Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez HenriS12B » środa, 10 lip 2019, 15:19

andrew88 napisał(a):Czyżbyśmy mieli kolejne R5 w stawce? Niestety kosztem zjawiskowego Audi. Z punktu widzenia kibica pozostałbym przy dotychczasowej rajdówce.
https://www.facebook.com/siadlycom/post ... __tn__=H-R

To będzie proto na podzespołach od N14... Podobno już na Rzeszowski
Avatar użytkownika
HenriS12B
N2
 
Posty: 196
Dołączył(a): wtorek, 26 lut 2013, 10:37
Lokalizacja: na łuku za szczytem


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Zoe » środa, 10 lip 2019, 19:23

Aro90 napisał(a):
Hubertos napisał(a):Ktoś wie, czy Gabryś zakończył starty na amen?


ostatnio słyszałem że Gabryś jednak nie kończy przygody z rajdami, chcą odbudować Hyundaia i dalej będzie jeździć ktoś potwierdzi?


Też doszły mnie takie słuchy. Ponoć szuka też pilota.
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » poniedziałek, 26 sie 2019, 19:22

Zoe napisał(a):
Aro90 napisał(a):
Hubertos napisał(a):Ktoś wie, czy Gabryś zakończył starty na amen?


ostatnio słyszałem że Gabryś jednak nie kończy przygody z rajdami, chcą odbudować Hyundaia i dalej będzie jeździć ktoś potwierdzi?


Też doszły mnie takie słuchy. Ponoć szuka też pilota.


Dzisiaj miał testy i na Śląskim poleci z Robertem Hundlą :wink:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Aro90 » poniedziałek, 26 sie 2019, 21:17

Super info, zawsze to jedna szybka R5 więcej :wink: swoją drogą kozak niezły z Gabrysia żeby po takim dzwonie dalej cisnąc na odcinkach...
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » poniedziałek, 26 sie 2019, 21:25

Aro90 napisał(a):Super info, zawsze to jedna szybka R5 więcej :wink: swoją drogą kozak niezły z Gabrysia żeby po takim dzwonie dalej cisnąc na odcinkach...


Jeszcze jedna R5 na Śląski dojdzie Fiestą od Orsaka poleci ni jaki Pan Babraj.Nie znam człowieka więc fajnie że w takim aucie ale kto to jest??
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez kostek45 » wtorek, 27 sie 2019, 07:56

Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » środa, 18 wrz 2019, 12:14

Skoro to temat o pobożnych życzeniach odnośnie zawodników i zgadywanek czy i czym wystartują w kolejnym sezonie ... . Znamy już część zdobywców tytułów za obecny sezon. Można więc rozpocząć już spekulację co zobaczymy w sezonie 2020 :D :lol: 8) .
Po ostatnich startach nie do końca udanie zakończonych obstawiam, że Pan Kasperczyk w kolejnym sezonie przesiądzie się do Skody. Kolejną batalię o tytuł będzie toczyć z Panami: Płachytką (Skoda), Wróblewskim (i20), Słobodzianem (Fiesta, szkoda, że nie Skoda :? ), Kotarbą (C3) i Zbroją (pewnie Skoda, choć nie wiadomo na co sypnie Pan G.O. :wink: ). Jako dopełnienie rywalizacji w najwyższej klasie widzę Panów: Gabrysia (i20), Byśkiniewicza (i20), Lubiaka (i20), Babraja (Fiesta), Kołtuna (Fiesta).
Może ktoś z forumowiczów ma inne pomysły? Zaznaczam, że to moje domysły i wymysły :D .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Yrtat » środa, 18 wrz 2019, 17:44

Gdzieś chyba czytałem wypowiedź Tomka Kasperczyka, że czeka na nową Fiestę.
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » środa, 18 wrz 2019, 19:47

Kruk napisał(a):Skoro to temat o pobożnych życzeniach odnośnie zawodników i zgadywanek czy i czym wystartują w kolejnym sezonie ... . Znamy już część zdobywców tytułów za obecny sezon. Można więc rozpocząć już spekulację co zobaczymy w sezonie 2020 :D :lol: 8) .
Po ostatnich startach nie do końca udanie zakończonych obstawiam, że Pan Kasperczyk w kolejnym sezonie przesiądzie się do Skody. Kolejną batalię o tytuł będzie toczyć z Panami: Płachytką (Skoda), Wróblewskim (i20), Słobodzianem (Fiesta, szkoda, że nie Skoda :? ), Kotarbą (C3) i Zbroją (pewnie Skoda, choć nie wiadomo na co sypnie Pan G.O. :wink: ). Jako dopełnienie rywalizacji w najwyższej klasie widzę Panów: Gabrysia (i20), Byśkiniewicza (i20), Lubiaka (i20), Babraja (Fiesta), Kołtuna (Fiesta).
Może ktoś z forumowiczów ma inne pomysły? Zaznaczam, że to moje domysły i wymysły :D .


W Twoim zestawie nie był bym aż taki pewien Kacpra i Marcina bo tam kasa na drzewach nie rośnie a szkoda.Tomek Zbroja w Skodzie raczej nie wydaje mi się ;)
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez andrew88 » środa, 18 wrz 2019, 21:53

Zgadzam się. Wróblewski ma umowę z Orlenem tylko do końca sezonu. Słobodzian jeśli znajdzie większy budżet, to niekoniecznie musi kontynuować starty w Fieście (tu muszę przyznać, że jak dowiedziałem się, że będzie jeździł Fordem to od razu postawiłem go na straconej pozycji, mój pogląd bardzo szybko zweryfikował Świdnicki). Zbroję widziałbym raczej, jak to było pierwotnie planowane na ten sezon, w Proto. Kasperczyk nie wiadomo czy nie wróci do ERC. U Babraja nie wiem jak z budżetem, ale skoro pomiędzy wierszami daje znać, że w Warszawie chce pojechać wurcem, to chyba jest nieźle pod tym względem. Z resztą przewidywań się zgadzam.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » czwartek, 19 wrz 2019, 15:30

Umowa na jeden sezon już z założenia nie ma większego sensu. Tym bardziej jak załoga ma jeździć nie znanym sobie, dużo mocniejszym i szybszym samochodem. Po początkowych trudnościach (chyba) z ekspresowym zaadaptowaniem się do takiej "rakiety" wyniki poszczególnych odcinków pokazują, że robią postępy i jest coraz szybciej i lepiej. Miała by sens dla sponsora w wariancie jednorocznym gdyby nadal mieli jeździć 208R2 i prawdopodobnie zdobyć prawie pewny kolejny tytuł w klasie. Dla zawodników to chyba mało rozwijające, ale sponsor zapewne był by zadowolony. Skoro zdecydowali się wsadzić ich do najmocniejszej klasy to zapewne z założeniem, że za dwa może trzy sezony zdobędą najważniejszy tytuł. Ten sam schemat co Skoda z Panem Marczykiem :D .

Tak samo myślę, że po całej otoczce, która była niemal od samego początku współpracy Skody i Pana Marczyka kreowana w sezonie 2020 tych zawodników zobaczymy w ERC. Bardzo się zdziwię jeśli będzie inaczej :shock: .

Odnośnie Pana Słobodziana, to nie znam sprawy ... ale zakładam, że dlatego startował Fiestą, bo tylko na nią udało się zgromadzić budżet. Widać, że jest szybki. Niestety chyba ciężko będzie znaleźć pieniądze po dzwonie, konieczności odbudowy samochodu i braku znaczącego wyniku końcowego w tym sezonie. Obym się mylił. Inna sprawa to pytanie, czy Fiesta ma być rzeczywiście odbudowywana? Odpowiedź na to pytanie dała by pewną informację o możliwościach budżetowych i jednocześnie prawdopodobnych planach na kolejny sezon, jeśli istnieją :? . Szkoda by było gdyby musiał przestać startować. Wnosi ożywienie na naszych oesach i potrafił realnie zagrozić czołówce. Brakuje tylko trochę doświadczenia i szczęścia do końcowego sukcesu.

Myślę, że Pan Kasperczyk jeśli myśli o ERC to tym bardziej nie będzie miał szans na tamtym poziomie samochodem którym startuje. Ma dużo doświadczenia i bywa szybki. Brakuje trochę szczęścia. Wydaje mi się że, to czy zobaczymy ich w przyszłym sezonie w RSMP będzie pewnie związane z nazwiskami konkurentów, którzy będą mieli zamiar rywalizować o tytuł w następnym sezonie. Odnośnie startów w ERC to wydaje mi się że che pójść tą samą drogą co np. Pan Habaj. Najpierw Tytuł w Polsce, potem walka o wyniki w ERC.

Pan Zbroja w Proto jakoś niezbyt dobrze sobie radził. Co bardzo dziwne, bo chyba nie ma strachu wcale. W tej ośce zaiwania jak dziki :shock: skoro potrafi się wbijać w pierwszą dziesiątkę klasyfikacji wyprzedzając mocniejsze samochody. W Proto by chyba tylko rywalizował sam ze sobą. To taki nasz Alexiej :D .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » czwartek, 19 wrz 2019, 17:08

Kruk Naklejka Orlen na Hultaju i czapeczka Orlen Team na głowie to nie wszystko jeżeli chodzi o garaż i budżet patrząc nawet na opcję Śkody i Miko to dwa światy.A patrząc na Kacpra to złapał okazję która się pojawiła i wykorzystał ją jak mógł.Marcin Słobodzian po odejściu z Subaru zbierał budżet do ostatniej chwili przed Świdnickim i szło mu nawet do czasu zgruzowania Fiesty a dalej już pod górkę.Co do Tomka Zbroji to tam może być wszystko dzisiaj pojawił się nius że jedzie Wisłę Audi A2 w treningu przed Rally Legend a jak wiadomo że niedawno Pan GO ostatnio pogroził paluszkiem po zgruzowaniu auta na testach
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez trebor » czwartek, 19 wrz 2019, 21:28

Kruk napisał(a):Pan Zbroja w Proto jakoś niezbyt dobrze sobie radził. Co bardzo dziwne, bo chyba nie ma strachu wcale. W tej ośce zaiwania jak dziki :shock: skoro potrafi się wbijać w pierwszą dziesiątkę klasyfikacji wyprzedzając mocniejsze samochody. W Proto by chyba tylko rywalizował sam ze sobą. To taki nasz Alexiej :D .

Ale coś Tomasz nie mógł sobie poradzić z Caisem na Rzeszowskim, a powinien. Także z tym "Aleksejem" to bym poczekał.
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Yrtat » czwartek, 19 wrz 2019, 21:59

Tutaj chyba chodzi o bardziej widowiskową jazdę.
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » czwartek, 19 wrz 2019, 22:00

Yrtat napisał(a):Tutaj chyba chodzi o bardziej widowiskową jazdę.


Ale że Tomek Zbroja "widowiskowo"??? Bo chyba nie o tą samą osobę chodzi :lol:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron