Rajd Śląski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Kruk » sobota, 6 wrz 2003, 18:12

Wypych nie dojechał ostatniego OS18 :?:
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Kruk » sobota, 6 wrz 2003, 18:32

Gratulacje dla Kajetana Kajetanowicza i Aleksandry Masiuk, którzy po tak długiej przerwie wsiedli w nowe auto i wygrali klase N2 a w generalce zakończyli rajd na 17 miejscu. Brawo :!: :!: :!:
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez qbus » sobota, 6 wrz 2003, 18:47

Film z dzwona Juniora już jest... no powiem że wyglądało to nieciekawie :/
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Kruk » sobota, 6 wrz 2003, 18:55

Gratulacje dla nowych Mistrzów Polski :!: :!: :!: :
Sebastiana Frycza w grupie N
Grzegorza Grzyba w Trofeum 1600.
:D
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 6 wrz 2003, 19:14

Na www.rallyonline.pl jest juz film z wypadkiem Michała. Było trochę za szybko, później rów i dach.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez !ADI! » sobota, 6 wrz 2003, 21:01

Co do załogi Górny/Zając, to kontuzja polegała na tym, że mechanicy upuścili auto NA GŁOWĘ kierowcy lub pilota.

A po za tym: Brava dla Czopika I czołowej 2 w N.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 6 wrz 2003, 23:08

[quote="!ADI!"]Co do załogi Górny/Zając, to kontuzja polegała na tym, że mechanicy upuścili auto NA GŁOWĘ kierowcy lub pilota.
[quote]


:shock: :shock: :shock:

Czegoś takiego sie nie spodziewałem!! Myślałem, ze może się przewrócił i coś sobie złamał(tak jak np moj kumpel przewrocil sie i zlamal reke) albo cos innego. Mam nadzieje ze z nim wszystko ok.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez sumo » niedziela, 7 wrz 2003, 09:29

Ale sie tu działo na forum i na rajdzie ! :)
Rajd super trasy sie podobaly, tylko kilka zalog buraczylo ze trasy sa do kitu ale to.. hehe nie wazne

Widzialem tego srebrnego LANOSA na rejestracji DJE - szkoda ze goscia nie dorwalem , jakos nie mial ochoty sie pokazywac !!
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez ZOWA » niedziela, 7 wrz 2003, 11:51

BYLEM NA MIEJSCU DZWONA KOSCIUSZKI PO OTWARCIU TRASY BO SZUKALISMY NA ODCINKU LESZKA.I POWIEM TAK JUNIOR SIE MUSIAL CHYBA WYSTRASZYC ZE NIE DOCHAMUJE SIE DO NASTEPNEGO ZAKRETU KTORY BYL OK 50 METROW ZA TYM NA KTORYM WYLECIAL I W ZAKRECIE NACISNAL I HEBEL I CZYMAL DO KONCA.TO WYGLADALO TAK LEWY ZAKRET NA 3(NA TYM WYPADL),50,PRAWY HAK 2,I KOPERTA GDZIE BYLI LUDZIE WIEC JAK BY SIE NIEDOCHAMOWAL TO BY LADNIE BYLO.
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916

Postprzez md-theend » niedziela, 7 wrz 2003, 11:56

Nie spodziewalem sie, ze rajd slaski bedzie taki ciekawy, nie zaluje ze pojechalem. Po niektorych komentarzach myslalem, ze nic ciekawego tam nie zobacze, a jednak bylo super. Odcinki bardzo fajne.

Najbardziej ciesze sie jednak z jazdy Bebenkow no i ich zwycestwa w N. Podobala mi sie takze postawa Karnabala, szkoda ze nie jezdzi S1600. No i oczywiscie Pelikan, chociaz przez sekunde na spadaniu przed meta na OSie 13, myslalem juz ze sie nie wybroni. Ale na szczescie udalo mu sie.

Pomimo tego ze nie przepadam za Kuzajem, zaluje ze nie dojechal. Pokazal, ze umie jezdzic z glowa, chociaz przez to jego jazda byla malo widowiskowa. Ale z drugiej strony na MP w tym roku nie zasluzyl, a teraz nie ma juz zadnych szans.

Jeszcze pare slow co do zabezpieczenia. Bylo calkiem niezle, szczegolnie na oesie Zamarski w miesjcu, gdzie OS przebiegal dwa razy przez to same skrzyzowanie. pierwszy raz widzialem, ze zabespieczenia naprawde sie stara, a nie tylko pokazuje ze oni tu rzadza. Cociaz bylo tez kilka miejsc zabespoieczonych w sposob idiotyczny.
no i jeszcze sprawa szachowic. nie wiem jak to jest w przepisach, ale albo nie jest to wogule uregulowane, albo wszyscy maja to gdzies. Calkowicie zaskoczyly mnie 4 samochody zamykajace oznaczone w ten sam sposob. Na innych rajdach zazwyczaj byly to szachownica, a pozniej K1, K2 i K3, ktore jezdzily juz wolniej . A teraz 4 szachownice. I dotego jezdzily one prawie jakby walczyly o czasy. Boje sie, ze kiedys to sie zle skonczy. Jak dla mnie to powinien jeden samochod zamykac OS, a pozostale powinny jechac powoli, uwazajac na kibicow, a nie zeby kibice musieli uwazac na pedzace wciaz samochody organizatorow.
theend
md-theend
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 10 sie 2003, 19:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez !ADI! » niedziela, 7 wrz 2003, 12:17

No te szachownice to fajnie szły :) Szczególnie taki niebieski sej bez klatki. Co hamował jadąc[lecąc] tylko na przenich kołach przed ostatnim zakrętem na OS 3 :) Fajnie ludzie spiepszali mu z drogi :)

A zabezpieczenie wachało się od super do zgroza!
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez !ADI! » niedziela, 7 wrz 2003, 12:20

A co z tym weselem? Co miało niby OS o kilka km skrócić?
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez fly » niedziela, 7 wrz 2003, 16:15

Rajd bardzo ciekawy! zgodze sie ze wszystkim co pisal md theend !! wkoncu bylismy tam razem :) odcinki bardzo ciekawe ale zdecydowanie za krotkie! piekna walka miedzy Fryczem i Bebenkiem! Kuzaj - niesamowity pech! jak dostalem wyniki oesu 17 to az zaniemowilem! a jakie bylo zdziwienie ludzi dookolo mnie gdy to na glos powiedzialem! ja nieuwierzylem dopoki sie z sumo (pozdrawiam) nie skontaktowalem - w koncu byl w lacznosci i mial wiadomosci z pierwszej reki!! ciesze sie tylko ze to nie byl dach!! Uwazam ze najwiekszym pechowcem sezonu i tak nie jest Kuzaj a Gabrys! kolejny rajd nieukonczony, kolejna awaria :( moze warszawski ukonczy!! pozdrawiam wszystkich forumowiczow ktorych na rajdzie poznalem! :)
fly
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:45
Lokalizacja: Żary-Kraków

Postprzez PawelRally » niedziela, 7 wrz 2003, 18:39

Kuzaj to ma pecha :wink: Ja tez zaniemówiłem jak przeczytałem o tym w autoklubie szkoda ze nie nie było na Śląskim :cry: Gratulacje dla Czopika, Frucza i Grzyba. Chłopaki Warszawski jeszcze przed wami Warszawski :wink:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Hultay WRC » niedziela, 7 wrz 2003, 19:52

Gdy zobaczyłem że Kuziego nie ma w wynikach to nastąpił u mnie oczowytrzeszcz i szczękopad :shock: . Pomyslałem że jak znowu wypakował to przeszedł samego siebie, albo że miał taakiiiieeeegooo pecha :? No to teraz płaci za dzwony w poprzednich rajdach.
Gratulacje dla Czopera, pewnie cieszy się z tytułu jak dziecko, gratulacje dla Frycza i Grzyba. Ciekawa walka była pomiędzy Bębenkiem a Fryczem. Słowa uznnia należą się równierz Kosciuszce. To był dopiero ciekawy rajdowy weekend :!:
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości