Nikon eliminacją Mistrzostw Polski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez tomek » sobota, 15 lis 2003, 17:03

Dokładnie najważniejsze są trasy, kręte i wymagające napewno sprawią że kierowcy na długo zapamiętają rajd, a niestety sprawna organizacja będąca jedynym atutem imprezy nikogo nie przekona. :roll:
Pozdr.
tomek
 
Posty: 34
Dołączył(a): sobota, 18 paź 2003, 21:20
Lokalizacja: dolny śląsk


Postprzez golden » sobota, 15 lis 2003, 19:01

wilu - jesli sa to MP to znaczy ze sie scigaja zawodnicy w Polsce a nie tylko na Dolnym SLasku czy Poludniu kraju - mozesz sie nie zgadzac - ale jakos inni kierowcy chca przyjezdzac do Stolicy i beda pewnie przyjezdzac przez dlugi czas - a zeby sie pocieszyc - na ostatnim spotkaniu PZM- rajd warszawski dostal najwyzsze noty

idac twoim tropem rozumowania to RSMS powinny byc rozgrywane w 3 krajach :roll:

ja mam postulat wyrzucic warszawski i wprowadzic Rajd Sudecki jeszcze do RSMP i jeszcez Zimowy - wtedy bedziemy mieli 5 rajdow na 8 po tych samych trasach w promieniu 50 kilometrow - no tak - trasy sa najwazniejsze !
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wilu » sobota, 15 lis 2003, 20:26

ale dlaczego konkluzją z mojej wypowiedzi jest Twoja skrajna teza, mnie podsumowująca. nie zadawalająca to odpowiedz, a pruba szykanowania.
nie rozumiem.

jak został oceniony przez komórkę, której nikt poważnie nie traktuje wiele mnie nie interesuje. wiesz jakie są opinie kierowców na temat trasy. to też nie ważne, ale poprostu stwierdzenia że trasy są nie do końca ważne przyjąć nie mogę. i nie trzeba wcale w Góry Sowie 5 razy do roku jeździć aby dobre oesy zobaczyć. o czym oczywiście wiesz, co już wogóle Twój komentarz czyni zastanawiającym. Pozdro.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez golden » sobota, 15 lis 2003, 21:05

rajd w stolicy to nieporozumienie. Pozdro.


:?: :?: Wilu - ja nikogo nie szykanuje - uwazam ze oczywiscie trasa sie liczy, ale popatrz sam - Rajd Elmot i Rajd Nikon to bardzo zbliżone do siebie rajdy niemal Bliźniacze - wieć chyba coś tu nie tak - a jeśli o organizacje to jest istotna sprawa - czy się tobie podoba czy nie :wink: (zapytaj zawodników) - nie chcę bronić "swojego" rajdu, ale zapytaj się zawodników co tak naprawdę myślą o szutrach - każdy (no 90%) powie ci, że woli szutry od asfaltów :!: w naszym kraju jest na pewno za dużo rajdów asfaltowych - i jakieby nie były te asfalty to trzeba się ograniczać
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Arti » niedziela, 16 lis 2003, 00:34

Kto pamięta czasy, gdzie w Rajdzie Nikon startowały dwa samochody WRC. Kuzi i Kuchar - Toytota Corolla WRC. To były czasy.
Avatar użytkownika
Arti
N3
 
Posty: 300
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 11:08
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postprzez pwrc » niedziela, 16 lis 2003, 02:26

Dla zawodników, a właściwie dla ich budżetów byłoby lepiej,
gdyby Nikon nie był el MP i łączna ilość eliminacji wynosiła 6.
Sam pomysł rozgrywania trzech rajdów niemal w tym samym
miejscu jest tak nonsensowny, że szkoda nawet o tym pisać.
W tym sezonie zorganizowano sześc rajdów, a i tak wielu zawodników
ledwo dało rade dopiąc budżet na koniec sezonu.

Dużo zamożniejsi od nas Czesi zaplanowali na 2004 osiem eliminacji,
z czego dwie wspólne z Austrią i Słowacją, co w przybliżeniu
daje koszt m/w siedmiu.
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez Yaro » niedziela, 16 lis 2003, 17:31

Mnie jako krakowianinowi jest wstyd że w takim miejscu nie ma eliminacji Mistrzostw Polski. A co do Nikonu - nie jestem zwolennikiem robienia kolejnego rajdu w niemal tym samym miejscu (z całym szacunkiem dla organizatorów i ich pracy). Czy nie można by wnieść trochę świeżości do nieco skostniałego Rajdu Polski i połączyć go z trasami Elmotu bądź Nikonu? Wiem że związane by to było z organizacyjnymi zmianami ale Walim i Michałkowa na Polskim byłyby nie do wzgardzenia.
JANUSZ KULIG 19.10.1969-13.02.2004

"Znicze się wypalą, kwiaty zwiędną a pamięć o Nim zostanie" Maciej Wisławski
Avatar użytkownika
Yaro
N3
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 16 lis 2003, 15:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez psz » niedziela, 16 lis 2003, 23:48

Tez wolalbym, zeby pozostalo te 6 rajdow, byloby taniej itd., ale mysle, ze mozemy sie cieszyc, ze dolozyli wlasnie Nikona. Fakt, ze lokalizacja b. podobna jak elmotu, spory minus, ale trasy naprawde wcale nie musza sie pokrywac, a sa naprawde super!
Sporym plusem organizatorow jest to, ze potrafili co roku sciagnac do siebie gosci z Niemiec (puchar micry i paru innych kolesi chyba), moze tym razem sciagna jescze kogos? ;-)

No ale jak Elmot i Nikon maja leciec pod rzad, to ja mam gdzies taki biznes :?
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości