Czopik mistrzem Polski 2003? Sensacja?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Czopik mistrzem Polski 2003? Sensacja?

Postprzez żółtodziób » piątek, 8 sie 2003, 12:08

no, jeśli dowiezie zwycięstwo to będzie miał 9 punktów przewagi na Kuzajem, jeśli wygra najwięcej OSów to przewaga wzrośnie do 10ciu... Do końca zostaną tylko 2 rundy, w tej sytuacji wystarczy że Czopik skonczy oba rajdy na trzeciej pozycji (może sobie pozwolić na umoczenie z jakąs Nką)...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez Alien » piątek, 8 sie 2003, 12:13

:oops: przyznaje, ze liczylem na Kuziego, ale teraz to juz tylko wstyd. Wyglada na to, ze Czoperowi to mistrzostwo bedzie sie zdecydowanie bardziej nalezalo. Szkoda klienta, ale rajdy polegaja nie tylko na zap****dalaniu ale na dojechaniu do mety tez. Widocznie Kuzi tego nie opanowal i mizerne szanse sa na to, ze kiedylkolwiek to pojmie. To czuwaj :(
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez sumo » piątek, 8 sie 2003, 12:17

Kuzaj juz sie skonczyl.
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez andreas » piątek, 8 sie 2003, 12:30

A ja kocham Kuziego za to jak jeździ :!: :!:
No i po ch*** mu to zwyciestwo w rzeszowskim, on już mistrza polski zdobył. Leszek jest gościem z ogromnymi aspiracjami, liczył w tym roku na ostrą rywalizację w ME - nie wyszło, trudno. Wszyscy wiemy ze z niego taki nudziarz, wiecznie coś mu nie pasi i chciałby pokazać nie wiadomo co, ale przecież on zawsze taki był, jeździł bez kół starą subarynką, potem napie****ał ostro corolką (zapamiętam to autko do konca życia) no i teraz wariuje - taki to już charakterek. co by nie mówić dużo pieknych akcji mu zawdzieczamy.
KUZI POWER!!!! :D
mam nadzieje ze jeszcze pokaze co potrafi
>> KUZI GO!! <<
my gg: 1673491
Avatar użytkownika
andreas
N3
 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2003, 17:21
Lokalizacja: wieliczka

Postprzez Alien » piątek, 8 sie 2003, 12:37

:oops: przyznaje, ze liczylem na Kuziego, ale teraz to juz tylko wstyd. Wyglada na to, ze Czoperowi to mistrzostwo bedzie sie zdecydowanie bardziej nalezalo. Szkoda klienta, ale rajdy polegaja nie tylko na zap****dalaniu ale na dojechaniu do mety tez. Widocznie Kuzi tego nie opanowal i mizerne szanse sa na to, ze kiedylkolwiek to pojmie. To czuwaj :(
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez !ADI! » piątek, 8 sie 2003, 12:42

Kuzaj chyba ambicjami to gaz naciska!!!
Przecie tak zachowują się zupełni nowicjusze. On chyba w ogóle nie potrafi myśleć abstrakcyjnie. Skoro jeździ dla kibiców, to mógł wypożyczyć najstarszą impezę albo seata i bez aktywnych dyfrów bokami chodzić.
A tą nową imprezę to dla człowieka obdarzonego prawdziwym talentem!

--------

Nigdy nie mówiłem, że nie lubię Kuziego. Ale niech się na serio nad sobą zastanowi.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez żółtodziób » piątek, 8 sie 2003, 12:59

Ja wychodzę z założenia że temu się mistrzostwo bardziej nalezy kto zdobędzie więcej punktów... Rozumiem że Kuzaj lubi zaszaleć, ale dysponując trzy lata młodszą bryką i kilka lat większym doświadczeniem w jeżdżeniu wurcem niż Czoper przegrana z nim to klęska na całej linii...

Rozumiem gdyby auto się popsuło, rozumiem gdyby nie trafiał z oponami, rozumiem nawet gdyby serwis wlał za mało paliwa i nie starczyło go do końca, ale prawda jest niestety inna, fura jest rewelacyjna, szybka, niezawodna, serwis błędów nie popełnia, mokro nie było, przezkodził temperament. Temperament to niestety ale składowa talentu, trzeba umieć trzymać go na wodzy...

Nie jestem i nigdy nie byłem kibicem Kuzaja, nawet jeśli kogoś z czołówki lubiłem mniej to właśnie jego, bardzo działało mi na nerwy jego zachowanie, konkretnie szukanie winy wszędzie tylko nie u siebie, ale trochę mi gościa żal. Ogromne pieniądze, ogromny wysiłek, dobra jazda, tylko dwa błędy, ale za to mniej korzystny system punktowy i dwie rundy mniej spowodowały że przegrał z debiutantem, w dodatku średnio uzdolnionym... Do porażki przyczyniły się czynniki od Kuzaja niezależne, ale trzeba mieć też na uwadze że jak każdy i on ma swój rozum, dla niego reguły gry są takie same jak dla wszystkich, to tylko od niego zależne było czy umiał się do nowej sytuacji dostosować czy nie...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rav » piątek, 8 sie 2003, 13:18

Nie wiem dlaczego od razu mowicie ze Czopik zdobedzie tytul. Jest jeszcze ktos taki jak Frycz. Na razie jest po 3 OSach i jeszcze nie jeden moze wypakowac. Poczekajmy. Ja w tej rywalizacji stawiam na Frycza. Moze na nastepne 2 rajdy dostanie zabawke, ktora sie Kuzaj nie potrafi bawic.[/list]
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » piątek, 8 sie 2003, 13:21

a niby kto miałby Fryczowi tego wurca wysponsorować jak ledwo na Nkę i to przechodzoną spiął budżet? poza tym Czoper jest już wjeżdżony w wurca, Frycz musiałby się wjeździć... Po trzecie Czopik jak jeździ tak jeździ, ale nie dzwoni i na ogół rajdy kończy...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez marcin » piątek, 8 sie 2003, 13:33

andreas napisał(a):A ja kocham Kuziego za to jak jeździ :!: :!:
No i po ch*** mu to zwyciestwo w rzeszowskim, on już mistrza polski zdobył. Leszek jest gościem z ogromnymi aspiracjami, liczył w tym roku na ostrą rywalizację w ME - nie wyszło, trudno. Wszyscy wiemy ze z niego taki nudziarz, wiecznie coś mu nie pasi i chciałby pokazać nie wiadomo co, ale przecież on zawsze taki był, jeździł bez kół starą subarynką, potem napie****ał ostro corolką (zapamiętam to autko do konca życia) no i teraz wariuje - taki to już charakterek. co by nie mówić dużo pieknych akcji mu zawdzieczamy.
KUZI POWER!!!! :D
mam nadzieje ze jeszcze pokaze co potrafi

Zgadzam się z Tobą w 100% !!! :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Glitol » piątek, 8 sie 2003, 13:41

Jeśli tylko Czoper nie wypakuje a autko od Dytków pozwoli (w co mówiąc szczerze wątpie) to powinien wyjąć ten rajd.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez rav » piątek, 8 sie 2003, 13:44

żółtodziób napisał(a):a niby kto miałby Fryczowi tego wurca wysponsorować jak ledwo na Nkę i to przechodzoną spiął budżet? poza tym Czoper jest już wjeżdżony w wurca, Frycz musiałby się wjeździć... Po trzecie Czopik jak jeździ tak jeździ, ale nie dzwoni i na ogół rajdy kończy...


Jak na razie to Czoper musi wjezdzic w miska, bo dostanie minute straty.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez WAPNO » piątek, 8 sie 2003, 13:49

Zycze Czoperowi MP, bo na niego bardzo zasluzyl :).
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez !ADI! » piątek, 8 sie 2003, 13:52

WAPNO napisał(a):Zycze Czoperowi MP, bo na niego bardzo zasluzyl :).


Popieram!
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez sumo » piątek, 8 sie 2003, 15:36

ja tez popieram ! ! ! Tak jak wczesniej bylo napisane - jezdzi jak jezdzi ale dojezdza, na brak boków tez nie mozna narzekac :)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron