszyło ? nie są to żadne MP ale zawsze coś ;)

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=34368
''...to co trwa tyle lat nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...''
Avatar użytkownika
eMGie01
 
Posty: 42
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 21:48
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron