3 el. WSMP - 3-4.06 Kielce

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez eSWu » wtorek, 7 cze 2005, 10:28

A najciekawsze było że dzięki nie kontynuowaniu DSMP obie załogi A. Kieleckiego mogły zostać sklasyfikowane. Zarówno Stańco/Janus jak i Gładysze zostaliby bez punktów a tak proszę ośme i dziewiąte w generalce to lepsze niż nic. Ponadto wyścig trzeba było przerwać wcześniej by zapobiec np. mojej sytuacji gdy z depo niemogłem wyjechać bo blokowała mnie straż ponadto brodzić w głębokiej pianie musiałem. Ale nie sędzieowie czekali aż minie pół wyścigu i będzie po problemie. Smutne to. Kolejna rzecz to dlaczego po ubiegłorocznych dwóch incydentach gdy auta traciły hamulce i jechały "prosto do Kielc" w tym roku pozwolono aby tam na dole "na wylocie" stali ludzie ???
Zadziwiająca bezmyślność.

P.S. Mop kto chciał Cię lać po wyjściu z parcu ferme , a potem mnie jak cię zasłoniłem i wdałem się w pyskówkę ???
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia


Postprzez Gokart » wtorek, 7 cze 2005, 11:34

YOG tak, to byłem ja :-)
pozdr

może w lipcu będziemy, zobaczymy...
Avatar użytkownika
Gokart
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): wtorek, 6 sie 2002, 13:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez marecki » wtorek, 7 cze 2005, 12:23

104 zawodników to bardzo dużo :shock: , dawno nie było w kielcach takiej licznej załogi. Czuje, że wyścigi w kraju odradzają się to może bardzo cieszyć.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez mop » wtorek, 7 cze 2005, 12:28

seba:
widze ze ciezko u Ciebie z rozsadna dyskusja. Podalem Ci 4 rozsadne argumenty, a ty wciaz nie potrafisz wyprowadzic jakichkolwiek kontrargumentow oprocz obrazania mnie.

faktycznie na tym torze nie ma sedziowania, wiec jak juz jakis sedzia daje ostrzezenia, oznacza to ze rzeczywiscie musiala byc ewidentnie czyjas wina.

no faktycznie dobry argument- gregor złożył ci lusterko wieć ty wyjeb**eś go na bande- bardzo mądre zachowanie...


nie do konca, gregor zlozyl mi lusterko, kiedy jechalismy BOK w BOK i wypychal mnie w wal po prawej stronie, jechalem juz polowa samochodu po zielonym.

zauwaz tez, ze bez lusterka ciezko sie jezdzi, probowales kiedys?

jesli wciaz chcesz mnie obrazac, prosze odpowiedz po koleii punkcik po punkciku, na moje argumenty.
jesli zamierzasz mowic cos w stylu, "sedziowie kupieni i slepi" "regulamin pisany przez ***" to lepiej wogule nic nie pisz.

ps. BTW na hamowaniu ze spadku calkiem porzadnie dostalem w tyl, przypadkiem nie od Ciebie?

pozdrawiam
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Postprzez mop » wtorek, 7 cze 2005, 12:33

eSWu: to pewnie byl stary gregor.

nie potrzebnie zreszta wdalem sie w te pyskowki, ale bylem na niezlym wkur***, 3 miejsce praktycznie w kieszeni, a tu jakis typ z przerostem ambicji :(
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Postprzez Tobi » wtorek, 7 cze 2005, 14:41

No a czemu badanie jest takim tematem tabu
P.S. do Cotica
Odczep się.
TOBI - LOŻA SZYDERCÓW
Tobi
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): sobota, 10 kwi 2004, 00:05

Postprzez cotic » wtorek, 7 cze 2005, 14:52

Sorry Mop..ale jeśli mówisz o Kubie to nie masz o niczym pojęcia...Widzisz jedziesz Nką z Agrupowym silnikiem i cieszysz sie jak murzyn bateryjką ze kogoś wyprzedziłeś...nie na tym rzecz polega..
Zresztą cały Rzemieślnik ma przekręcone samochody...Nie mówiąc juz o panu "xxx"
www.bth.pl/sponsoring/ +48697969707 gg: 642954 lukasz@bth.pl
Avatar użytkownika
cotic
N3
 
Posty: 475
Dołączył(a): niedziela, 25 lip 2004, 20:30
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez Tobi » wtorek, 7 cze 2005, 15:01

A kto to jest xxx?
TOBI - LOŻA SZYDERCÓW
Tobi
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): sobota, 10 kwi 2004, 00:05

Postprzez S-LOGISTICS » wtorek, 7 cze 2005, 15:05

Dobra Mop, olewamy sprawe. Przyjmujemy jako pewnik, że masz niedowład umysłowy, zaniki pamieci, paraliż 3/4 mózgu i wogóle jesteś ociemniały. Do tego jeździsz H-gr sejem w Nce, wogóle nie potrafisz jeździć i wszystko masz przekrcone. Szczególnie włosy:) I jak powiedział Cotic:" ...nie masz o niczym pojecia...". Generalnie jak ja bym miał taka bateryjke jak murzyn, to bym sie cieszył jak chu***. A szczególnie moje koleżanki:)

W takim razie niech mustafaraj, guru, mester, pan nad pany Cotic powie co i jak. Na czym polega rzecz?

Cotic zachowujesz sie jak pajacyk na gumkach i wzbudzasz ciśnienie, którego nie ma. W tym momencie udowadniam Ci, że nie masz racji, bo samochody Sik-ora i Tobiego przeszły badanie śpiewajaco (obaj Ak-Rzemieślnik). Natomiast Kuby już nie tak bardzo...

Jezeli uwazasz, ze sa przekrecone, to smialo: nazwiska i przeróbki. Bo powiedzieć, że "xxx" ma przekret to ja też moge.

Pozdrowienia z Warszawy
S-LOGISTICS
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 21 kwi 2005, 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez OZ » wtorek, 7 cze 2005, 15:11

Zadzwoncie chlopaki do siebie, albo na pw kontynuujcie ta zenadke, bo az przykro zagladac do dzialu o wyscigach.
Avatar użytkownika
OZ
N1
 
Posty: 97
Dołączył(a): czwartek, 7 kwi 2005, 08:27

www.sportserwis.com

Postprzez skitom » wtorek, 7 cze 2005, 15:43

Serdeczne gratulacje dla zawodników spod szyldu "Skinder Management"
Aby tak dalej !!!!

p.s.
Powiedzcie swojej konkurencji ,ze to nie było ostatnie słowo !!!
skitom
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 4 paź 2004, 15:57

Postprzez cotic » wtorek, 7 cze 2005, 16:04

To jest własnie WARSZAWA 8) hehe
www.bth.pl/sponsoring/ +48697969707 gg: 642954 lukasz@bth.pl
Avatar użytkownika
cotic
N3
 
Posty: 475
Dołączył(a): niedziela, 25 lip 2004, 20:30
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez tomusxs » wtorek, 7 cze 2005, 16:19

Ja, czyli mustafaraj, guru, mester, pan nad pany ToMuSxS powiem wam tyle :D
Wiem cos wiecej na temat silników A grupowych z naklejka N na szybach :) Bez obrazy dla chłopaków z Rzemieślnika(respect) :twisted:
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez nick555 » wtorek, 7 cze 2005, 18:04

S-LOGISTICS napisał(a): ...wogóle nie potrafisz jeździć i wszystko masz przekrcone. Szczególnie włosy:)...


dobre dobre hehehe niemoge...
a tak na serio robicie najfajniejszą robotę dla całych wyścigów a póxniej psujecie wszystko po zawodach. Z tego co wiem zawsze warszawka z innymi sie blisko nie trzymała ale ludzie wyluzujcie!!! Sprzęt kosztuje mase kasy wyjazdy podobnie a wy tu sobie wyjeżdżacie że xxx ma przerobiona furę? a kto to jest xxx? Trzeba najpierw trochę chyba jeździcc się nauczyć a nie siać ferment...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Tobi » wtorek, 7 cze 2005, 18:13

Do Oza - nie podoba Ci się to nie zaglądaj
Do Łukasza - weź się chłopie w garść - było badanie i dwa samochody z Rzemieślnika nie były oszukane więc skończ ....
Do Tomusia-xs - silniki w Seicento nie mają szyb a tym bardziej na nich naklejek.
A teraz wszyscy pokrzywdzeni przez oszustów niech sobie popłaczą po wyścigu jakich to mają nieuczciwych konkurentów.
P.S.
Chciałbym pochwalić Garsteckiego za super jazdę fair play ( mógł mnie wywalić ze 3 razy ).
TOBI - LOŻA SZYDERCÓW
Tobi
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): sobota, 10 kwi 2004, 00:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości