Kisiel w Alfa Challenge

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Rambis » poniedziałek, 29 mar 2004, 14:45

Kisiel dziwiaty po dwóch wyścigach, jestem zaskoczony i to bardzo, ale gratulacje. Cały LG SRW był super, najbardziej podobał mi się wyścig samochodów turystycznych, ale Alfy jadą super, szkoda tylko, że w drugim wyścigu ich poniosło i sami sie wyeliminowali. Jeszcze raz gratulacje i pozdrowienia dla RAM Racing Team.
Rambis
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 21 sty 2004, 15:57


Postprzez Transformer » poniedziałek, 29 mar 2004, 17:10

etcc było piekne :) mimo tego ze przez cały 1 wyscig prowadzily 3 alfy - była walka - zadnych team orders :) i ten feralny drugi wyscig ... jak zobaczylem ze Tarquini i Giovanrdi przejechali rownolegle 2 szykany to pomyslalem ze musi sie stac cos niedobrego ... no i sie stalo ... jak obaj wypadli to juz pozostaly tylko emocje na ktore miejsce awansuje Farfus :)
A z innej beczki - wie ktos ile procentowo czasu jechał Marcinkiewicz (czy wogole) a ile bracia Niemcy w nGT?
http://www.alfa156.pl/ Alfa 156 | http://photomotive.net/ że niby blog | http://www.flickr.com/photos/airsiwy/ Zdjęcia
Avatar użytkownika
Transformer
N3
 
Posty: 256
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 20:38
Lokalizacja: Kraków

Postprzez :alfan: » poniedziałek, 29 mar 2004, 22:33

Transformer napisał(a):A z innej beczki - wie ktos ile procentowo czasu jechał Marcinkiewicz (czy wogole) a ile bracia Niemcy w nGT?


Słyszałem plotkę,że w ogóle nie jechał,nawet w wolnych treningach (kasa). Oczywiscie może to być nieprawda.W każdym razie, na podium sobie postał :roll:

A po obejrzeniu Farfusa wrzucającego Alfę w zakręt z przeciwkontry z miejsca się w nim zakochałem :shock: :D :wink:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Transformer » wtorek, 30 mar 2004, 00:18

:alfan: napisał(a):Słyszałem plotkę,że w ogóle nie jechał,nawet w wolnych treningach (kasa). Oczywiscie może to być nieprawda.W każdym razie, na podium sobie postał :roll:


No właśnie mi się też coś takiego obiło o uszy ... szkoda by było :(

:alfan: napisał(a):A po obejrzeniu Farfusa wrzucającego Alfę w zakręt z przeciwkontry z miejsca się w nim zakochałem :shock: :D :wink:


Farfus rulez :) Tak jak napisał Zbyszek na IKARze :) Wyprzedzał tam gdzie inni o tym wogole nie myślili ... z taką lekkością jakby miał ze 100 hp wiecej :)
http://www.alfa156.pl/ Alfa 156 | http://photomotive.net/ że niby blog | http://www.flickr.com/photos/airsiwy/ Zdjęcia
Avatar użytkownika
Transformer
N3
 
Posty: 256
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 20:38
Lokalizacja: Kraków

Postprzez :alfan: » wtorek, 30 mar 2004, 00:56

Transformer napisał(a):
Farfus rulez :) Tak jak napisał Zbyszek na IKARze :) Wyprzedzał tam gdzie inni o tym wogole nie myślili ... z taką lekkością jakby miał ze 100 hp wiecej :)


Nie no to przesada...ogólnie wiadomo,że Alfa ma tylko 80hp więcej od BMW :mrgreen:

A mnie właśnie lista wróciła, z czego sie niewymownie cieszę.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez golden » sobota, 19 cze 2004, 20:10

robert - chce sprzedac swoja alfe i zaczac wynajmowac topowa 147, zeby byla bardziej konkurencyjna w stosunku do czolowki - zobaczymy czy plany wypala...
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez golden » niedziela, 5 wrz 2004, 20:53

ehh budyn wczoraj na 10 miejscu w biegu nr 1 - przesunal sie pare miejsc w stosunku do klasyfikacji - dzis niestety jednak 11 miejsce - a myslalem ze sie wbije do 8-7 :( ale i tak dobrze - mancin lediwe 2-3 pozycje za nim - moze za rok z lepszym sprzetem i doswiadczeniami bedzie lepiej
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alien » niedziela, 5 wrz 2004, 20:57

Kolesie z konkurencji jezdza z solidna kasa i doswiadczeniem od lat po tych torach. Wystarczy popatrzec na klasyfikacje rookies, bo o generalce nie ma co sie rozwodzic, i odrazu widac gdzie budynia miejsce. Mancin jak ma kesz i pojezdzi pare lat, to moze gdzies cos tam zdziala. Ale milo, ze jezdza, choc kaski u nich nie za duzo niestety.
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez Rambis » wtorek, 7 wrz 2004, 11:50

Wiesz Alien, z tego co wiem to u Andiego raczej nie ma problemów z kaską, jeździł cały sezon nie tylko w pucharze Alfy ale i u nas no i do tego jeździł do niemiec uczyć się jeździć, i jakos mu wystarczyło. Kisiel to chyba gorzej stoi z kasą w końcu nie jechał całego sezonu w pucharze o mistrzostwach naszych nie wspominając.
Rambis
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 21 sty 2004, 15:57

Postprzez nick555 » niedziela, 10 kwi 2005, 23:26

Może trochę off ale chciałbym wiedzieć. Andi dobrze jechał ostatni wyścig był 6 i gość wali mu w tyłek. co wtedy robi komsja sędziowie? muszą takiego ukarać? czy trzeba wnosic protest? Podejrzewam że i tak pewnie zrobić mu nic nie mogą ale może ktos zna jakieś szczegóły?
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez :alfan: » poniedziałek, 11 kwi 2005, 00:09

To zależy....od kraju, od serii, od okolicznosci. Ogólnei wiadomo, ze np. w BTCC jeździ się odtro. Z drugiej strony bodajże w V8 Supercars restrykcje są tak ostre, iż kierowcy trochę boją się do siebie zblizać.

Wyglada mi na to, że w EAC sedziowie są dośc liberalni, zresztą tam się tyle dzieje, ze ciężko byłoby im połapać kto właściwie co zrobił :wink:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Glitol » poniedziałek, 11 kwi 2005, 08:23

Fakt Puchar Alfy przypomina troszkę Auto-Rodeo.
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości

cron