Szybciej od fal radiowych=Rajdowy Serwis SMS Michelin

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez +RAFAŁ+ » czwartek, 9 paź 2003, 21:08

Z tym porządnym serwisem chodzilo mi o to, ze teraz smsy bede mial za darmo, za to ze firma nie zapomniala o tym co zrobila. Nie nazwe jej jednak porzadna firma jesli chodzi o dostarczanie wynikow(chociaz to raczej wina firmy ktora miala wysyłac smsy).
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11


Postprzez Hultay WRC » czwartek, 9 paź 2003, 21:29

Kurczę wyniki na komórę mam za darmo :) RESPECT dla Górskiego.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez marcin » czwartek, 9 paź 2003, 21:40

Myślę że cały sezon bedzie można jechać za te złoty 22 bo jak na Warszawskim nawalą no to znów bedzie za free i tak w koło macieju :lol: . Jak dla mnie najlepsze z tego całego zamieszania są wyniki online na www.michelin.pl - są one co najmniej 2 razy szybsze od tych na autoklubie. Serwis sms to kiszka no ale czego można sie spodziewać za taką cene :lol: :roll:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Gustaw » czwartek, 9 paź 2003, 22:14

ty juz tak sie nie reklamuj sciemniaczu jeden :!: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez marcin » czwartek, 9 paź 2003, 23:06

Gustaw napisał(a):ty juz tak sie nie reklamuj sciemniaczu jeden :!: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

No nie wiem kto tu ściemnia :wink: Ja piszę same fakty i swoje odczucia. Nikogo nie przymuszam ani nie namawiam do żadnego serwisu sms. Jeżeli tobie Gustaw pasuje taka "jakość" i "profesjonalizm" serwisu Górskiego to spoko. Mi nie - koniec kropka dwa ksyzyki :wink: :!:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez kakao » piątek, 10 paź 2003, 13:19

czy dostaliście smsa z tą informacją, że w ramach rekompensaty za śląski warszawa jest za darmo, czy to tylko narazie oświadczenie górskiego, bo ja miałem serwis na śląskim ale o tym że o tym że teraz ma być za free to pierwszy raz słyszę
kakao
N3
 
Posty: 304
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 10:50

Postprzez marcin » piątek, 10 paź 2003, 13:46

Ja też nie dostałem takiego sms-a. Uważam że Górski powinien wszystkim wysłać taką informacje sms-em gdyż nie każdy ma internet i większość pewnie nie bedzie wiedzieć i aktywuje sobie niepotrzebnie serwis na Rajd Warszawski...
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez qbus » piątek, 17 paź 2003, 17:24

Właśnie dostałem sms'a o tym że będe dostawał informacje z Rajdu Warszawskiego drogą sms'ową 8)
Jednak mimo co mogli przysłać go wcześniej :!:
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez +RAFAŁ+ » piątek, 17 paź 2003, 17:29

Ja też otrzymałem tego smsa. Tak na marginesie, to ma on zabawna treść :)
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez qbus » piątek, 17 paź 2003, 17:46

Rafał ---> ten pierwszy jak zobaczyłem to za bardzo nie wiedziałem co w nim pisze... troszkę zgłupiałem 8)
Ale dostałem zaraz drugi :lol:
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez tomas » sobota, 18 paź 2003, 11:38

ja jestem bardzo zadowolony z serwisu sms. dostaję wyniki [jak narazie] dość szybko. nowością są wyniki z Pucharu Peugeota. bardzo mi się to podoba i jestem zadowolony. tym bardziej jestem zadowolony, że serwis dostałem w prezencie, po tym co działo się podczas Rajdu Śląskiego :)
pozdrawiam.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Arti » sobota, 18 paź 2003, 23:01

SMSY od MICHELIN/GORSKI SĄ SUPER i w Rajdzie Warszawskim niezawodne. Nie dosc ze dostalem aktywacje za darmo to dzis na uczelni jak i rowniez jutro bede mogl sledzic rywalizacje w telefonie.

Gratulacje dla zespołu.
Avatar użytkownika
Arti
N3
 
Posty: 300
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 11:08
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postprzez d-z rallyfans » piątek, 23 kwi 2004, 11:52

Czy ktos sie orientuje czy bedzie dostepny na ELMOCIE serwis SMS pana GÓRSKIEGO :?: ,czy dal juz sobie spokoj,z gory dzieki za info,pozdrawiam :wink: [/list]
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postprzez Tomi_OL » piątek, 23 kwi 2004, 20:57

d-z rallyfans napisał(a):Czy ktos sie orientuje czy bedzie dostepny na ELMOCIE serwis SMS pana GÓRSKIEGO :?: ,czy dal juz sobie spokoj,z gory dzieki za info,pozdrawiam :wink: [/list]


A więc kolego na Elmocie nie będzie. A jak w dalszej części sezonu, zobaczymy, jak bede wiedział wszystko na 100 % to poinformuje.

POZDRO
Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwórku. To zwykli oszuści. Simon Jean-Joseph.
www.sztukakibicowania.pl
Jezek, jezek, jezek SE MA !
Gravel Ruless !
Tomi_OL
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 11:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Alien » poniedziałek, 10 maja 2004, 22:02

Niestety po pol roku ganiania od drzwi do drzwi i "kleczenia na wycieraczkach" jak sam mowil, Mr. Gorski nie znalazl firmy zainteresowanej sponsorowaniem serwisu sms. Nie wiadomo tez czy utrzyma WAP. Qrde, dla takiego Michelina, czy Orlena wylozenie kaski na ten serwis, to mniej niz pan wiceprezes ma budzetu na kolacje w ciagu miesiaca. Co za narod. :(
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości