Grand Prix Polski 2006

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez cotic » środa, 25 sty 2006, 17:51

Bert moze sie przedstawisz na PW. Ale jak znam życie nie bedziesz miał/a odwagi.

Jeżeli cos masz jeszcze do mnie to pisz na gg:642954 lub zadzwoń +48 697969707.
www.bth.pl/sponsoring/ +48697969707 gg: 642954 lukasz@bth.pl
Avatar użytkownika
cotic
N3
 
Posty: 475
Dołączył(a): niedziela, 25 lip 2004, 20:30
Lokalizacja: Świątniki Górne


Postprzez majonez » środa, 25 sty 2006, 18:46

Pora wrócić do tematu? Jak obstawiacie, ile aut pojedzie w GPP?
majonez
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 12 paź 2004, 07:37

Postprzez nick555 » środa, 25 sty 2006, 22:03

cos mi się wydaje że z całej zbieraniny góra 10...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Ari_Krakow » środa, 25 sty 2006, 22:06

Uwazam eSWu że też jesteś lepszy od Maćka S. - nie musisz się do tego ustosunkowywać :lol: . Cotica dodałem do towarzystwa nie dlatego, że uważam, że jest w pierwszej piątce. W ogóle kierowcy przeze mnie wymienieni nie są pierwszą piątką. Są pięcioma kierowcami, którzy akurat przyszli mi na myśl, a którzy swoim stylem jazdy imponują mi bardziej niż Maciej Stańco. I nie jedyną piątką. Zabrakło tam np.: Andrzeja Dziurki. A tak w ogóle to nie mam nic do Maćka - żeby nie było. I wszystkie moje opinie biorą się tylko z obserwacji z pozycji kibica polskich wyścigów płaskich. Natomiast z wielką chęcią i zainteresowaniem poznam zdanie zawodników na temat umiejętności i cech swoich rywali. Może umówmy się, że piszemy tylko o pozytywnych cechach, a negatywne przemilczamy, bądź traktujemy humorystycznie. Co Wy na to?
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Karol » środa, 25 sty 2006, 22:37

Popieram co do niepisania negatywów. Bo znowu syf będzie a tego chyba nie chcemy :roll:

Wie ktoś może coś na temat Grupy Narodowej 2000?? Będzie w ogóle rozgrywana. Ktoś kto "siedzi" w regulaminach może mi powiedzieć czy weszła w życie "ustawa" o zlikwidowaniu grup A, G, F itp. tylko pojemności jak w DSMP??Jeżeli tak to myśle, że może być ciekawiej niż w ubiegłych latach. :wink:

Czy wiadomo już co z Ram Racing, Aldą Motorsport i KB Racing Team :?: W co "wejdą" w tym roku te teamy?? :P
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez MSG Racing » czwartek, 26 sty 2006, 16:13

- Nie planuję w tym roku Golfa - powiedział Jakub Golec, triumfator pierwszej edycji VW Castrol Cup. - Stawiam wszystko na jedną kartę: albo będzie coś dużego, albo zajmę się szkoleniem młodzieży. Porsche albo nic!

Wiem, że jest straszny kłopot z wyciągnięciem z fabryki nowych 997-ek, ale oceniam szanse na Porsche na 80 procent. Nasz zespół nadal stara się o dwa samochody. Zbyszek Szwagierczak połączyłby starty z Pucharem Golfa. Mnie być może zastąpi Artur Czyż. Istnieje też opcja z jednym Porsche. Wtedy Zbyszek z racji starszeństwa jeździłby Supercup przy Formule 1, a ja startowałbym w Carrera Cup na niemieckich torach. Nie ma kolizji terminów, więc można pogodzić obydwie serie. Kolejna alternatywa to wolne miejsce w niemieckim zespole Tolimit na Carrera Cup - gdyby nie udało się ściągnąć do Polski "naszego" Porsche.

A jeżeli nic nie wypali, zmieniam cywilny samochód, kupuję dużego vana i będę podróżował do Włoch na kartingowe treningi z 6-letnim Jakubem Golcem juniorem. Od 1,5 roku jeździ kartem kategorii Bambini, takim z ramą rosnącą wraz z zawodnikiem. W Polish Racing Development przybędzie trochę starszej młodzieży. Mamy utalentowanego 16-latka z kartingu do Pucharu Kii Picanto. Będą startować w tych rozgrywkach panie - na przykład córka znanego szczecińskiego zawodnika Mariusza Podkalickiego. Na pewno przyda się trener!

To jest news o Jakubie Golcu ze strony AUTOKLUBU. osobiście polecam starty za granicą a u nas ciagnąć młodych!!!!!!!!!!!!!!!!
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez cotic » wtorek, 31 sty 2006, 14:33

No to ładnie Sawicki jedzie Seat Leon Super Copa spec 2006 w GPP...bardzo mocnyc samochod.

Słyszalem z nieoficjalnych źródeł ze Kijasy kupili Audi A4 od Wywiała...

oj grubo grubo;)
www.bth.pl/sponsoring/ +48697969707 gg: 642954 lukasz@bth.pl
Avatar użytkownika
cotic
N3
 
Posty: 475
Dołączył(a): niedziela, 25 lip 2004, 20:30
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez marecki » wtorek, 31 sty 2006, 15:25

Pamiętam jak w Kielcach to audi na mokrym torze wygrało z seleenem.
Taki seat będzie bardzo ciekwy jeśli to prawda, że wystartuje.
A co z RAM czy Stańco pojedzie w GPP ale czym i czy w DSMP jako zmiennik będzie Adam Lacko a może ktoś inny.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez Karol » środa, 1 lut 2006, 13:06

No i bedzie sie działo :!: Czyli będzie pare mocnych aut w GPP. Ta klasa budzi sie powoli znowu do życia. Sezon 2004 był jeszcze w miare (Wywiał A4, Bednarek M3 GTR, Hildebrański 155) o tyle 2005 to jedna wielka pomyłka. Jeżeli dobrze licze to:

Kuba Golec Porsche
Zbyszek Szwagierczak Porsche
Damian Sawicki Seat
:?: Kijas Audi
Maciej Stańco Porsche
Andy Ferrari

Pominąłem kogoś??

Co z H-2000 :?: Właściwie wszyscy co jeździli tam w tym roku mają już sprecyzowane plany na ten sezon. Więc trzeba liczyć na nowych. Chyba GPP powróci do "dawnej" postaci gdzie walka będzie właściwie w Generalce. I chyba Grupa Narodowa całkiem umarła.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez bzyq » środa, 1 lut 2006, 16:16

Jezeli chodzi o wyscigi, to jestem srednio zorientowany, ale mam pytanie co bedzie z Andrzejem Mancinem. Bo doszly mnie sluchy, ze przestawil sie na rajdy samochodowe i w wyscigach nie bedzie jezdzil. Prawda to ??
Bo widze jakies przymiarki do ferraryny. Stad to pytanie.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez mm » środa, 1 lut 2006, 16:47

cos chyba zle liczysz, w sensie ja nie widze nigdzie wzmianki co by porshe mialy jechac w Polsce (kuba i zbyszek)... co innego seat.
Avatar użytkownika
mm
N3
 
Posty: 322
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez eSWu » środa, 1 lut 2006, 17:23

Widzę że pobożne życzenia przedstawiasz Karol ?!?!?!
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez Karol » środa, 1 lut 2006, 20:33

No fakt może się troszunia zagalopowałem ale myśle, że może jednak Golec albo Szwagier pojadą też GPP chociaż DSMP mają jechać dalej Alfą.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Ari_Krakow » sobota, 4 lut 2006, 13:10

Wrzućcie znaną Wam listę planujących starty w GPP. Będzie ktoś z Was jeździł w H2000 i czym?
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Karol » środa, 15 lut 2006, 20:08

No to jednak niezobaczymy sobie 997-emki w Polsce. Chyba. Czyli będzie ciekawie. Z utęsknieniem czekam już sezonu...
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości