Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Młody Miszcz » poniedziałek, 2 kwi 2018, 08:50

Kruk napisał(a):
... pan Wenz ... analogicznie do Pana Steca.... myślę, że pojedzie. Choć przyznaję się, że pierwszy raz usłyszałem dopiero o tym zawodniku.

... pan Kotarba zapewne pojawi się w evo X

... pan Bonder skoro startuje za granicą z Rallytechnology, to zapewne w tym sezonie zaliczy przesiadkę z clio do 208 R2.


Szkoda, że na trzy tygodnie przed startem pierwszej eliminacji tego sezonu nie ma oficjalnej informacji co planuje pan Nivette, Brzeziński, Jurecki, Chmielewski, Chuchała?


Wenz postać mityczna, przewiduje że sie nic z tego nie urodzi
Kotarba raczej zostanie przy Evo 9 z poprzedniego sezonu. Nkowe evo X jest konieczne zeby startować w rajdach za granicą gdzie nie ma klas dla aut Open.
Bonder 208 R2 - RT
Chmielewski chyba nada nie ma auta.
Chuchała - Świdnica Skodą którą pojedzie Memoriał Mateusz Lisowski
Nivette - skoro planuje Kanary to chyba Świdnicki odpada.
Młody Miszcz
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 9 sty 2018, 20:25


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » poniedziałek, 2 kwi 2018, 10:48

Młody Miszcz napisał(a):Nivette - skoro planuje Kanary to chyba Świdnicki odpada.


Z tego co ptaszki ćwierkają to jak na razie Nivette bez budżetu (i jak kolwiek by to nie zabrzmiało ) ale w 100% za swoje nie będzie jeździł.Niby na dniach ma się wyjaśnić jak jak gdzie i czym pojawi się Filip. Od razu powiem żeby 2 forumowych "fachowców" nie siadło na mnie z pyskiem to jest to info od osoby blisko zwiazanej z rajdami.
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Taurus » poniedziałek, 2 kwi 2018, 12:02

Wenz złamał rękę z tego co napisał na fb.
Taurus
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): sobota, 6 lut 2016, 15:23

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez piotrg » poniedziałek, 2 kwi 2018, 12:09

Dajcie spokój z tym Nivettem w Rsmp, jasno powiedział po tamtym sezonie że w Polsce nie jedzie. To samo tyczy się Chwista który prędzej pojedzie mistrzostwa Korei Północnej niż nasze :)
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez rito123 » poniedziałek, 2 kwi 2018, 14:20

Jeżeli z Chmielewskim to prawda to spoko ale chętnie bym go zobaczył w jakimś samochodzie porównywalnym z reszta w klasie typu Peugeot R2 bo albo jezdzi DS-em i się ściga z r2 albo BMW i się porównuje z Halickim.
rito123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 12 cze 2013, 17:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez speedyzxz » poniedziałek, 2 kwi 2018, 14:31

Taurus napisał(a):Wenz złamał rękę z tego co napisał na fb.
Zdjęcie złamanej ręki które wrzucił jest zdjęciem z poniższego artykułu
http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,21652214,zastepca-prezydenta-szczecina-zlamal-reke-wszystko-przez-spacer.html
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » poniedziałek, 2 kwi 2018, 16:58

Lista zgłoszeń na Rajd Memoriał dała odpowiedź, kto będzie siedział obok pana Słobodziana i ile załóg wystawi w tym sezonie SPRT.

.....

Oby pistolet Lisowski doprowadził Skodę w jednym kawałku i w stanie nie pogorszonym. Jeśli te plotki, które pojawiły się na forum się potwierdzą w rzeczywistości to ..... zaryzykowałbym stwierdzenie, że już wiadomo kto zajmie najwyższy stopień podium w Świdnicy 8) .

....

Jeśli prawdą są plotki o kłopotach z budżetem Nivetta to .... może zasponsoruje mu sezon znajomy zdaje się prezes ... ten od Radius-a :lol: . Wydaje mi się, że pan Nivette chciał zgodnie z niepisaną świecką tradycją panującą w naszych rajdach po zdobyciu mistrzostwa rozpocząć starty za granicą. Z perspektywy rozwoju zawodnika to najlepsze co można wybrać. Domyślam się jednak że wysokość potrzebnego budżetu na taki sezon znacząco się różni w porównaniu z RSMP. Przewiduję, że w wersji pesymistycznej, jak nie wypali plan A, to planem B będzie pewnie obrona tytułu. Nie jestem do końca pewien, ale zdaje mi się że pan Nivette swoje starty sponsorował sam. A dokładnie sponsorowały go przedsięwzięcia biznesowe jego i chyba rodziny :wink: . Z wyjątkiem wkładu od padre Fijała :wink: .

....

Jeśli chodzi o samochód pana Chmielewskiego to .... ewidentnie dżołk :lol: . Tak samo jak ta złamana lipna ręka innej osoby.


.....

Fajnie było by zobaczyć pana Chmielewskiego w dobrym czterołapie, tak jak kilka lat temu bardzo pozytywnie zaskoczył mnie występem na Barbórce w takiej maszynie. Chętnie porównałbym umiejętności z konkurencją.
Wydaje mi się, że on sam chętnie pojawił by się w podobnej maszynie do nowego nabytku pana Kuli. Z sentymentu i szacunku dla swojego idola i wzoru.


....

Może ktoś w temacie mnie poprawi ... wydaje mi się, że pan Lubiak kupił sobie tego Adama R2, którym startował w Valassce? MSZ, które ostatnio obsługiwało mu Subaru na ich egzemplarzu mają inne numery rejestracyjne.

....

Nie wiem jak Wy ... ale ja już nie mogę doczekać się początku tegorocznego sezonu rajdowego i rallycrosowego :twisted: :D 8)
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » poniedziałek, 2 kwi 2018, 18:48

Kruk napisał(a):Może ktoś w temacie mnie poprawi ... wydaje mi się, że pan Lubiak kupił sobie tego Adama R2, którym startował w Valassce? MSZ, które ostatnio obsługiwało mu Subaru na ich egzemplarzu mają inne numery rejestracyjne.


Dokładnie tak jak piszesz Adam jest Maćka z tym że w tym sezonie nie będzie obsługiwany przez MSZ zresztą jak pod koniec ubiegłego sezonu :wink: Chłopaki w MSZ mieli priorytety ogarniać Byśka a inne auta były sprawą drugorzędną :/
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez pawelll1987 » poniedziałek, 2 kwi 2018, 20:59

Młody Miszcz napisał(a):Chuchała - Świdnica Skodą którą pojedzie Memoriał Mateusz Lisowski


To jakieś w miarę pewne info, czy życzenie? :)
pawelll1987
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): sobota, 11 lis 2017, 12:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 2 kwi 2018, 23:18

Kruk napisał(a):Lista zgłoszeń na Rajd Memoriał dała odpowiedź, kto będzie siedział obok pana Słobodziana i ile załóg wystawi w tym sezonie SPRT.
Lista zgłoszeń na Memoriał dała taką odpowiedź że jest listą zgłoszeń na Memoriał, bo za trzy tygodnie Słobodzian może jechać z kążdym, tak samo jak za trzy tygodnie SPRT może wystawić kolejne trzy auta.
Kruk napisał(a):Oby pistolet Lisowski doprowadził Skodę w jednym kawałku i w stanie nie pogorszonym. Jeśli te plotki, które pojawiły się na forum się potwierdzą w rzeczywistości to ..... zaryzykowałbym stwierdzenie, że już wiadomo kto zajmie najwyższy stopień podium w Świdnicy 8) .
Wojtek jest na pewno bardzo szybkim kierowcą ale z tym najwyższym stopniem podium to Cię fantazja mocno poniosła... bardzo długa przerwa w regularnych startach, auto Protocoś - już widzę jak objeżdża Grzyba w Fabii R5 - jak się załapie tym wynalazkiem na TOP5 to będzie mega wynik.
Kruk napisał(a):Jeśli prawdą są plotki o kłopotach z budżetem Nivetta to .... może zasponsoruje mu sezon znajomy zdaje się prezes ... ten od Radius-a :lol: . Wydaje mi się, że pan Nivette chciał zgodnie z niepisaną świecką tradycją panującą w naszych rajdach po zdobyciu mistrzostwa rozpocząć starty za granicą. Z perspektywy rozwoju zawodnika to najlepsze co można wybrać. Domyślam się jednak że wysokość potrzebnego budżetu na taki sezon znacząco się różni w porównaniu z RSMP. Przewiduję, że w wersji pesymistycznej, jak nie wypali plan A, to planem B będzie pewnie obrona tytułu. Nie jestem do końca pewien, ale zdaje mi się że pan Nivette swoje starty sponsorował sam. A dokładnie sponsorowały go przedsięwzięcia biznesowe jego i chyba rodziny :wink: . Z wyjątkiem wkładu od padre Fijała :wink: .
Nivette wykłada na rajdy z własnej/rodzinne kieszeni i od zeszłego roku już mówił że celem jest ERC, jak kasy nie starczy zawsze może pojechać 4-5 rajdów bo i tak to jest bardziej rozwojowe niż kolejny nic nieznaczący (mówię o szerszym punkcie widzenia) tytuł w RSMP.

pawelll1987 napisał(a):
Młody Miszcz napisał(a):Chuchała - Świdnica Skodą którą pojedzie Memoriał Mateusz Lisowski
To jakieś w miarę pewne info, czy życzenie? :)
Wcześniej była plotka że Wojtek ma jechać w Świdnicy Yarisem R4 z tej firmy... Yaris Fabia co za różnica fajnie by było jak by pojechał.

piotrg napisał(a):To samo tyczy się Chwista który prędzej pojedzie mistrzostwa Korei Północnej niż nasze :)
No dokładnie tak, dlatego trochę mnie dziwi że andrew88 cały czas trzyma go na swojej liście, tak samo jak Gryca który "odstąpił" przygotowane dla siebie auto R5 D.Polońskiemu
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez pawelll1987 » wtorek, 3 kwi 2018, 08:40

Zastanawiam się czy Siemanko nie przyrdzewiał trochę i mam nadzieję, że jakieś starty na ten sezon są przewidziane. Chociażby R2 w RSMP :)
pawelll1987
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): sobota, 11 lis 2017, 12:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez HenriS12B » wtorek, 3 kwi 2018, 13:36

Przejeżdżałem przed momentem k.Rallytechnology i przy samej witrynie stało u nich DS3 na kobyłkach... na 90% było to R5 :wink:
Avatar użytkownika
HenriS12B
N2
 
Posty: 196
Dołączył(a): wtorek, 26 lut 2013, 10:37
Lokalizacja: na łuku za szczytem

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Aro90 » wtorek, 3 kwi 2018, 13:50

HenriS12B napisał(a):Przejeżdżałem przed momentem k.Rallytechnology i przy samej witrynie stało u nich DS3 na kobyłkach... na 90% było to R5 :wink:


Czyżby Gryc :wink:
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » wtorek, 3 kwi 2018, 15:07

Jestem przekonany, że start w Wieliczce ma pokazać na ile zgrana jest nowa załoga. To pierwszy ich wspólny start i zapewne ostatni test przed rozpoczynającym się sezonem. Jeśli będzie słabo to pewnie wtedy będzie poszukiwanie następcy i zmiana. Jeśli zgrają się dobrze to zapewne w takim składzie pojadą ten sezon. Moim zdaniem jeśli SPRT miał by wystawiać więcej niż jedną załogę to zobaczylibyśmy ją również w Wieliczce, skoro jej nie ma tam to na 99,9% obstawiam, że jej nie będzie też później.

Jestem gotowy założyć się że pan Chuchała będzie conajmniej w pierwszej piątce generalki świdnickiego. Jedyna niewiadoma to jakość i wytrzymałość tego skodosubaroproto?

Pomijając fakt, że Nivette sam się sponsoruje ... to gdyby szukał sponsora na rynku ... to lepiej wygląda w rajdowym cv dwa tytuły mistrza kraju pod rząd, niż tytuł i kilka startów za granicą nie dających żadnego wymiernego osiągnięcia. Pomijając zdobywanie doświadczenia na nowych trasach, co z punktu widzenia wizerunkowego dla potencjalnego sponsora jest akurat bez znaczenia. Ale o czym my tu mówimy skoro trzykrotny mistrz Europy i wielokrotny kraju ma problem ze znalezieniem chętnych do sponsorowania jego startów :roll: . To jedyne takie osiągnięcie w historii polskich rajdów a mimo tego nie jest wystarczającym argumentem. W tej sytuacji ci którym udało się osiągnąć mniej to nie wiem co mają zrobić :roll: .

Oby ta plotka o DS3 i panu Grycu się nie potwierdziła. To słaba konstrukcja co pokazały starty zagraniczne takich samochodów ... i wszyscy z niecierpliwością i dużymi nadziejami czekali na jego następcę C3. Dużo lepszym, sprawdzonym, niezawodnym i perspektywicznym rajdowozem była fiesta.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » środa, 4 kwi 2018, 09:23

Kruk napisał(a):Jestem przekonany, że start w Wieliczce ma pokazać na ile zgrana jest nowa załoga. To pierwszy ich wspólny start i zapewne ostatni test przed rozpoczynającym się sezonem. Jeśli będzie słabo to pewnie wtedy będzie poszukiwanie następcy i zmiana. Jeśli zgrają się dobrze to zapewne w takim składzie pojadą ten sezon. Moim zdaniem jeśli SPRT miał by wystawiać więcej niż jedną załogę to zobaczylibyśmy ją również w Wieliczce, skoro jej nie ma tam to na 99,9% obstawiam, że jej nie będzie też później.
Jak chcesz sprawdzić sobie pilota/pilotów to lepszym rozwiązaniem na to (tak mi się przynajmniej wydaje) jest zrobienie testów na prawdziwej rajdowej trasie niż start w zawodach bardziej przypominający kjs gdzie atmosfera jest bardziej na luzie niż na poważnie a w historii Memoriału różne osoby wsiadały na prawy. Jeśli chodzi o SPRT to przez trzy tygodnie bardzo dużo może się jeszcze zmienić, choć na pewno jest sporo racji w tym co napisałeś
Kruk napisał(a):Jestem gotowy założyć się że pan Chuchała będzie conajmniej w pierwszej piątce generalki świdnickiego. Jedyna niewiadoma to jakość i wytrzymałość tego skodosubaroproto?
Przed chwilą widziałeś go na najwyższym stopniu podium a teraz w TOP5 - Chuchała to nie Bouffier żeby tym Protowynalazkiem robić podobne rzeczy.
Kruk napisał(a):Pomijając fakt, że Nivette sam się sponsoruje ... to gdyby szukał sponsora na rynku ... to lepiej wygląda w rajdowym cv dwa tytuły mistrza kraju pod rząd, niż tytuł i kilka startów za granicą nie dających żadnego wymiernego osiągnięcia. Pomijając zdobywanie doświadczenia na nowych trasach, co z punktu widzenia wizerunkowego dla potencjalnego sponsora jest akurat bez znaczenia. Ale o czym my tu mówimy skoro trzykrotny mistrz Europy i wielokrotny kraju ma problem ze znalezieniem chętnych do sponsorowania jego startów :roll: . To jedyne takie osiągnięcie w historii polskich rajdów a mimo tego nie jest wystarczającym argumentem. W tej sytuacji ci którym udało się osiągnąć mniej to nie wiem co mają zrobić :roll: .
No więc jak by sam sobie odpowiedziałeś że drugi tytuł w szerszej perspektywie niewiele daje i przykład Kajta bardzo dobrze to pokazuje - nie chciałbym też nikomu zaglądać do kieszeni ale różnica między Kajto a Nivettem jest taka że Filip może pozwolić sobie na starty "za własne" i nie ma ciśnienia na pozyskiwanie nowych sponsorów dlatego uważam że starty na nowych trasach rozwiną go znacznie bardziej i dadzą mu znacznie więcej niż kolejny tytuł MP i klepanie tych samych odcinków w RSMP.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron