HS 2000

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez MSG Racing » piątek, 26 maja 2006, 19:20

yapko napisał(a):Fabrycznie w roku 71 chyba miala 130KM@7500. Ta moze faktycznie miec 140 KM ale chyba 150 to przesada biorac pod uwage ze to jednak OHV i wiele ponad te 7500 sie nie pokreci. Nie sadze zeby rozbierali silnik po kazdych zawodach jak w RC. Inna sprawa ze jezeli tam sa webery 45 a nie 40 to musi miec bardzo mocna gore i relatywnie slaby dol. Ale pewnie skrzynia jest idealnie zestopniowana z silnikiem. Za to minimalna masa samochodu w grupie 2 o tej pojemnosci to 720 kg. Widzialem ze ma prawie wszystko co sie da z laminatu i poliweglanu wiec mysle ze wazy niewiele ponad 700 kg + kierowca.


Jakiś czas temu znalazłem gdzieś info o tej Skodowce ( w necie) i miała minimum 150KM bo coś mi sie takl przypomina że chyba nawet min 160KM było ale to w top wersji. Były mocne. Sam się zdziwiłem
W tamtych czasach też potrafiono sporo koników wyciągnąć.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec


Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości