Le Mans 24h

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Le Mans 24h

Postprzez Buncol » sobota, 18 cze 2005, 22:08

sledzi ktos? :D
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Mac1602 » sobota, 18 cze 2005, 22:23

tak 8)
http://grupab.vdclan.com - Rajdowa Grupa B

Szukasz wyścigów F1 na CD/DVD?
Avatar użytkownika
Mac1602
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lis 2004, 18:53
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez żółtodziób » sobota, 18 cze 2005, 22:49

bieda w tym roku straszna... Znowu wygra Audi, nic do nich nie mam, ale wieje nudą...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Gustaw » sobota, 18 cze 2005, 23:02

tak
dali dupy ze nie leci relacja cala noc, z ujeciami z podczerwieni 8)
rok temu kibicowalem Colinowi, a teraz, no coz, jak sie nie ma co sie lubi...
wiec kibicuje Loebowi :wink:
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez JoannaXP » sobota, 18 cze 2005, 23:48

gdzie mozna śledzić wyścig?? gdzieś w tv? na jakim kanale? na jakiejś stronce? :) pytam poważnie 8)
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Re: Le Mans 24h

Postprzez Piccolo_Jr » sobota, 18 cze 2005, 23:58

Buncol napisał(a):sledzi ktos? :D


Jak nie jak tak. Od samego początku. Oczywiście słuchając www.radiolemans.com A tak poza tym o jakiej nudzie mowa? Bo w tym roku sporo się dzieje. Kary stop & go, awarie, wypadki, kapcie, safety cary. Jak to dla kogoś nudne to już nie wiem co powinien oglądać. Wyniki na żywo są na www.lemans.org
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez :alfan: » niedziela, 19 cze 2005, 00:15

W razie gdyby radio przerywało, alternatywny link:
http://213.248.114.91/globecast/globecast.asx

Eurposort pokaże jutro parę godzin live - speed-x, sprawdź program.

Piccolo ma rację - początek był naprawdę ciekawy, choć teraz trochę nudnawo. Ale pewnie niedługo znów jakieś stop&go dla Astona wpadnie. ;)
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Piccolo_Jr » niedziela, 19 cze 2005, 00:19

Dzięki za link Alfan bo juz mnie to przerywanie radia zaczynało denerwować 8)

Po nocce na pewno jeszcze sporo się zmieni. Ktoś odpadnie, ktoś złapie kapcia, ktoś będzie miał awarię, itd. Jak co roku zresztą.
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Gucio » niedziela, 19 cze 2005, 12:15

albo na eurosporcie 8) :D
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

LM24h

Postprzez S-LOGISTICS » niedziela, 19 cze 2005, 12:56

Ja śledze cały czas. Faktycznie troszke nuda, ale jest szansa, że Pescarolo dogoni Audi. Audi wygladaja jak stare paździerze, i kręcą dużo gorsze czasy niz pescarolo. Ubolewam strasznie nad odpadnieciem DOME Mugen, bo bardzo im kibicowałem. w GT1 też jest walka miedzy Vette a Astonem. Stawaim na astona, ale zobaczymy. Najgorsza porażka są relacje na eurosporcie. Pomijam fakt, że nie jest ich za dużo, bo w zeszłym roku były krótsze, ale bardzo czesto, a teraz jest ich 90 min ale są 2 czy 3. Jednak najgorszą porażka jest dwóch obsranych komentatorów. Są tak beznadziejni, że nie wiem co powiedzieć. Nie maja pojecia jakie auta śmigaja, zgaduja po numerach startowych. Realizator tezjest jakis gówniany, bo pokazuje jakies lipne ujecia. Spartolili strasznie tą relacje. Stawaim na pescarolo, zobaczymy o bedzie.

Wyniki śledze na:

www.lemans.org
S-LOGISTICS
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 21 kwi 2005, 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 20 cze 2005, 01:12

no i nuda, znowu Audi, ale wielkie brawa dla Pescarolo, może w przyszłym roku sięgną po zwycięstwo, audiki w końcu muszą się zastarzec. W GT1 znowu Corvette, zastanawia mnie czym prodrive mierzy ilość wpompowanego paliwa, bo w Subarynach rajdowych też już im się zdarzało wlać parę literków na pętlę, nikomu innemu takie numery się nie zdarzają tak często. Brakuje świeżej krwi, gdzie te czasy jak w topowych klasach jeździły maszyny wszystkich liczących się producentów, 10 fa bryk i drugie tyle nie-fabryk... a teraz bida z nędzą
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Piccolo_Jr » poniedziałek, 20 cze 2005, 11:05

Pidolicie Hipolicie. Le Mans nigdy nie jest nudne dla prawdziwego fana tego wyścigu. Zwycięstwa Audi można się było spodziewać - "pancerny" samochód poznany już z każdej możliwej strony przez zespoły i łatwy w naprawie. Ale trzeba przyznać że Pescarolo też dobrze przygotowało się do wyścigu i całkiem groźnym przeciwnikiem było. W przyszłym roku Audi ma nie byc więc może będziesz zadowolony :wink: Zwycięstwa Corwetty też możan się było spodziewać. Nie pisana zasada w Le Mans - nikt nie wygrywa tu za pierwszym razem, potwierdziła się już wiele razy. Co do zabraknięcia paliwa to akurat normalne w tego rodzaju wyścigach - od czasu do czasu zdaża się każdemu.
W przyszłym roku ma startować Porsche w LMP2 Za 2 lata Peugeot dieslem i może Audi z takim samym silnikiem. Więc jest OK a i w przyszłości nie ominą nas spore emocje.
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 20 cze 2005, 13:34

Z punktu widzenia wyścigu to LM nigdy nie jest nudne. Ale z punktu widzenia ilości zespołów i trudności wytypowania zwycięzcy owszem.

Z Prodrivem to jest tak że często im się zdarzało dać dupy z paliwem. w rajdach było przynajmniej kolka takich momentów.

w przyszłyum roku może faktycznie będzie lepiej, przerażają mnie tylko te diesle, jak klekoty zaczną wygrywać to się pochlastam. O powrocie Porsche mówi sie od dawna i.. dupa. W LMP2 to ie będzie tez żaden cymes, MG swego czasy narobiło apetytu, ale na dłuższą metę nie miało szans z LMP1.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez :alfan: » poniedziałek, 20 cze 2005, 13:37

Piccolo_Jr napisał(a): Za 2 lata Peugeot dieslem i może Audi z takim samym silnikiem. Więc jest OK


Picollo, znasz już moje zdanie na ten temat. Jak przypuszczam, niedługo przekonasz się, że opinia żółtodzioba jest dość podobna :wink:

EDIT; o, nawet zdążył mnie wyprzedzić :)
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Piccolo_Jr » poniedziałek, 20 cze 2005, 14:18

MG Lola w pierwszym roku startów była naprawdę szybka tylko niestety awaryjna. A później fabryka się wyfofała i mamy to co mamy. Niestety terzeba przyznać że samochody LMP2 są jakoś dziwnie delikatne.

Jakoś widać wciąż niektórzy nie dają sie skusić "ciemnej strony mocy" (diesle :wink: ) Ale w przyszłości Możemy zobaczyć jeszcze ciekawsze wynalazki w wyścigach. Szczególnie jeźli sie okaże że zacznie brakowac ropy naftowej na świecie. Co powiecie na biopaliwa :twisted: albo gaz 8) A może ogniwa paliwowe. Nigdy nie wiadomo co nam przyniesie przyszłość
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości