KTO WYGRA WARSZAWSKI !!!!!?????

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez pwrc » niedziela, 19 paź 2003, 22:48

taaa, oczywiscie nasza kochana telewizja, zamist pokazac jakiegoś atrakcyjnego boka (których nie brakowało) pokazała potracenie fotoreportera
"redaktor", który wybrał ten materiał do emisji zapewne wczesniej pracował w Super Expresie, i tak mu w krew weszła ta sympatia do tanich sensacyjek

brawo TVP, "świetny" sposób na promowanie rajdów :evil:
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa


Postprzez Sergiey » niedziela, 19 paź 2003, 23:16

Eeee, w kwestii promowania rajdów w TVP to już wszystko zostało powiedziane. Mam nadzieję że nie zadziała któreś tam prawo Murphy'ego, że jeżeli jest źle to zawsze może być gorzej.
Ale pomyślałem sobie że chyba łatwiej byłoby założyc organizację np. PZMot Prim - i w niej skupić kochających ten sport zawodników, teamy, kibiców itd. i podpisać umowe z kimś kto rzeczywiście będzie realizował plan promocji rajdów - niż czekac aż jaśnie oświecona, reżimowa TVP zrobi coś w tym celu. :D

Gratuluję wszystkim zawodnikom bez wyjątku.
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez pwrc » niedziela, 19 paź 2003, 23:35

Sergiey napisał(a):Eeee, w kwestii promowania rajdów w TVP to już wszystko zostało powiedziane.


chodziło mi to, ze jesli nie reklamuja, to niech chociaz nie robia antyreklamy :wink:
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez tomi_kl » poniedziałek, 20 paź 2003, 00:43

:D :D Zajebisty Rajd!
Oto Moja i Roxi galeria z Rajdu Warszaskiego

czesc 1:

http://www.zleek.pl/?id=35&rajd=warszaw ... ere=gtnets

czesc 2:

http://www.zleek.pl/?id=35&rajd=warszaw ... ere=gtnets

Obrazek
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez jugawrc » poniedziałek, 20 paź 2003, 18:25

No i koniec, po warszawskim !!!
Wszyscy wiedzą jak wyniki, mnie najbardziej ciszy zwycięstwo Grzybka pomimo braku hebla, kilku niegroźnych odwiedzin trawki i tej kary za spóźnienie się na odcinek. Tym samym umacnia się moje przekonanie, że Grzybek bedzie "kopał po dupie" nie takich zawodników jak np: Jurczak, czy Kościuch, którzy przecież w miarę dobrze jeżdzą !!!
Jednocześnie współczuje Kuziemu, zają miejsce nieswpółmierne do posiadanej przez niego bryczki !!! Gorące słowa otuchy się należą.



!!! GRZYBEK NO SPEED LIMIT !!!
Rzeszowskie Forum Rajdowe
www.RFRteam.fora.pl
Avatar użytkownika
jugawrc
N2
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 5 wrz 2003, 21:58
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez d-z rallyfans » poniedziałek, 20 paź 2003, 18:57

Ogladajac na tvp1 magazyn olimpijski,czekalem z niecierpliwoscia na jakas chociaz dwuminutowa relacje z ostatniej eliminacji MP-rajdu warszwskiego,niestety zawiodlem sie i to nie pierwszy raz,wspomnieli cos o zwyciezcy i nowym mistrzu polski,ale calosc trwala moze 8 sekund,pozdrawiam :wink:
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postprzez Max9 » poniedziałek, 20 paź 2003, 20:12

GregHGT napisał(a):Frytka napedzil troszke strachu fotografom pod Palacem, jednego nawet zdjal, razem z betonowym slupkiem, przy ciasnym nawrocie pod trybuna honorowa... chyba gosciowi nic sie nie stalo, ale wygladalo to nieprzyjemnie :?


Nic mu sie nie stało na szczęscie. Kumpel miał przygode życia. Frycz troche zaszalał poszedł szerzej niż poprzednicy i nas zaskoczył, ja dostałem tylko kamieniami po pysku ale kumpla juz przygniotły słupki potrącone przez Lancera. Potem przy kolejnych przejazdach wszyscy fajnie "cykali" się żeby podejśc bliżej :)

PS. Niestety kumpel fotki żadnej nie zrobił, auto była za blisko żeby zrobić ostrą fotke :P
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez :alfan: » poniedziałek, 20 paź 2003, 20:29

Bylem tylko na drugim dniu ale i tak było warto. Zaliczylem półtora Pałacu plus drugie Bemowo.Wlasciwie powinienem do tego dodac jeszce przejazd zapoznawczy Pałacu ktory zawodnicy obywali tak kolo9:30-!0,Kuzi wtedy lepiej wymiatał niz w trakcie wlasciwego przejazu.

Najlepiej zdecydowanie prezentowal sie Czopik-oczywiscie najfajniej szedł na Bemowie piekne bączki :D ,ale wyrywamie kostki pod Pałacem na spólke z Fryczem tez wygladało spoko.Nivette palił gumy jak świr :D Nie widzialem hopy gabrysia,ale Leoniec też ostro polecial.
Zabezpieczenie IMO tragiczne-kazdy lazil jak chcial i prawie nikogo to nie obchodziło.

Kompaktowy uklad niedzieli niewatpliwie swoje plusy mial-kilka przejazdow Palcu widzialem z przystanku czekajac na autobus na Bemowo,jeszce jedeno autko oblukałem podczas gdy tenze autobus stal na swiatlach tuz za pałacem :)

W ogoel w ten autobus sporo kibicow wsiadlo(na styk na ostatni OS dojezdzał) no i od razu kanary się pojawiły :?

PS ciekawie prezentowaly sie rowniez przejazdy Jeepa z zerem.Musial miec niezlego pilota :lol: :lol: :wink:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Max9 » poniedziałek, 20 paź 2003, 20:33

:alfan: napisał(a):PS ciekawie prezentowaly sie rowniez przejazdy Jeepa z zerem.Musial miec niezlego pilota :lol: :lol: :wink:


:lol: :lol:
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Przemysław » niedziela, 22 sie 2004, 20:45

Odnazazłem ten temat po to żeby nikt nie zakładał nowego bo pewnie tak ktoś by zrobił.
Przemysław
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): niedziela, 15 sie 2004, 08:02
Lokalizacja: Krzków

Postprzez kolo115 » niedziela, 22 sie 2004, 21:38

To zes sie troszke posieszyl.... :D Warszawski dobiero w pazdzierniku! :D
Pozdro
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220

Postprzez Robecki » niedziela, 22 sie 2004, 23:51

do Ari Vatanen: Właśnie miałem to zrobic, ale jak mówisz żeby tu dalej pisać to dobra - niech i tak będzie. :roll:
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez mototom » poniedziałek, 23 sie 2004, 02:02

:alfan: napisał(a):PS ciekawie prezentowaly sie rowniez przejazdy Jeepa z zerem.Musial miec niezlego pilota :lol: :lol: :wink:

Pilot był na bani. :D
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez micz » poniedziałek, 23 sie 2004, 11:09

Ari Vatanen napisał(a):Odnazazłem ten temat po to żeby nikt nie zakładał nowego bo pewnie tak ktoś by zrobił.


no to super. Za 10 lat temat bedzie miał 19628492837498 stron i nikt w nim nic nie znajdzie.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez golden » poniedziałek, 23 sie 2004, 14:31

mototom ty sie odczep od pilota :D:D bo ci pilot sprzeda plombe niedlugo jak wroci :D:D
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron