Zróżnicowanie sprzętowe

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Zróżnicowanie sprzętowe

Postprzez Piccolo_Jr » środa, 31 lip 2002, 17:15

według mnie w klasie GP Polski zróżnicowanie w sprzecie jest zbyt duże. JAk to jest że w jednej serii startują samochdy turystyczne (Audi A4 Alfa 155) klasy GT (Porsche911) i samochody z Clio Trophy oraz VW Golfy. A jak dodamy sobie BMW M3 i resztę tego co jeździ to mamy naprawe dziwną mieszankę o ogromnym zróżnicowaniui mocy. Moim zdaniem powinno się ujednolicić sprzęt.
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań


Postprzez LEH » środa, 31 lip 2002, 21:02

Ujednolicenie byłoby fajne ale aktualnie jest raczej niemożliwe w Polsce - każdy jedzie czym może (na co go stać) - i gdyby jescze GP Polski podzielić to w wyścigu by jechały po dwa trzy auta. Smutne to ale prawdziwe - już nawet cieniasami mało kto jeździ. :cry:
LEH
 

Postprzez -=ZiObEr=- » czwartek, 1 sie 2002, 08:26

Panowie, chodzi o jedno: KASA. Jak nie ma kasy czlowie nie jezdzi. Poza tym potrzebni są sponsorzy którzy by zaczeli wykladac na ten rodzaj sportu w polsce. W/g mnie gdyby nie na poczatku puchar Megane i teraz Alf to watpie, czy wyscigi plaskie w polsce utzrymaly by sie.
-=ZiObEr=-
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 08:01
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Alex K » czwartek, 1 sie 2002, 20:37

Moim zdaniem Polska jest za słabym motorowo krajem aby mieć silną klasę GT lub Touring Car. Dlatego (ze względu na koszty)Mamy pomieszanie pojazdów GT i TC, itd. Ja osobiście chciałbym zobaczyć któregoś z kierowców w DTM lub V8STAR w niedłuim czasie, talentów nie brakuje. Więc może.
Alex K
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 20:10
Lokalizacja: z Polska

Postprzez -=ZiObEr=- » piątek, 2 sie 2002, 07:44

Alex, widzielismy w V8STAR, naszego mistrza A.Dziurke ktory nic tam nie zdzialal, a takze jezdzil w Euro STC i tez kupe ugral.
-=ZiObEr=-
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 08:01
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Glitol » piątek, 2 sie 2002, 08:50

:shock: A wg mnie winni takiego stanu rzeczy są "działacze". Powinni promować klasę, np. STC lub Super 2000, np. poprzez medialne nagłaśnianie, atrakcyjne nagrody, sponsora głównego itp. i wtedy zawodnicy chętnie startowaliby w takiej klasie. A tak to mamy tak zróżnicowane auta, że po 2 kółkach walczą między sobą dwójkami, nie ma możliwości oglądania "pociągów".
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Alex K » piątek, 2 sie 2002, 21:56

Andrzej Dziurka to Andrzej Dziurka. Mi chodzi o perpektywicznych kierowców, a nie facetów, którzy chcą sobie "umilić" życie. Jeśli mają na to pieniądze to OK, ale mi chodzi o młodych (lub trochę starszych) gniewnych. Wszystko jednak obija się o kasę, której u nas brakuje i sądzę, że ciężko byłoby znaleźć sponsorów na starty "naszych w zagranicznych serialach. Np. Jacek Henschke, chłopak bardzo utalentowany, miał fantastyczne wyniki w Lupo Cup, i New Beattle Cup, kariera przed nim, a w tym sezonie o nim cicho. Nie wiem co można z tym zrobić, ale bez sponsorów (a nawet z wynikami) "umierasz".
Alex K
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 20:10
Lokalizacja: z Polska

Postprzez Piccolo_Jr » piątek, 2 sie 2002, 23:18

No właśnie kto wie co się z nim dzieje :?:
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Alex K » sobota, 3 sie 2002, 10:10

Ja niestety nie wiem.
Alex K
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 20:10
Lokalizacja: z Polska

Postprzez Jump » wtorek, 23 wrz 2003, 23:13

Aj...
Avatar użytkownika
Jump
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez eSWu » poniedziałek, 6 paź 2003, 15:26

Niestety nic się z Jackiem nie dzieje. Poprostu odpoczywa od wyścigów (oczywiście z braku kasy).
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia


Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości