Wyścig na 1/4 mili w Rzeszowie!

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Wyścig na 1/4 mili w Rzeszowie!

Postprzez wrobel321 » środa, 18 maja 2005, 21:33

W niedziele 22 maja będzie w Rzeszowie wyścig na 1/4 mili. Podobno ma być na ulicy Sikorskiego, ( jest to droga na Tyczyn czyli przez Rejtana prosto) podobno maja zamnkac pas ruchu:

http://members.lycos.co.uk/dever1984/fo ... /index.htm

Są to informacje nieoficjalne!
Jeśli cos wiecej bedziecie wiedzeć to piszcie!

Pozdrawiam!
wrobel321
A5
 
Posty: 552
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2005, 13:15
Lokalizacja: okolice Rzeszowa


Postprzez nick555 » środa, 18 maja 2005, 23:21

przestańmy z tego robic sport...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez PawelRally » czwartek, 19 maja 2005, 07:09

nick555 napisał(a):przestańmy z tego robic sport...


To samo chciałem napisać. 1/4 mili nie zasługuje na miano tematu w kategorii wyścigi :?
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez krzychd » czwartek, 19 maja 2005, 11:04

Tu masz dyskusje na temat ćwiartki http://www.autoklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2003
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ptakwrc » czwartek, 19 maja 2005, 18:03

sport z tego sredni .. no i z rajdami porownania wogole nie ma :) no ale w niedzielne popoludnie przejezdzajac np nad bulwarami rowerem mozna popatrzec jak cos niezle "odchodzi" niz isc do cioci na iemieniny ;)
RFRTEAM.FORA.PL
Avatar użytkownika
ptakwrc
A5
 
Posty: 572
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2003, 15:03
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Slee_ » niedziela, 22 maja 2005, 15:35

Bylem przez chwile, znudzilo mi sie i wrocilem do domu :D Szczeze mowiac, nie ma co ogladac, za to ludzi w ..... Safewciarze zamiast pilnowania porzadku zajmuja sie glownie robieniem zdjec i kreceniem filmow.
Slee_
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 20:02
Lokalizacja: Reykjavik

Postprzez nick555 » niedziela, 22 maja 2005, 15:48

tak to jest... na bemowie podobna na parkingu Kijas Honde do wyscigów testował i ją rozbił. Nie chce nikogo oskarżać ale tu też obsługa mogła go chyba powstrzymać, a i on mógł pomysleć troszkę...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Buncol » piątek, 27 maja 2005, 14:02

jestescie troche nietolerancyjni :?

a jesli chodzi o ta honde to wine ponosi tylko wlasciciel i ludzie z ktorymi sie scigal.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wrobel321 » piątek, 27 maja 2005, 18:01

Powiem wam tak: nie podobał mi sie ten sport wcześniej jak go oglądałem w telewizji, ale ostatnio w niedziele byłem na wyścigu i powiem wam ze mi sie spodobało. Oczywiście nie jest to co rajdy, wyścigi czy wyścigi płaskie czy górskie ale ogólnie fajny sport. Najbardziej spodobało mi sie Audi S4 co ma cos kolo 900 koni!
Zapraszam do Stalowej Woli w niedziele 5 czerwca!
wrobel321
A5
 
Posty: 552
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2005, 13:15
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postprzez +RAFAŁ+ » piątek, 27 maja 2005, 18:09

O, dopiero teraz zauważyłem ten temat :)

Byłem na tych wyścigach, wogóle pierwszy raz w życiu na 1/4 mili. I co? Kupa. Nigdy więcej. Nie dość, że stałem godzinę i czekałem na start bo mieli takie opóźnienie przez niesfornych kibiców, to nawet jak już się zaczęło to w sumie nic się nie zmieniło. Co kilka minut ktoś przejedzie, wraca itd. Nie wiem co tylu ludzi do tego przyciąga. Oglądając ten wyścig widziałem kilka samochodów które znam i wiem dlaczego oni w tym biorą udział. Nie potrafią po zakrętach jeździć.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez Buncol » piątek, 27 maja 2005, 23:18

RAFAL, przyjedz na MP. Ten Rzeszow to jest cos takiego jak jakis beznadziejny KJS
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 28 maja 2005, 08:08

Sorry Buncol, ale nie będe tłukł się kilkaset kilometrów aby popatrzeć na kilka samochodów jadących na wprost. Wolę na jakiś rajd pojechać, choćby PZM.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez micz » niedziela, 29 maja 2005, 15:34

Ale przyciąga o wiele więcej niż do innych dyscyplin. W poznaniu na długim dystansie były pustki-tylko rodziny i znajomi zawodników. I to jest twoim zdaniem sport ciekawy dla mas? Nie żartuj.

O popularności 1/4 (chociaż kocham rajdy i kręte wyścigi) świadczy oglądalnośc programów o rajdach (oes +/- 10 000) i nakład gazety WRC (coś około 12 000). Gazeta tuningowa GT ma nakład 60 000 70 000 tysięcy a programy o tuningu w turbo ogląda regularnie 40 000 60 000 osób. Jest różnica?
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez tomi_kl » niedziela, 29 maja 2005, 15:37

micz napisał(a):Ale przyciąga o wiele więcej niż do innych dyscyplin. W poznaniu na długim dystansie były pustki-tylko rodziny i znajomi zawodników. I to jest twoim zdaniem sport ciekawy dla mas? Nie żartuj.

O popularności 1/4 (chociaż kocham rajdy i kręte wyścigi) świadczy oglądalnośc programów o rajdach (oes +/- 10 000) i nakład gazety WRC (coś około 12 000). Gazeta tuningowa GT ma nakład 60 000 70 000 tysięcy a programy o tuningu w turbo ogląda regularnie 40 000 60 000 osób. Jest różnica?

Jest , aż z ciekawośc pojade na MP w Poznaniu. Dzisiaj miałem wybrac sie na lotnisko pod Brzegiem , ale kompletny brak informacji o tej imprezie w mediach(harmonogram) mnie zniechęcił ...

Podobno miał tam jechac Tercjak w 306 maxi i TT Koraszowskiego
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez LuiG » niedziela, 29 maja 2005, 21:58

info było...
www.automobilklub.opole.pl
www.tuning.opole.pl
www.streetracing.pl

A maxi startował, ale coś nie najlepiej... choć wygrał klasę 8)

A popularność 1/4 mili wynika z tego że jest dużo kibiców, to przyciąga zawodników, i kolejnych kibiców, jest to dyscyplina nowa i jeszcze sie nie znudziła, choć powoli tak byc zaczyna, mistrzostwa polski fajnie pooglądać ale dla zwykłego człowieka (głównie-mało pieniędzy) niedostępna, nikłe szanse na dobre miejsca, szczególnie w wysokich klasach, taka brualna prawda tam liczą sie juz duże pieniądze...

Ale jeśli chodzi o start w takich zawodach to są to najtańsze zawody, nie ma co ukrywać... niskie wpisowe krótki dystans,(brak dojazdówek)=małe koszty benzyny, no i chyba jedna z ważnych zalet że tutaj nie uszkodzisz samochodu, tzn nikłe szanse żeby w coś przywalić, zachaczyć itp, co najwyżej samochód może nie wytrzymać... ale w ten sam sposób można rozwalić sie na ulicy... - duża przewaga nad KJS

są jakiś małe kręciołki - wpisowe niskie, brak dojazdówek, ogólnie niskie koszta- ale brak ... takiej piknikowej atmosfery która zawsze jest na jakich kolwiek wyścigach

Gdyby zostawić oprócz jednej rzczy w sprincie wszystko tak jak jest-zmienić jedną rzecz-trasę dać parę zakrętów- ale cała reszta musiała by pozostać- atmosfera-jakaś rywalizacja, ci sami kibice ci sami zawodnicy- była by super impreza, ale to b.ciężko wykonalne...

Bardzo dobrym pomysłem, super pomysłem jest ALT(info: http://forum.sss.org.pl) w porównaniu do kjs duże wpisowe- ok 250-300zł - dla wielu osób jest za wysokie - chętnie bym sie wybrał, ale mam do wyboru 3xKJS albo 1xALT no i raczej to pierwsze...
Avatar użytkownika
LuiG
N3
 
Posty: 230
Dołączył(a): niedziela, 10 paź 2004, 21:12
Lokalizacja: Opole

Następna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości