Puchar Alfa Romeo 2003

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez eSWu » poniedziałek, 17 mar 2003, 12:28

Alfan: nie jest tak źle z powierzchnią w alfie. Zabrano około 10-15 % więcej.
Do tego część nalepek będzie obrysowa (np. alfa romeo nad nr. startowym czy na tylnym błotniku).
Nie można mięć sponsorów konkurencyjnych. Czyli wygląda to podobnie jak w roku ubiegłym. Daj nr faxu to prześle Tobie rozkładówkę reklam na aucie. pzdr
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia


Postprzez alfan » poniedziałek, 17 mar 2003, 18:49

eSWu czyli nie jest aż tak żle :D.I super.Dzięki za propozycje ale z tym faksem bedzie ciężko.Zobacze sobie ten rozkład na żywo-ti juz tylko troche ponad miesiąc :D Pozdrawiam
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez alfan » wtorek, 25 mar 2003, 23:35

Na posiedzeniu ZG PZMot Szanowny :twisted: pan prezes wspomina o szesciu tegorocznych eliminacjach PAR.Po 2 w Poznaniu,Kilecach i Opolu.Jak na razie kalendarz na stronach PZMotu tego nie uwzglednia.Ciekaw jestem czy terminy eliminacji się ie zmienią,i po prostu w jednaj z Poznanskich eliminacji wywalą PAR,czy też może bedą jakies roszady i zmiany obejma całe WSMP.Bule to przeprowadzono rozsądnie...
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Glitol » środa, 26 mar 2003, 08:25

alfan: podejrzewam, że wywalą jeden Poznań.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Glitol » środa, 26 mar 2003, 08:26

alfan: podejrzewam, że wywalą jeden Poznań.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez eSWu » środa, 26 mar 2003, 17:31

Poznań w wyscigach 2003.
PAR:
Zespół Autim: Kuba Golec, Zbychu Szwagierczak.
Zespół Pol-Car: Maciek Garstecki, Jacek Szurgot.

I to by było na tyle. Z ubiegłorocznych zawodników nie jadą Artur Czyż, Arek Nowicki i niżej podpisany.
Nie wystartuja w żadnej z klas również : Maciej i Marcin Kaczmarkowie (oponiarska obsługa pucharu), Seba i Xawer Mielcarkowie, Kuki Litwinowicz, Darek Nowicki, Leszek Patan.
Paweł Hildebrański dogaduje starty fajnym autem ale aby nie zapeszać nie piszę o co chodzi.
Jak widać wszystko się rozpieprz..... Szkoda. Poczekamy na lepsze czasy.

Fun-cup pojedzie jako zabawa bez tytułów (jeśli wogóle pojedzie), utworzono kupę różnych klas: m.in. N-1600, A-1600, N-2000, A-2000, H-3500 i jeszcze jakieś cuda. Klasa replik na autach od Cielucha pojedzie (tzn, nie pojedzie bo brak chętnych).
Kielce zrezygnowały z eliminacji czerwcowej z uwagi na to że alfa miała nie startować, więc robienie eliminacji bez kasy z alfy jest nieopłacalne.
Poznań z radością rezygnuje z jednej eliminacji bo przynajmniej zaoszczędzi kasę. Każda eliminacja zapowiada się na deficytową. Koszt organizacji to około 70 000 zł natomiast wpływy około 50 000 (w tym większość z FAP). Pezetmot daje na organizację 15 000 zł!!!!!!!!.

Kilku poznaniaków szykuje się do wyścigu 25 H Spa Francorchamps (sorry jeśli źle napisałem) na pojazdach fun-cup ale brak jeszcze szczegółów.
Jeśli ktokolwiek z forumowiczów chciałby wystartować w tym wyścigu to niema przeszkód (poza kasą oczywiście). W ubr wystartowało tam 120 aut i ponad 700 zawodników (zawodowców i amatorów).
jeśli chcecie jakieś jeszcze newsy to piszcie.
Pzdr
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez alfan » środa, 26 mar 2003, 19:14

Że nie jeste najciekawiej przekonałem się dzisiaj.Piekna pogoda,troche luzu to sobie wyskoczyłem na tor, w koncu sroda,tradycyjne treningi AW.No i był tylko Szurgot(tak przypuszcam,bo tylko na katrodromie postałem chwilę,a alfa nie miała oznaczen).I tyle.(choć może za pózno byłem).Z drugiej strony,przepieknie tą puchrówka grzał,na niektorych tarkach wręcz latał :D

Recesja nie oszczedza nikogo.Że nieco upadnie idea Tigerów moiżna się było domyslec na ostatniej eliminacji,gdzie cały czas tylko wszyscy mówili o Fun-Carach,a o Cieluchu nagle ucichło.A przecież Tigery byłyby robione w Polsce,w dodatku to o wiele ciekawsze pojazdy od garbusków,mimo mniejszej mocy.No cóż trudno.Nawet jak ktos sie zdecyduje wystartowac,to go zapewne do innej klasy podlacza.

czy chcemy wiecej newsów:?: To głupie pytanie :wink: Jasne :D

pozdrawiam
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Glitol » poniedziałek, 31 mar 2003, 08:02

Rozmawiałem w sobote z człowiekiem z AK. Kieleckiego, który stwierdził że el. czerwcowa w Kielcach nie jest jeszcze na 100% odwołana. Na razie są tylko rozmowy. A tak swoją drogą to pytam się ciula:" Kto z Kielc będzie jeździł w 2003 roku?" a pajac odpowiada mi:" Niewiem" :!: :!: A ten jełop bierze za to kaskę. Ech szkoda mówić.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez marecki » niedziela, 6 kwi 2003, 21:50

W sobote 5.04 w Kielcach śmigała żółto-czerwona Alfa Pol-Caru nr 6 po zamkniętym odcinku toru.
Kto to mógł być?.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez alfan » niedziela, 6 kwi 2003, 23:50

Maciek Garstecki.Był szósty w sezonie 2003 i pewnie już ma przygotowane oklejenie pod ten sezon.Szurgot w Poznaniu jezdził z czystym tłem.
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez golden » środa, 16 kwi 2003, 14:23

juz jest czasowka na stronie ak wielkopolskiego - ponoc zmieniona :) znowu k**** w niedziele bedzie final i ta dziadoska gielda ehhhh znow bedzie sprzet z serwisow ginal jestem cala ta sytuacje bardzo zdenerwowany - ale i tak trzeba zobaczyc co tam w poznaniu trzeszczy

aha jeszcze jedno zapowiada sie ciekawie ponoc 3 Porsche maja jechac - pewnie Stanco, Dziurex i jeszcze ktos :P

PAR chyba cos kolo 18-19 samochodow, Czyza nie ma - Artur ma jezdzi za granica Oby mu sponsor dopisal!!!

jak nie bedzie krzywych akcji z kisielelm i poznaniakami z Pol Caru to bedzie spoko bo reszta sie jakos lubi :?

powodzenia
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Glitol » czwartek, 17 kwi 2003, 07:30

Ten trzeci Porsche to chyba aferzysta Zaleski z Trójmiasta.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez golden » czwartek, 17 kwi 2003, 19:11

hehehe jednak te kilkanascie milionow nie poszlo na marne - drugi gieruszczak nam wyrosl co za kraj :shock:
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron