Sezon 2006

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez bzyq » poniedziałek, 6 mar 2006, 00:59

i kierownica sie okrecic :) heheh
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno


Postprzez andrew » poniedziałek, 6 mar 2006, 01:51

Albert! Pokaż tym wszystkim zarozumialcom z wyścigów, że 1/4 mili też potrafi jeździć? I że nie tylko po prostej... Powodzenia!!!
andrew
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 14:29

Postprzez eMGie01 » poniedziałek, 6 mar 2006, 10:39

Albert napisał(a):Witam Wszystkich,

Dziś zdałem egzamin na licencję WT i wygląda na to że już prawie napewno wystaruję w DSMP w klasie 3500+ autem Audi 80 Coupe S2. Auto jest przygotowywane przezemnie oraz rodzinę Trzonkowskich całkowicie od podstaw. Nie liczymy na sukcesy, klasa bardzo mocno obsadzona ale może zdarzy się cud i nie będziemy ostatni. Drugim kierowcą będzie Adam Trzonkowski junior.

Wyścigi to będzie kontyuacja mojej przygoty z samochodami ktora trwa od zawsze. W 2003 i 2004 startowałem w wyścigach na 1/4 mili a teraz pragnę pojedzić trochę po zakrętach.

Jeśli ktoś ma ochotę zapraszam do obejrzenia foto story na moim forum
http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=30484

ps. nie wiem czy zdążymy na pierwszy Poznań, ale dziś okazało się że w związku z modyfikacją toru ta data jest zagrożona i nie wiadomo czy obędą się te zawody.



no witamy założyciela najciekawszego motoryzacyjnego forum w polsce 8) i powodzenia w długodystansowych
''...to co trwa tyle lat nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...''
Avatar użytkownika
eMGie01
 
Posty: 42
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 21:48
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Postprzez marecki » poniedziałek, 6 mar 2006, 11:04

andrew napisał(a):Albert! Pokaż tym wszystkim zarozumialcom z wyścigów, że 1/4 mili też potrafi jeździć? I że nie tylko po prostej... Powodzenia!!!
a kto tu jest zarozumiały :shock:

ps. w Kielcach trwa wycinka drzewa na owalu :shock: dość duża ciekawe czy to jakaś planowana wycinka czy coś innego :?: .
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez Booyac » poniedziałek, 6 mar 2006, 12:31

odcinek lesny ma byc poszerzony, zeby miec homologacyjna szerokosc (bodajze 9m, a jest, jesli dobrze pamietam, 6m) ale ciagle jest z tym duza niewiadoma czy pozwola fundusze.
poza tym jest juz prawie przepychanka kto ma, a wlasciwie kto nie ma zrobic pierwsza runde... Poznan probuje sie wycofac, Kielce nie chca tego wziac na siebie, raz ze w Miedzianej trzeba walczyc o wylaczenia krajowej, a to dluga droga uzerania sie z urzedami za kazdym razem, dwa, ze lesny jest jeszcze porzadnie skuty zmarznietym sniegiem, kiedy to odpusci trzeba by zapytac gorali, a jak juz odpusci to standartowo trzeba bedzie dziury po zimie policzyc... Kia debiutuje, druga wielka niewiadoma... ciezki sezon sie szykuje, organizatorzy beda robili duuuuze szpagaty zeby spiac wszystko w jedna calosc, mam powazne obawy co do ksztaltu tegorocznych wyscigow, ale badzmy dobrej mysli :?
ScyZzoR Squad Kielce
-=www.scyzzor.com=-
Booyac
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lip 2005, 12:20
Lokalizacja: Kielce

Postprzez nick555 » poniedziałek, 6 mar 2006, 13:23

Wszyscy zaczniemy w Lausitz razem z VWCC :)

PS. Nie ma ktos do sprzedania tablicy OMP albo innej? Oczywiście w komplecie i niedrogo...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez marecki » poniedziałek, 6 mar 2006, 14:40

Booyac napisał(a):odcinek lesny ma byc poszerzony, zeby miec homologacyjna szerokosc (bodajze 9m, a jest, jesli dobrze pamietam, 6m) ale ciagle jest z tym duza niewiadoma czy pozwola fundusze.
:?
nie należy zapominać również o drodze publicznej, króra jest bardzo mocno eksploatowana przez codzienny ruch m.in.ciężarówek w wyniku czego pojawiają pęknięcia a co gorsza koleiny.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez Karol » poniedziałek, 6 mar 2006, 15:17

Kolejny "nawrócony"... i bardzo dobrze. W "ćwiartce" bardziej od umiejestosci kierowcy liczty sie samochód..
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Booyac » poniedziałek, 6 mar 2006, 17:19

krajowa mam okazje regularnie jezdzic i co do jej stanu wydaje mi sie nie ma strasznej tragedii, problemem sa wymalowane zatoczki, na deszczu farba robi sie bardzo sliska, a jesli porownywac to z lesnym to nie ma o czym mowic... jeszcze przed zima chcialem poczuc namiastke jazdy wyscigowej i sprawdzic sie na wyjsciu z lasu... i naprawde mam wielki szacunek dla tych ktorzy ida tam pelnym ogniem... podobno golf jakos te wertepy wybiera ale w seju to jest hardkor, staralem sie jechac szybko, ale odwagi mi brakowalo zeby w niektorych momentach nie odpuscic, wrazen tyle ze mozna sie porzadnie spocic, a pewnie stawka n1150 mijala by mnie jak pacholka, az boje sie pomyslec jak to bedzie wygladac po zimie jesli nie znajda sie fundusze na nowa nawierzchnie
ScyZzoR Squad Kielce
-=www.scyzzor.com=-
Booyac
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lip 2005, 12:20
Lokalizacja: Kielce

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 6 mar 2006, 22:14

A więc Albert to ty jesteś.
Ja też zdałem wczoraj na WT i moze coś mi sie uda.
Jak nie kojażysz to podopwiem Ci ze rozmawialiśmy w sobotę wieczorem przy stole a jabyłem na przeciwko.
Powodzenia z Audiką oby Ci sie udało bo będziemy mieli piękny sound na torze.
Pozdrawiam
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Albert » piątek, 10 mar 2006, 11:54

Do zobaczenia na torze 8)
www.racingforum.pl
Avatar użytkownika
Albert
N1
 
Posty: 95
Dołączył(a): czwartek, 17 lip 2003, 16:31

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron