Reklama papierosów i alkoholu na rajdówkach !!!

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez ZOWA » czwartek, 29 kwi 2004, 22:11

jak kupowalem ciuchy w house of colours to sobie tlumaczylem ze wlasnie dalem kuzajowi na kawalek opony lub paliwko :lol:
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916


Postprzez !ADI! » czwartek, 29 kwi 2004, 22:44

Zowa nie chwal się :P
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez ptakwrc » piątek, 30 kwi 2004, 20:01

ja mam cicha nadzieje (podono to matka glupich ale >znowu mam nadzieje< ze nie) ze po wejsciu do ue cos sie zmieni
bo w koncu "u nich" mozna reklamowac wszytko i wode i fajki wiec moze beda sie nasi musieli dostosowac. oby :D
RFRTEAM.FORA.PL
Avatar użytkownika
ptakwrc
A5
 
Posty: 572
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2003, 15:03
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez RajducH » piątek, 30 kwi 2004, 22:51

no nie wiem:/ Polska to dziwny kraj, taki antysportowy, kazdy dba tu o swoj stolek:(a co do tego protestu to nie ma szans:/ mowie wam:/ juz wczesniej na pewnym forum robilismy akcje i co? jakis pan moderator usunal nasze posty bo stwierdzil ze to bez sensu:/ no parodia:( oni maja ludzi wszedzie i robia z naszymi rajdami co chca:/ wiec jesli chcemy cos zmienic to trzeba tylko sila:( np. zapchac jakies skrzynki mailowe w paru instytucjach, mediach itp. pozdrawiam :)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez Banan » piątek, 30 kwi 2004, 23:06

Rajduch, mowisz o akcji na gery ? Jesli tak, to ja wyslalem wtedy 200 majli i mi sie poczta zepsula :D Napisali mi, ze jak dostana jeszcze jedngo majla odemnie, to mnie zablokuja :D
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez RajducH » piątek, 30 kwi 2004, 23:24

hehe wlasnie o tym mowie:) no tak tosmy razem dzialali:) szalalem wtedy pod nickiem lduch:D pozdrawiam:)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez jugawrc » poniedziałek, 3 maja 2004, 13:24

RAJDUCH kurcze ty made in rzeszów jesteś ze tak zapytam ??
Rzeszowskie Forum Rajdowe
www.RFRteam.fora.pl
Avatar użytkownika
jugawrc
N2
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 5 wrz 2003, 21:58
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez RajducH » wtorek, 4 maja 2004, 00:03

nigdy w rzeszowie nie bylem :lol: raczej made in legnica i made in sulechow :P
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez polewka » piątek, 4 cze 2004, 10:52

A propos tego zakazu to na Rajdzie Polski UNIA POLITKI REALNEJ rozdawała ulotki, w których protestowała przeciw mieszaniu się biurokratów do sportu i wprowadzaniu idiotycznych zakazów, m.in. zabijających rajdy. Widoczni byli na kilku oesach i w parku serwisowym (w każdym raznie ja dostałem ulotkę).
Przynajmniej jakaś partia otwarcie mówi, że to bzdurny zakaz, który zabija rajdy. Prosili o wsparcie Listy nr 5 w wyborach do PE, gdzie chcą to zmienić. Wkleiłbym tą ulotkę na forum ale nie bardzo potrafię. :-(. Mogę komuś podesłać.
polewka
 
Posty: 49
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2004, 15:17

Postprzez Mroowa » piątek, 4 cze 2004, 14:01

Obrazek

Obrazek

Już była mowa o ty ale oki hehehe powróćmy do rozmowy. :)

Niestety nadal mi się wydaje że to tylko przedwyborczy bełkot :?
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez dlugi » piątek, 4 cze 2004, 14:02

ptakwrc napisał(a):ja mam cicha nadzieje (podono to matka glupich ale >znowu mam nadzieje< ze nie) ze po wejsciu do ue cos sie zmieni
bo w koncu "u nich" mozna reklamowac wszytko i wode i fajki wiec moze beda sie nasi musieli dostosowac. oby :D


No niestety, w ue fajek nie mozna reklamowac w sporcie, co zreszta widac po rajdowkach (peugeot z bialymi prostokatami) i f1 (polowa teamow ma przemalowane bryki). Jak tak dalej pojdzie to imprezy rangi MS czy grand prix beda przenoszone poza europe. W takim duchu wypowiadaja sie zreszta dzialacze FIA, ze zainteresowanie sportami motorowymi w azji czy ameryce poludniowej stale rosnie, a ze nie ma tam zakazow dla reklamodawcow, to taki bedzie kierunek ekspansji (niestety w formie przenosin) imprez samochodowych.
Avatar użytkownika
dlugi
N2
 
Posty: 127
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 07:49
Lokalizacja: 3miasto

Postprzez Wilu » piątek, 4 cze 2004, 17:10

ehh nawet tutaj polityczna agitacja.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Alien » piątek, 4 cze 2004, 17:55

W F1 juz to sie dzieje. GP Francji bylo chyba rozegrane po raz ostatni, bo za malo keszu w ostatnich sezonach zarobili. Imola do lamusa, bo we wloszech wystarczy Monza. Za to mamy bahrajn, chiny i turcje. Dzieki zdrowemu zyciu zostanie pewnie za 2-3 lata gp europy na nurbugringu, ale beda jezdzic w zafoliowanych na czarno brykach. Reszta to bedzie azja, usa (bo zwesza gruby szmal) i transmisje dla europejsczykow na jurosporcie. Ale z wypikslowanymi reklamami
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości