ZAKAZ WRC W RSMP

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez !ADI! » czwartek, 27 lis 2003, 02:18

Ciekawe jakich imprez, bo impreza imprezie nie równa.
Żeby nawiązać walkę z topowymi Lancerami to będą musiały być te najdroższe i najnowsze imprezy. A one kosztują qpe szmalu. No faktem jest, że Kuzi sprzedaję WRC no ale nie wiem, czy to jest prawdopodobne. Ale oby tak.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków


Postprzez Wilu » czwartek, 27 lis 2003, 12:39

o tych planach Kuziego można było przeczytać w WRC, moim zdaniem to zupełny bezsens.

powód

po 1 co to za rajdy bez Kuziego
po 2 kasa z subaru wystarczyła by na s1600 i wystawienie go w kilku rajdach
po 3 można tym walczyć o ME
po 4 po co wystawiać młodzieży jak w innym przypadku można kupić topowe enkowe subaru i walczyć o ME i MP.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Adam_Tomaszek » czwartek, 27 lis 2003, 16:30

Jeśli dobrze rozumiem temat to zakaz dotyczy tylko RSMP. Czyli na Barbórce mogą startować Wurce. W takim razie dużo kierowców będzie zbierać kasę na start w Barórce. Wtedy to dopiero bedzie rywalizacja :D
Avatar użytkownika
Adam_Tomaszek
N1
 
Posty: 72
Dołączył(a): sobota, 8 lis 2003, 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Psycholog_Rajdowy » czwartek, 27 lis 2003, 17:17

Adam_Tomaszek: Rozbawiłeś mnie ostatnim swoim postem. :lol:
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Adam_Tomaszek » czwartek, 27 lis 2003, 17:33

Psycholog_Rajdowy napisał(a):Adam_Tomaszek: Rozbawiłeś mnie ostatnim swoim postem. :lol:


Co w tym śmiesznego :?: Przecierz Barbórka nie zalicza sie do RSMP
Avatar użytkownika
Adam_Tomaszek
N1
 
Posty: 72
Dołączył(a): sobota, 8 lis 2003, 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez luks » czwartek, 27 lis 2003, 17:35

Psycholog_Rajdowy napisał(a):Adam_Tomaszek: Rozbawiłeś mnie ostatnim swoim postem. :lol:


taaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s. następnym też ....
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Postprzez sumo » czwartek, 27 lis 2003, 19:23

Z Tym ze bedzie walka na barborce i duzo wurcow to niebylbym taki pewien ;)
Ale zakaz dotyczy RSMP wiec barborki nie obejmuje :)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Adam_Tomaszek » czwartek, 27 lis 2003, 22:10

sumo napisał(a):Z Tym ze bedzie walka na barborce i duzo wurcow to niebylbym taki pewien ;)
Ale zakaz dotyczy RSMP wiec barborki nie obejmuje :)


Nie jestem pewien, że wystartuje dużo WRCów ale tak mi się wydaje. W końcu to krótki rajd i nie jest drogi w porównaniu do jakiegoś 2 dniowego na którym jest np. 15 odcinków
Avatar użytkownika
Adam_Tomaszek
N1
 
Posty: 72
Dołączył(a): sobota, 8 lis 2003, 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Max9 » czwartek, 27 lis 2003, 22:57

Jesli chcecie prostestowac i palic opony pod siedziba PZM'otu to podaje namiary na nowa siedzibe. Wawa na ulicy Górczewskiej, za M1, dojazd autobusami 105,109 i 506 z pod Pałacu Kultury.
Chce pogratulowac za wybudowanie takiego budyneczku (tylko na potrzeby PZM'otu). CI ludzie to magicy. Wyczarowali tyle pieniędzy na nową siedzibe gdy kasa świeci pustkami.

Może wyczarują nam pare WRC, w koncu zblizaja sie swieta, czas mażeń :wink:
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez !ADI! » czwartek, 27 lis 2003, 23:50

Adam_Tomaszek napisał(a):
sumo napisał(a):Z Tym ze bedzie walka na barborce i duzo wurcow to niebylbym taki pewien ;)
Ale zakaz dotyczy RSMP wiec barborki nie obejmuje :)


Nie jestem pewien, że wystartuje dużo WRCów ale tak mi się wydaje. W końcu to krótki rajd i nie jest drogi w porównaniu do jakiegoś 2 dniowego na którym jest np. 15 odcinków


Tak ale same kosztyu transportu itd wyniosą tyle, że start okaże się nieopłacalny. Pisał o tym kiedyś Tomek Czopik
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez *fly* » piątek, 28 lis 2003, 11:56

a ja mam pomysl co by tu zrobic bysmy wrc mieli na naszych trasach!! nalezy jechac do Warszawy by wymusic na rzadzie chec polaczenie Polski z Czechami!! a jak Czesi sie nie zgodza to sila ich podbijemy!!!! wowczas mistrzostwa Czech zostana polaczone z mistrzostwami Polski, a i wladze rajdowe sie polacza (oczywiscie to czesi na najwyzszych stolkach beda siedziec bo inaczej Czesi bez wrc tez by zostali)!!!! wtedy na eliminacjach bedziemy widzieli po kilkanascie wrc!!!! sponsorzy Polscy stwierdza ze skoro Czesi maja WRC i leja naszych to ze nalezy wylozyc kase by Polscy kierowcy bronili "naszych ziem" i beda wrc sponsorowac!!!! Pomysla tez, ze skoro tyle tych wrc jezdzi to ze najwidoczniej innym sponsorom sie to oplaca i to tez bedzie argument by kasiorke wylozyc!!! a zeby w Polsce rajdy byly bardziej popularne to Polska i Czeska telewizja publiczna sie polaczy (oczywiscie bedzie dwujezykowa) i tu tez gora beda Czesi i w Polsce rajd w tv beda na porzadku dziennym!!!! rajdy staly by sie medialne wiec moze ponad 20 wrc bysmy mieli :) Mielibysmy jeszcze wiecej eliminacji; tu oczywiscie do mistrzostw by sie wlaczylo tylko te ktore pewny budzet beda mialy by uniknac niemilych rozczarowan (tak jak to mielismy w tym roku)!!!! Rajdy wowczas by odzyly i wszyscy byli by szczesliwi!! :)
Avatar użytkownika
*fly*
A5
 
Posty: 624
Dołączył(a): piątek, 17 paź 2003, 11:00
Lokalizacja: Żary-Kraków

Postprzez luks » piątek, 28 lis 2003, 13:50

hehe stary, za dużo palisz :wink:
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Postprzez *fly* » piątek, 28 lis 2003, 14:10

luks: potraktuje to jak komplement :)
Avatar użytkownika
*fly*
A5
 
Posty: 624
Dołączył(a): piątek, 17 paź 2003, 11:00
Lokalizacja: Żary-Kraków

Postprzez Matador » piątek, 28 lis 2003, 17:47

Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Może i bez WRC rzeczywiście będzie ciekawiej ale bez tych aut już nie będzie tak samo. Jedno jest pewne: ten zakaz nie powinien obowiązywać dożywotnio. Jeśli kiedyś (mam nadzieję :) polskie rajdy wyjdą z kryzysu to WRC powinny wrócic na rajdowe trasy.
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wilu » piątek, 28 lis 2003, 18:09

jest jeden plus duży takowej sytuacji, tzn tego zakazu: mianowicie i tak już wysoki poziom naszej enki wzrośnie. czy ktoś słyszał aby jakiś "czechosłowak" pomykał enką po oesach MŚ tak jak nasi zawodnicy. oni nie mają podejścia, a wszystko wzkazuje na to że umiejętności naszych enkowiczów się jeszcze zwiększą. w przypadku s1600 jest już troszke gorzej, daleko nam do Włochów ale w przypadku kiedy pojawiła by sie u nas liga takowych pojazdów powinno się to poprawić. trzeba cieszyć się tym co mamy a nie narzekać tylko.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 42 gości