Bieszczadzki Wyścig Górski/Prządki 2005

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez bzyq » sobota, 1 paź 2005, 18:42

wlasnie wrocilem ;)
powiem jednym slowem : WYPAS.
pierwszy przyjechal Stec, drugi Jarek Hebzda, trzeci Duda, czwarty Szymek !! pojechal Romka Barana. nie to zebym go nie lubil, bo jezdzi u nas w klubie, ale kontakty ze Stecem trochu z niego za duzego gwiazdora zrobily.a spikerem byl Robert Szelc ;]
jutro vol. 2

Szymek OGNIA !!!!!!!
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno


Postprzez ŁukaszWRC » sobota, 1 paź 2005, 19:29

Wrociłem o szóstej i powiem że bardzo mi się podobało. Obejżałem w sumie trzy przejazdy. Byłem na prządkach na punkcie 25, w Korczynie na łuku po szykanie oraz przy rampie startowej do drugiego podjazdu.
Stec jak zwykle pełnym gazem, ale niestety w większości na okrągło. Rewelacyjnie jechał Piękoś, nieco zawiodł Kozłowski, ale można to wybaczyć z racji debiutu w nowej furze.
Szkoda, że jutro już mnie nie będzie w Korczynie :cry:

Nawiasem mówiąc o mały włos nie wygrałem przejaźdżki na prawym fotelu. Miałem kupon numer 00113, a wygrał numer 00112.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez ptakwrc » sobota, 1 paź 2005, 22:18

wrobel321 napisał(a):(dowiedziałem sie że rok temu Stec ustanowił rekord trasy)
rok temu nie jechal ;)
Hebzda rzeczywiscie - po prostu profesjonalnie odprawil numer jak Panizzi, az sie zdziwilem ze lancerem sie da tak poobracac na patelni, ktora jakby nie bylo jest wyprofilowana a nie plaska :)
zawodnicy niezle naprawde, byla rywalizacja; zabezpieczenie ... moze nie malo skuteczne, bo w tym wzgledzie powiedzmy ze ok ale totalnie bezmyslni.. jak widac maja chyba deficyt w porzadkowuych w AK malop i bieckim i byle palantow powsadzali w kamizelki -0 nie chce mi sie opowiadac bezsensownych sytuacji, tak samo jak mi sie nie chcialo im tlumaczyc podstawowych spraw..
poza tym bardzo mila impreza :)
RFRTEAM.FORA.PL
Avatar użytkownika
ptakwrc
A5
 
Posty: 572
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2003, 15:03
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez mop » poniedziałek, 3 paź 2005, 00:48

ogolnie to zajebiscie bylo :)
wielkie podziekowania dla organizatorow za probe przyspieszenia rozdania nagrod (ale dzwon jakiegos **** musial to popsuc) i za to ze odbierajac dokumenty dostalismy wszystkie wyniki podjazdow.
zaczyna byc naprawde milo :)

no i pozdrowienia dla sedziow z armageddonu i genezy :D:D:D
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Postprzez m_sport » poniedziałek, 3 paź 2005, 10:24

Czy są gdzieś już fotki i wyniki?
m_sport
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): niedziela, 12 cze 2005, 23:17

Postprzez nick555 » poniedziałek, 3 paź 2005, 10:35

mop geneza to to po lewej od armaggedonu? :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Tobi » poniedziałek, 3 paź 2005, 10:37

Tak
TOBI - LOŻA SZYDERCÓW
Tobi
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): sobota, 10 kwi 2004, 00:05

Postprzez rafaellop » poniedziałek, 3 paź 2005, 12:48

Nagrałem i zmontowałem film ze sobotniej eliminacji GSMP w Prządkach. Film trwa 22 minuty i zawiera w zasadzieprzejazdy wszystkich zawodników zarówno na dwóch podjazdach wyścigowych jak i na dwóch, poprzedzających podjazdach treningowych. Na filmie znajdują się ujęcia z czterech miejscówek, każda w trzech różnych konfiguracjach, tj. patelnie pod Cześnikiem, zakręt Janii (tam gdzie rok temurozbił swoją 156), szykana oraz prawy na starcie. Na filmie udało mi się utrwalić zderzenie Hebzdy z oponami na prawym na starcie oraz całkowite rozbicie szykany przez R. Barana. Chętnie bym udostępnił, ale z racji rozmiaru (120 MB) nie mam możliwości umieszczenia go w sieci :-\ Napisałem do Autoklubu, może umieszczą na swoich serwerach. Jeśli nie, to może jakaś dobra dusza udostępni trochę miejsca :-)

P.S. Szymon Piękoś rządzi! :-)
Pozdrawiam!
Rafał
https://www.creamsoft.com
rafaellop
N2
 
Posty: 152
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 21:01

Postprzez wrobel321 » poniedziałek, 3 paź 2005, 18:58

rafaellop napisał(a):Nagrałem i zmontowałem film ze sobotniej eliminacji GSMP w Prządkach. Film trwa 22 minuty i zawiera w zasadzieprzejazdy wszystkich zawodników zarówno na dwóch podjazdach wyścigowych jak i na dwóch, poprzedzających podjazdach treningowych. Na filmie znajdują się ujęcia z czterech miejscówek, każda w trzech różnych konfiguracjach, tj. patelnie pod Cześnikiem, zakręt Janii (tam gdzie rok temurozbił swoją 156), szykana oraz prawy na starcie. Na filmie udało mi się utrwalić zderzenie Hebzdy z oponami na prawym na starcie oraz całkowite rozbicie szykany przez R. Barana. Chętnie bym udostępnił, ale z racji rozmiaru (120 MB) nie mam możliwości umieszczenia go w sieci :-\ Napisałem do Autoklubu, może umieszczą na swoich serwerach. Jeśli nie, to może jakaś dobra dusza udostępni trochę miejsca :-)

P.S. Szymon Piękoś rządzi! :-)


kto tu sie zna na uploadach i downloadach????????
www.megaupload.com
tam chyba mozna umieścic (250 MB) !
Kto pomoże chciałbym zobaczyć co się działo bo byłem tylko na jednym przejeździe!
Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 paź 2005, 22:25 przez wrobel321, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Kulig Forever - Nigdy nie zapomnimy!
wrobel321
A5
 
Posty: 552
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2005, 13:15
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postprzez bzyq » poniedziałek, 3 paź 2005, 20:46

rafaellop napisał(a):
P.S. Szymon Piękoś rządzi! :-)


nie ma to tamto !!!
Szymek ognia !!
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez nick555 » niedziela, 9 paź 2005, 16:40

na http://www.rajdy.prezes.com/ w dziale filmy pojawił się przejazd Kuby Jankowskiego pucharowym Golfem TDi. Ogólnie to on-board z małą wstawką :) waga ok 90 mb jakość dobra czas około 4:30 tylko podkład muzyczny niepotrzebny, można było posłuchać dzwięku pucharówki...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez :alfan: » niedziela, 9 paź 2005, 17:24

nick555 napisał(a):n tylko podkład muzyczny niepotrzebny, można było posłuchać dzwięku pucharówki...


Pozwolę sobie mieć dokładnie odmienne zdanie. :wink:
Dzięki za linka.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez nick555 » niedziela, 9 paź 2005, 18:46

alfan chodziło mi o to że nareszcie mogłem usłyszeć golfa jak chodzi na wysokich obrotach:) bo tak to nawet w depo nie było go za bardzo słychac :) :) :)

sorry za off...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez :alfan: » niedziela, 9 paź 2005, 19:16

nick555 napisał(a):alfan chodziło mi o to że nareszcie mogłem usłyszeć golfa jak chodzi na wysokich obrotach:)


Na JAKICH obrotach :?: :lol: :D :wink:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez nick555 » niedziela, 9 paź 2005, 19:21

no dobra, powyżej trzech tysięcy... :):):)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości