Kielce 02-03.09 VII Runda WSMP

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez nick555 » piątek, 9 wrz 2005, 19:29

Ciesze się panie Krzysztofie że chce pan zakończyć sprawe. Smród pozostanie i tak, ale jak to ktoś napisał wyżej już jest pozamiatane niestety...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin


Postprzez marecki » środa, 14 wrz 2005, 20:22

Dobrze, że jednak nie zamontowali tych kocich oczek :D, mimo wszystko ta jedna wysepka namalowana z pasów przy wyjściu z lasu na publicznej, stanowi dość duże zagrożenie poślizgu podczas deszczu, jak to na pasach.
Z drugiej strony też jest przecież uliczny tor w Monte Carlo tyle, że chyba jest tam mniej pasów. http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,2914385.html
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez cycu » niedziela, 18 wrz 2005, 13:34

Jestem pierwszy raz wiec witam wszystkich Forumowiczów!!! :D
Widze ze wywiazala sie niezla klotnia po incydencie na ostatniej rundzie :? Wiem ze to nic nie zmieni, ale jak ktos chcesz zobaczyc jak bylo, to niech napisze do mnie: lukasztrzeciak@wp.pl to przesle filmik.

Oby na naszych nielicznych torach bylo jak najmniej takich zdarzeń...
Avatar użytkownika
cycu
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): sobota, 17 wrz 2005, 10:41
Lokalizacja: Kielce/Warszawa

Postprzez Lucky » niedziela, 16 paź 2005, 14:14

Cała ta kłótnia nie ma nic wspólnego z wyścigami. Jest to zazdrość jednego Teamu o to, że drugi może sobie pozwolić na sponsoring innych kierowców. Szanowny Panie Kijas - to, że Zespół KB Racing nie może zasponsorować innym zawodnikom jak Pan to nazywa ładnie "pompowania" klasy to sprawa KB Team. Jeśli kolega Balcer ma takie możliwości, stać go na to - to moim zdaniem może i 100 kierowców w swoich samochodach wystawić w tej klasie.
Pan zapewne wie, że gdyby nie wyrozumiałość Zarządu AMK Częstochowa, to w tym sezonie (2005) nie wystartowałby Pan ani razu...
Proszę więc przemyśleć co Pan pisze i jak Pan pisze...

Ze sportowym pozdrowieniem
Łukasz Maletz
Lucky
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sty 2005, 19:12
Lokalizacja: Często(się)chowa

Hallo Lucky

Postprzez KB team » wtorek, 18 paź 2005, 11:49

Refleks masz jak prawdziwy kierowca wyścigowy. Sprawa na forum już zapomniana a Ty się budzisz ze snu zimowego.Nie odpisywałbym ale ludzie dzwonią i pytają co za palant to napisał więc coś odpiszę.Slusznie ze swoimi umiejętnościami właściwie postawiłeś siebie w gronie kolegów Balcera.Jak nie widzisz różnicy w pompowaniu klasy a stworzeniu sobie jej od podstaw to jesteś jedyny w swoim rodzaju.To właśnie jest brane pod uwagę przez PZM przy tworzeniu regulaminu , aby tytułu MP nie można było ot tak sobie zamówić i kupić. To są wyścigi i to jest sport.Ty jako działacz tego nie wiesz?Zapewnian Cię że KB Racing Team stać na wszystko co potrzebne do uczestnictwa w WSMP i DSMP i to bez niczyjej pomocy.W sezonie 2005 zostawiliśmy najwięcej wpisowego z wszystkich teamów, więc o jakiej zazdrości piszesz?A jeśli chodzi o sponsorowanie startów zawodników w naszym zespole to nieładnie swoje rozgoryczenie wyrażać,bądż co bądż przez prezesa AMK w Częstochowie, w ten sposób.Prosiłeś o możliwość startu , ale u nas jeżdżą albo zdolni kierowcy albo wynajmujemy auta za odpowiednie pieniądze.Przykro mi ale nie spełniałeś żadnych z wymogów.Zastanawiam się co Ci odbiło że piszesz takie paszkwile na forum.Czy to konflikt między AMK a Automobilklubem Częstochowskim , czy poprostu pusta zazdrość . Ja nie jestem działaczem tylko zawodnikiem i naprawdę dystansuję się od wszystkich konfliktów.Członkiem jestem obydwu klubów,składki płacę tu i tu.Ty jako prezes AMK powinieneś inaczej rozmawiać z członkiem swojego klubu , który zdobył w sezonie 2004 3 tytuły MP.Bądż pewien że w ten sposób członków AMK nie przybędzie a napewno o dwóch będzie mniej.A w ogole
to podaj jakis aktualny email lub tel.do klubu i czy dalej biuro masz w swojej piwnicy?


KB Team
KB team
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 11:24

Postprzez cotic » wtorek, 18 paź 2005, 22:15

Eh...masakra

GPP to jedna wielka kłutnia...
www.bth.pl/sponsoring/ +48697969707 gg: 642954 lukasz@bth.pl
Avatar użytkownika
cotic
N3
 
Posty: 475
Dołączył(a): niedziela, 25 lip 2004, 20:30
Lokalizacja: Świątniki Górne

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości