Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez menson » niedziela, 23 gru 2018, 11:37

Zamówione polo może być...
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Młody Miszcz » wtorek, 25 gru 2018, 07:58

menson napisał(a):Zamówione polo może być...

dla .... Parysa
Młody Miszcz
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 9 sty 2018, 20:25

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Faster » środa, 26 gru 2018, 01:39

Młody Miszcz napisał(a):
menson napisał(a):Zamówione polo może być...

dla .... Parysa


Polo niestety niedostępne do 2020 roku na nasz rynek, owszem gdyby nie pewne osoby z zarządów naszych polskich dealerów to była szansa na kilka sztuk w Polsce na własność ale to Polska! Od Baumschlagera jest zarezerwowana na całe Mistrzostwa Czech dla Štajfa a kilka rund pokrywa się z RSMP więc nie widzę tego byśmy zobaczyli szybko Polo w PL nawet wynajętą :wink:
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez menson » środa, 26 gru 2018, 12:38

Stajf ma zamówioną dla siebie tylko nie przyszła na sprint w którym startował. W Polsce są osoby które mogą zamówić z vw
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez qbus » czwartek, 27 gru 2018, 10:29

Mogą i nie mogą... bo co Ci z auta ktore dostaniesz w polowie sezonu...
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Sebekrally » czwartek, 27 gru 2018, 13:20

Ktoś mi wytłumaczy o co. Hodzi z tym że nie wszyscy mogą, albo co mają do tego dealerzy?
Jak rozbije swoją swinke skarbonka to mi nie sprzedadzą czy porostu są takie kolejki?
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez menson » czwartek, 27 gru 2018, 13:34

No to nie msport :)
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » czwartek, 27 gru 2018, 15:03

Sebekrally napisał(a):Ktoś mi wytłumaczy o co. Hodzi z tym że nie wszyscy mogą, albo co mają do tego dealerzy?
Jak rozbije swoją swinke skarbonka to mi nie sprzedadzą czy porostu są takie kolejki?
Faster poruszył już trochę ten temat - chodzi o to że centrala VW wysyłała do krajowych central/dilerów zapytanie na chętnych na Polo R5 a Polskie ciołki siedziały cicho i o nic nikogo nie pytali - wyszło to dopiero jak bodaj Habaj zaczął się kręcić za zakupem tego auta. Obecnie dopiero pierwsze egzemplarze trafiają do klientów i na to auto trzeba czekać bardzo długi czas. O ile wiem to Gabryś też robił podchody do tego auta.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mic_123 » czwartek, 27 gru 2018, 16:22

Byc moze stwierdzili, ze majac juz Skode w RSMP, nie potrzebuja robic sobie konkurencji z tej samej grupy VAG. Polska ciagle jednak jest zbyt malym rynkiem aby auta z tej samej grupy konkurowaly na naszym lokalnym rajdowym podworku ( i to w najwyzszej mozliwej specyfikacji R5). Chociaz w przypadku Habajaszi to raczej chyba pod ME bylaby planowana Polowka.
Ktos wie co z Proto i kto ze stajni od Steca bedzie jezdzil moze? Mariusz wraca?
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » czwartek, 27 gru 2018, 19:51

Mic_123 napisał(a): Ktos wie co z Proto i kto ze stajni od Steca bedzie jezdzil moze? Mariusz wraca?


Z tego co mi wiadomo to nowe Stecowe proto którym na Barbórce "jechał" Piotrek Fetela ma iść na wschód do kogoś tylko jak nie zostały naniesione większe poprawki to coś mi się wydaje że szybciej wróci niż wyjedzie :D
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » czwartek, 27 gru 2018, 20:00

Mic_123 napisał(a):Ktos wie co z Proto i kto ze stajni od Steca bedzie jezdzil moze? Mariusz wraca?
Biorąc pod uwagę że Piotrek Parys zaliczył tym autem w tym roku wszystkie rajdy w RSMP jako "zerówka" (chyba że coś mi umknęło) to obstawiał bym jego osobę za kierownicą już jako walczącego z rywalami zawodnika - szczególnie że tam różnorakie powiązania są bardzo mocne.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez wanderer » czwartek, 27 gru 2018, 20:02

Mad Max napisał(a):
Sebekrally napisał(a):Ktoś mi wytłumaczy o co. Hodzi z tym że nie wszyscy mogą, albo co mają do tego dealerzy?
Jak rozbije swoją swinke skarbonka to mi nie sprzedadzą czy porostu są takie kolejki?
Faster poruszył już trochę ten temat - chodzi o to że centrala VW wysyłała do krajowych central/dilerów zapytanie na chętnych na Polo R5 a Polskie ciołki siedziały cicho i o nic nikogo nie pytali - wyszło to dopiero jak bodaj Habaj zaczął się kręcić za zakupem tego auta. Obecnie dopiero pierwsze egzemplarze trafiają do klientów i na to auto trzeba czekać bardzo długi czas. O ile wiem to Gabryś też robił podchody do tego auta.

Ale dziwisz się, że siedzieli cicho? Przecież rajdy dla takiego polskiego dealera to musi być jakaś zabawa dla bogatych bez większego przełożenia na sprzedaż w Polsce. Podejrzewam, że podobnie było nawet za czasów, gdy VW startował w MŚ.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » czwartek, 27 gru 2018, 20:23

wanderer ale przecież większość Polówek trafia w prywatne ręce - to że nie chcieli mieć u nas oficjalnego zespołu nie oznacza że nie mogli wysłać info do stajni rajdowych takich jak np CRally czy Rallytechnology czy byli by takimi autami zainteresowani.
Mic_123 jeśli już to oni tej konkurencji nie będą mieli przez pół sezonu, prędzej czy później ktoś tym autem zacznie startować - i tak jak powyżej napisałem kazdy bierze pod uwagę oficjalny zespół ala Skoda a nikt nie bierze pod uwage całkowicie prywatnego zespołu a to zapytanie było głównie w tym kierunku skierowane.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Sebekrally » piątek, 28 gru 2018, 00:53

Dokładnie o to mi chodziło, na oficjalny zespół VW nie liczyłem w Polsce. Podejrzewam że jeśli. Nie ma jakiś szczególnych ograniczeń w VW to zaraz będzie puchar polo jak się okaże konkurencyjne.
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Loeb1987 » piątek, 28 gru 2018, 12:16

Na pewno nikt z Polaków nie ma szans na wykup auta. VW Polska ma już Skodę w MP. Może komuś uda się wypożyczyć, ale to bardziej pod koniec sezonu. Wpierw dealerzy i stajnie związane z VW i Skodą.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron