Zakaz WRC

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Zakaz WRC

Postprzez mototom » środa, 12 lis 2003, 16:22

Co sądzicie o zakazie WRC w Polsce i ME? Dla mnie to kompletny idiotyzm. Ja osobiście jeżdze na rajdy ogladać te najmocniejsze samochody, myślę, że nie jestem w tym odosobniony. Pewnie wielu powie, że i tak ta klasa u nas upada bo jeździ tylko jedno WRC. Jasne ale jak będzie zakaz startów tymi samochodami to też nie będzie szans na odrodzenie się WRC w Polsce. Trzeba będzie olać RSMP i emigrować do Czech.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez tomas » środa, 12 lis 2003, 16:45

Oczywiście bardzo lubię oglądać samochody klasy WRC. To jest najpiękniejsze w rajdach. Jednak rajdy to nie tylko WRC. Czy z zakazem czy bez, w Polsce i tak nie będzie jeździło żadne WRC :( to smutne :(
Pozdrawiam.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez golden » środa, 12 lis 2003, 16:53

szkoda slow - po co rajd nikon ? enty rajd na tych samych trasach ??
zakaz wrc jest beznadziejny - tylko czesi moga nas uratowac :evil:
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ari » środa, 12 lis 2003, 17:17

A ja się cieszę, że wraca F2 :lol: chociaż tyle dobrego chłopaki uradzili.
Jak mielibyśmy więcej szutrów to nawet bez wurców byłoby ciekawie bo na asfalci N4 nie jest zbyt widowiskowa.
Ale nie nażekajcie drodzy koledzy i cieszcie sie tym co mamy :P
Pzdr
Avatar użytkownika
ari
 
Posty: 35
Dołączył(a): piątek, 14 mar 2003, 16:36
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Postprzez mototom » środa, 12 lis 2003, 17:26

Chyba nie wierzysz, że nagle sie zrobi multum aut F2? Te całe S1600 kosztują dużo więcej niż lancery.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrzesiekWRC » środa, 12 lis 2003, 17:35

PARANOJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy ci ludzi od uchwał byli kiedys na rajdzie ????
Rajd bez WRCa będzie delikatnie mówiąc beznadziejny. Jeśli chodzi o Polske to szerze mówiąc większość z nich jeździła by oglądnąć choć jedno auto klasy WRC, a teraz co ????
Dla mnie enka jest spoko ale nie aż na tyle by konkurować wrażeniami, dźwiękiem i atrakcyjnością z WRCem :(
Dla mnie te wszystkie przepisy to jedna wielka pomyłka.
W 2001 roku wszystkoi się jakoś kręciło i nikt nie narzekał, to zachciało im się zmieniać przepisy, rzekomo po to aby uatrakcyjnić rajdy.
Do tej pory jeździłem raz do roku na eliminacje MŚ ale ME i Polski tez mi się podobały a teraz będzie trzeba jeździć tylko na jeden rajd w sezonie :(:(:( do czego to doszło ???
Avatar użytkownika
GrzesiekWRC
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 11 lis 2003, 13:50
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Kubus » środa, 12 lis 2003, 17:40

Ludzie co z wami?To moim zdaniem jedna z lepszych decyzji jakie ostatnio PZM podjał.Wreszcie cos moze ruszy!!!
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez niki » środa, 12 lis 2003, 17:53

decyzja co do WRC jest dobra. powinno byc tylko wiecej rajdow szutrowych (Karkonoski po szutrach - w opinii wielu najlepsze szutry w polsce). walka w N4 bedzie rownie emocjonujaca. a tak wogole to kuzaj wystawil juz subaru na sprzedaz - ciekawe kto teraz to kupi :)
powinno byc lepiej za rok - wiecej szybkich osiek i lancerow.
Avatar użytkownika
niki
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 19:58
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Postprzez maciekd » środa, 12 lis 2003, 18:04

Dramat! Mam poważne wątpliwości, czy pojawie się na jakimkolwiek rajdzie RSMP w przyszłym sezonie... Warto bylo jechać te 400km żeby zobaczyć nawet jedno WRC, a teraz? Lancery są super, ale tylko na deser po WRC... :cry: :cry: :cry:

I jak to jest z ME? To znaczy, że na przyszłorocznym Barumie nie będzie już 20 WRC??? :cry:

Jeszcze ograniczenie załóg fabrycznych w RSMŚ, prowadzące do tego, że liczba WRC nie będzie wyższa niż 12... :cry:

Ide się pociąć :cry: :cry: :cry:
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Moze byc gorzej przecieszzz....

Postprzez mokum » środa, 12 lis 2003, 18:12

e bedzie brakowalo,a jak!ale ja kce f2!!!!to jest wypas,i powiedzcie szczerze,ilu z was brykalo autkiem 4x4,a ilu fwd???patrzysz na to,co znasz!bedzie rowna walka i juz!a jak ktos siem skatowal BAAAAARDZO to polecam zmiane miejscowek na oesach z nawrotow na szybkie luki:)jaszcze bedziecie sie cieszyc, a i miszczuf bedzie mniej z pelna kieszenia(kieszeniami,sorka)
mokum
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 18:51
Lokalizacja: Dzierżoniów

Postprzez munieck » środa, 12 lis 2003, 18:13

No to sie porobilo. Ciekawi mnie najbardziej, Co zrobi Kuzi. Moze kupi foke po Martinie i pojedzie w MŚ jak w zeszlym roku Kuchar :?: :lol: , a moze kupi RRC (czy ktokolwiek juz widzial ten twor :?: ).

Co do F2, to moze teraz faktycznie Seat Leon bedzie :?:
Nie sztuka zabic muche na przedniej szybie. Na bocznej juz tak :-)
Avatar użytkownika
munieck
N3
 
Posty: 420
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 17:11
Lokalizacja: Śląsk/Nowy Sacz

Zakaz WRC

Postprzez Dejmon » środa, 12 lis 2003, 18:14

W tegorocznym cyklu RSMP jedyna walka, która toczyła się naprawdę to w ence i Junior WRC. Z całym szacunkiem to Tomka Czopika, gdyby nie "awarie" Kuzi'ego nie miałby on szans na Tytuł. Wprowadzany zakaz jest więc tak naprawdę usankcjonowaniem obecnej mizernej (finansowo) sytuacji w rajdach. Nie mówiąc o tym, że może stworzyć wiele ciekawych sytuacji - jestem ciekaw jak wypadną (jeśli w ogóle zaszczycą) kierowcy z WRC jak Leszek Kuzaj czy Krzysztof Hołowczyc na tle Frycza, Bębenka i coraz szybciej jeżdżącego Lubiaka...
Z drugiej strony zakaz ten znacznie ułatwia rozmowy ze sponsorami - przecież dobry enkowy budżet (kilkakrotnie niższy od WRC) poparty umiejętnościami kierowcy pozwoli na zdobycie najwyższych laurów w generalce.
Dejmon
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 12:09

Postprzez Czerwony » środa, 12 lis 2003, 18:15

Przeciez zakaz WRC nie sprawi, ze nagle bedziemy ogladac mnostwo innych ciekawych rajdowek. Moze co najwyzej 2 - 3 wiejcej zalogi w N4, bo w takiej sytuacji to one beda walczyc o mistrzostwo polski. Ale czy warte jest to nawet chocby jednego wurca?? Dobrym pomyslem jest za to przywrocenie F2, bo wiadomo ze czym wiecej tym lepiej.
Czerwony
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 10:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez beeper_ » środa, 12 lis 2003, 18:16

jedyny plus to taki , ze poznamy mistrza kierownicy a nie mistrza w zajdowaniu kasy na lepsza furke niz reszta.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ford Anglia 2 » środa, 12 lis 2003, 18:18

Żal za WRC... szkoda, zde nie dalo sie jakiegos wyjatku zrobic na POLSKI, bo teraz to juz nikt do Nas nie przyjedzie i promocja nijaka, nie wspominając juz o szansach na jakiekolwiek wybicie sie! O MS...o dolo okrotna, jaka jestes smutna...
Ford Anglia de Luxe
Avatar użytkownika
Ford Anglia 2
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 15 paź 2003, 18:34
Lokalizacja: Balice

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron